Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

"Mogę napisać tylko tylę, że nie nastąpił jakikolwiek skok w technologii, grafika tak samo wygląda jak w GTA 4"

Pewne sprzęty niestety na więcej nie mogą sobie pozwolić, więc nie możemy co do tego oczekiwać zbyt wiele. ;)
Na trailerze ewidentnie widać brak AA, rozmyte tło, niska szczegółowość tekstur, nienaturalne modele postaci itd. ;) Co nie zmienia faktu, że i tak czekam bardzo na tę grę i na to co Rockstar zaprezentuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to bardzo, że Los Santos, bowiem San Anderas mi się bardzo podobał.

Trailer robi na mnie wrażenie, co prawda nie ma przesadnie dobrej grafiki, ale czuć taki fajny, amerykański klimacik, coś co lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika wygląda jak na dobrych modach do GTA IV. Co do samego trailera, to zbytnio mnie nie zachwycił. I to nie tylko dlatego, że wolałbym wrócić do Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.11.2011 o 17:38, Skomik napisał:

Na trailerze ewidentnie widać brak AA, rozmyte tło, niska szczegółowość tekstur, nienaturalne
modele postaci itd. ;)


W ogóle bitmapy i pikseloza, borze jaki rzal. Nie powiem, gdzie się niektórym poprzewracało.

Trailer sponczo - nie wiem, dlaczego mnie to interesuje, skoro i tak nie zagram, ale cóż. Jest ładnie, kolorowo - mariaż VC i SA zapowiada się nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś... sztuczne mi się to Los Santos wydaje, zbyt upstrzone i plastikowe. Zresztą - po kilkudziesięciu godzinach z GTA IV wcale mi się do "piątki" nie spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie o kawałku z trailera? Dla mnie conajmniej dziwny. Jakiś taki nie pasujący do soundtracków z poprzednich części ( nie wiem jak III - nie grałem ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego by brakowało.. kolejne nudne San Andreas i inne dzielnice. Ble. Myślałem, że będzie coś podobnego do IV. Tam było przynajmniej śmiesznie. Ludzie tutaj mówią o grafice. A ja wam mówię, że będziecie musieli zmienić komputery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% będzie można edytować bohatera. Nie dość że pokazali siłowni to jeszcze jest reklama percingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA SA w HD juz kocham te gre ,SA było jak damnie najlepsza częścią GTA z najlepszym multi oby dalo sie w 5 wszystko robic co SA albo nawet wiecej ;pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG!!! To wygląda świetnie!!! Jeśli nie jest przekoloryzowane to Rockstar będzie mial na koncie kolejną grę roku.
Dawno wyczekiwałem takiego klimatu... Dla mnie to ten z GTA 4 jest taki chłodny... Te całe mordowanie ludzi za kokainą mnie już dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były pokazane góry, do tego samolot który leciał nad jakimiś uprawami, mam wielką nadzieję, że wrócą tereny pozamiejskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:53, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

Czy tylko ja widzę na tym trailerze psa? To będzie chyba pierwsze GTA ze zwierzętami
:>


Gdzie?!

Ah, już mam, na samym początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do klimatu gry słów kilka jeszcze :).
Moim zdanie to w GTA SA klimat był fajniejszy niż w GTA 4.
Mam nadzieję że slońce będzie świeciło mocno a kolory będą żywe jak na trailerze a i muzycza niczego sobie...

Ps. mam nadzieję że wróci moje ulubine radio z GTA Sa ( K Rose) bo to czego słuchałem w czwórce już żygam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować