Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Premiera Dark Souls w liczbach

5 postów w tym temacie

Śmiało można powiedzieć, że tyle ile poszło egzemplarzy do sklepów tyle raz też gracze ginęli w tej grze (ze mną na czele :D Gra jest trudna, ale świetna. I nie wiem jak to jest zrobione :P ale pomimo, że się ciągle ginie (i przeklina :P to nadal chce się grać (gra ma syndrom "jeszcze jednej śmierci" :D Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra strasznie wciąga i właśnie na coś takiego od dawna czekałem. Ile można grać w gry, które same się przechodzą. Ostatnią tak wciągającą grą w jaką grałem był Mount and Blade, parę lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra jest zwyczajnie genialna. Tak jak moi poprzednicy uważam, że gra niesamowicie wciag pomimo wysokiej poprzeczki jaka jest poziom trudności. Tam nikt nie prowadzi Cię za rączkę od jednego punktu do drugiego. Nikt nie mówi - zatrzymaj ten przedmiot, przyda Ci się później. Nie ma takich rzeczy i właśnie za to można tę gre pokochać. Jeszcze tej gry nie skończyłem, na liczniku mam chyba z 70h, ale mimo to dalej chcę grać :] Oczywiście gram magiem i mogę szczerze powiedzieć - szalenie satysfakcjonujące. Najbardziej się cieszysz z momentu ubicia jakiegoś bossa do którego podchodziłeś z 20 - 30 razy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować