Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Saints Row: The Third - poznaliśmy stacje radiowe i pełną listę utworów muzycznych

10 postów w tym temacie

No to już wiem, że moją stacją będzie The Blood :). Chwała twórcom SR III za to, że zadbali o wszystkich użytkowników, niezależnie od muzycznych preferencji. A spisali się całkiem nieźle - właśnie odsłuchałem na YT utwory z tej stacji i, jak na mój gust, postarali się o wiele bardziej, niż w SR II. Tylko nie jestem pewien, czy akurat Marylin Manson zasługuje na wyróżnienie w newsie... ;). Jednak o gustach się nie dyskutuje. Jest git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 14:15, Headbangerr napisał:

Tylko nie jestem pewien, czy akurat Marylin Manson zasługuje na wyróżnienie w newsie... ;).

Nie został wyróżniony w żaden sposób, po prostu został wymieniony, by w większym stopniu zaakcentować wspomnianą różnorodność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do d***y, wszystkie świetne kawałki z SR 2 nie załapały się do radia a to co tu prezentują mnie kompletnie nie cieszy. SR 2 miało świetne radio, tu nawet dobrze nie jest, oby była możliwość stworzenia własnego radia bo inaczej będę miał 3/4 kawałki ciągle zapętlane :/ Jeden, wielki minus dla tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nawet zacnie prezentuje się ten soundtrack, moją stacją na pewno będzie the mix. Kocham taką muzykę, jest utwór m.in. z Karate Kid''a i z Rockiego, miodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przesłuchaniu tego materiału pozostaje mi słuchanie The Mix i Klassic.Reszta to nie moje klimaty.Fajnie by było gdyby dali możliwość tworzenia własnego radia tak jak to było w TDU 1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sporo kawałków wrzucili do nowego Saint Row. Jest sporo znanych utworów i niezłe różnorodność. Jajcarski klimat zapowiada się ciekawie i mnie przyciąga :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować