Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

> Jeśli będzie żenujący ''ziomalski'' klimat ze San Andreas, nie kupię.

Me too :) San Andreas to jedyna część GTA, ktorą świadomie i celowo pominąlem - właśnie ze względu na wymieniony przez Ciebie mankament ;-)

Natomiast z trailera wynika, że "elo-ziomalskiego" klimatu nie będzie. Zdaje się też, że bohaterem (a może jednym z bohaterów) będzie.. Tommy Vercetii z Vice City :) Wyraźnie go widać w kilku scenach, wydaje mi się też (ale na 100% pewien nie jestem), że głos narratora to Ray Liotta, ktory w Vice City podkładał głos pod Tommiego.

Plus wystarczy się wsluchać w to co mówi narrator (że przeniósł się, dalej opowiada o dzieciach) - jak dla mnie Tommy jak nic :) Tylko, że "posunięty zębem czasu" ;-) Stateczny mąż i ojciec, tyle że na pewno nie praworządny. Cóż - liczę na gangsterkę wysokiej klasy: zamiast leszczy przestępstwa w białych rękawiczkach i przewały na grube miliony dolców :) Czuje, że Rockstar nie zawiedzie.

ps. Do tych ktorzy twierdzą, że grafika jest "identyko" jak w IV i w ogóle crap, że aż boli, to powiem krótko - w dupach wam się poprzewracało od tego dobrobytu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA San Andreas w wersji full fuckin'' HD! Kup GTA V San Andreas ,tylko z lepszą grafiką, innymi misjami i skróconą mapą, bo za dużo bugów będzie. Akurat GTA IV jestem zaskoczony pozytywnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajcie z ta grafika, do premiery jeszcze pewnie długa droga więc na pewno ją podrasują. Mi osobiście podoba się zwiastun, może w końcu będą duże tereny pozamiejskie. Nie wiem jak wam ale mi bardzo podoba mi się ta mgła ale mogła by być ciut mniejsza. Mam nadzieje że Rockstar niczego nie zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ''mrocznej'' czwórce, przychodzi chillout, słoneczko, wioseczka i plaża. Możliwe, że będziemy kierowali jakimś starszym facetem, który dopiero co się tam przeprowadził :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trailer mega już nie mogę się doczekać. Rozwiewa wiele wątpliwości cieszy mnie że akcja rozgrywa się w SA ale widać tutaj trochę VC nie wiem czy to będzie dobrze wyglądało. Z niecierpliwością czekam na dalsze informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:38, Damianuss1 napisał:

Mody do IV na PC mogą się schować, widać nową jakość w oprawie. Co tu dużo pisać, czekam
na kolejne genialne GTA. Świetny zwiastun.

Hahaha. Widziałeś w ogóle owe mody ? Bo chyba nie. Gdzie tu nowa jakość ? Nic nowego pod względem graficznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co oczekiwać wielkiego skoku graficznego bo w końcu GTA 3 VC i SA były właściwie takie same pod tym względem. Pewnie GTA 7 będzie rewolucją (o ile zrobią 6 w Vice City).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby dodali "rozwijające się" miasto wraz z postępem przechodzenia gry to bym był że tak powiem spełniony. Znudziło mi się w kółko jeżdżenie po tym samym, niezmiennym mieście. Chodzi mi głównie o budowy przedstawione na trailerze, domy na sprzedaż itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 17:48, vegost napisał:

Tego by brakowało.. kolejne nudne San Andreas i inne dzielnice. Ble. Myślałem, że będzie
coś podobnego do IV. Tam było przynajmniej śmiesznie. Ludzie tutaj mówią o grafice. A
ja wam mówię, że będziecie musieli zmienić komputery :)

A Miasto w GTA IV to była jakaś nowość?? Nie... To było rozbudowane miasto <Liberty City> z GTA III tak jak tutaj mamy do czynienia z podobnym zabiegiem tyle, że z SA<Zapewne i do VC powrócimy>.
Na GTA V czekam jak na wszystkie poprzednie części<ale się w GTA, London i dwójkę z kumplami wymiatało>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak było do przewidzenia, znaleźli się ludzie, którzy są zdziwieni tą samą grafiką.
Przecież powtarza się sytuacja z generacji GTA III - wydanie kilku części na tym samym (usprawnionym) silniku.

Kilka rzeczy mnie cieszy z trailera: miejsce akcji, samoloty, zwierzęta i...Mount Chilliad.

Premiera? Stawiam na jesień 2012.
Jeśli będzie replay z GTA IV - wiosna 2013.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, tylko żeby wydali do 2012 roku i na PC, a optymalizację mogę spokojnie spieprzyć - większych wymagań niż GTA IV nie będzie raczej, a tą grę prawie każdy współczesny komputer uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie oceniajcie jeszcze oprawy graficznej gry bo to jest tylko renderowany filmik na potrzeby traileru by pokazać gdzie to się dzieje,kto jest protagonistą (na 90% ten starszy kolo który notabene wygląda jak Tommy Vercetti i możliwe że to on).Gra jest w produkcji od kilku tygodni co nie zmienia faktu że silnik będzie prawdopodobnie taki sam jak w IV,może trochę podrasowany ale grafika z 4 się broniła.Nie mogą znacznie polepszać oprawy graficznej bo może 20-30% kompów i może konsole by sobie z tą grą poradziły,to jest biznes więc gra ma trafić do jak największej liczby odbiorców.Zresztą grafika nigdy nie była mocna stronąGTA bo nie o nią chodziło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak mi przed chwilą przyszło na myśl - a co jeśli podtytuł "Five" wskazuje, że w grze będzie pięć miast z poprzednich części?
Wiecie, trójca z San Andreas + Vice City i Liberty City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się czegoś lepszego. Świat wygląda trochę lepiej niż w GTA4 ale jeśli chodzi o ludzi to wyglądają tak jak w GTA4 czyli jak dla mnie po prostu zbyt biednie jak na te czasy. Teraz se myślę że takich słabych ludzi będę usiał oglądać przez najbliższe 5 lat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować