Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA V w Los Santos! Jest pierwszy zwiastun!

141 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 18:50, R3nO napisał:

Zawsze mogliby nieco uwspółcześnić, bo przy takim zabiegu można pozwolić sobie pod względem
fabularnym na sporo, ale gra straciłaby wtedy raczej przez to swój specyficzny klimat
lat 80'', którym - przynajmniej mnie - obie gry kupiły. A co by się tam mogłoby teraz
dziać? Wszystkie GTA to nic innego jak "od zera do bohatera", także ciężko mi osobiście
byłoby wymyślić jakiegoś nowe GTA. Chyba, że tym razem policjant w roli głównej, którego
wrobili i musi oczyścić swoje imię - albo zrobić swego rodzaju Miami Vice albo Starsky
& Hutch. Są różne opcje, a już Rockstar''a głowa w tym jak chcą mnie zaskoczyć i wydobyć
199,90 z mojego portfela ;)



Po części się zgadzam ale SA to teren dużo większy od VC a do tego mniej wyeksploatowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:29, Thermalcake napisał:

Uciągnęły taką samą grafikę i ten sam silnik na X360 i PS3 przy GTA IV, więc w czym problem?

Serio? Mi sie wydaje iz GTA 4 wyglada dużo biedniej na konsolach od zamieszczonego trailera 5 jeśli uciągna to chyba w rozdzielczości max 360p xD A wydaje mi sie iż wiem co pisze posiadam GTA4 w wersji na x360 i wygląda biednie do tego spadki animacji ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:00, Fang napisał:

Olbrzymie rozczarowanie niema startu do pierwszego zwiastuny czwórki :(

Być może seria będzie zmierzała w kierunku tych tak zwanych niedzielnych graczy ? Luźna rozgrywka, masa zabawy a kwestie bohaterów czy samej fabuły pójdą w odstawkę ? Seria może też zmierzać ku konsolom a tu jak wiadomo, oczekiwania rynkowe są trochę inne, aniżeli w przypadku komputerów klasy PC. Co ważne, jeśli chodzi o tą ostatnią platformę.. gra powinna być dobrze zoptymalizowana, bo mam jakieś dziwne wrażenie, że gracze po raz drugi na ten sam układ nie pójdą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:01, maXan napisał:

Serio? Mi sie wydaje iz GTA 4 wyglada dużo biedniej na konsolach od zamieszczonego trailera
5 jeśli uciągna to chyba w rozdzielczości max 360p xD A wydaje mi sie iż wiem co pisze
posiadam GTA4 w wersji na x360 i wygląda biednie do tego spadki animacji ....



Myślę że GTA IV nie jest najładniejszą grą na konsole obecnej generacji. Mam nadzieję że mój X wyciągnie jeszcze to GTAV w jakości podobnej do traileru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 18:40, Pile napisał:

Nie wiem jak Ty ale ja już skończyłem dwie gry w Vice City i naprawdę nie wiem co mogłoby
się tam jeszcze wydarzyć. VC to dobry punkt zaczepienia ale raczej za mało na nową grę.

Przecież przed IV też dwie części działy się w LC i co z tego? W VC może się wydarzyć wszystko, co może się wydarzyć gdziekolwiek indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:06, MSPRISON napisał:

Być może seria będzie zmierzała w kierunku tych tak zwanych niedzielnych graczy ? Luźna
rozgrywka, masa zabawy a kwestie bohaterów czy samej fabuły pójdą w odstawkę ?

GTA takie powinno być: powinno dawać masę zabawy, nawet bez zaangażowania w główny wątek.

Dnia 02.11.2011 o 19:06, MSPRISON napisał:

Seria może też zmierzać ku konsolom a tu jak wiadomo, oczekiwania rynkowe są trochę inne, aniżeli
w przypadku komputerów klasy PC.

Nie gadaj głupot. Seria "zmierza ku konsolom" od premiery GTA3. I co? Gdzie masz te casualowe gierki w Vice City albo SA.

No, może w SA są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:08, Madoc napisał:

Przecież przed IV też dwie części działy się w LC i co z tego? W VC może się wydarzyć
wszystko, co może się wydarzyć gdziekolwiek indziej.


Tyle że LC zostało gruntownie przebudowane na potrzeby GTAIV. VC ma swój klimat i nie wiem czy taki zabieg miałby sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:08, Dared00 napisał:

No, może w SA są.

To pewne, że w takich seriach jak Grand Theft Auto liczy się przede wszystkim zabawa, ale elementy fabularne nie powinny być traktowane po macoszemu - to również bardzo ważny element wielu gier wideo.
W kwestii kierunku tej serii zmierzającej ku konsolom.. być może się mylę, ale jeśli w grze stawia się bardziej na zabawę, aniżeli na wątek fabularny, tym bardziej w tego typu grze, to coś jest nie halo. Czy każdy fan tej serii gra tylko po to, by rozwozić się furami i zabijać przechodniów ? Przecież nie o to chodzi, otwarty świat gry otwiera wiele rozwiązań, z których producenci powinni skorzystać i zapewne tak też uczynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - liczę na gangsterkę wysokiej klasy:

Dnia 02.11.2011 o 17:56, Lordpilot napisał:

zamiast leszczy przestępstwa w białych rękawiczkach i przewały na grube miliony dolców


Też czekam na takie porządne wypady a nie ja w IV że max z misji to 500000$ i to tylko dwa razy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:20, MSPRISON napisał:

To pewne, że w takich seriach jak Grand Theft Auto liczy się przede wszystkim zabawa,
ale elementy fabularne nie powinny być traktowane po macoszemu - to również bardzo ważny
element wielu gier wideo.
W kwestii kierunku tej serii zmierzającej ku konsolom.. być może się mylę, ale jeśli
w grze stawia się bardziej na zabawę, aniżeli na wątek fabularny, tym bardziej w tego
typu grze, to coś jest nie halo. Czy każdy fan tej serii gra tylko po to, by rozwozić
się furami i zabijać przechodniów ? Przecież nie o to chodzi, otwarty świat gry otwiera
wiele rozwiązań, z których producenci powinni skorzystać i zapewne tak też uczynią.



Jak to zmierza ku konsolom? GTAIV miało największy sukces na konsolach a jest to zdecydowanie najpoważniejsza część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal mi dupę ściskał gdy oglądałem ten trailer. San Andreas był, jest i będzie żałosne. Kolejna ckliwa historia dla tłustych amerykanów o joł gangsta czarnuchu albo śmiesznym meksykańcu. Zero klimatu. Marka zmienia się w Crysis gdzie dobra jest tylko grafika. Ale i tak sie pewnie sprzeda. Mam nadzieję że następna odsłona gry będzie w Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tęskniłem za San Andreas bardziej niż za jakimkolwiek innym miastem tego świata.

Ale i tak będzie świetne, i tak pewnie kupię trzy dni po premierze.

Cóż począć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA V z trailera przypomina lekko ulepszone GTA IV, z tą różnicą, że zadbano w dużej mierze o detale - choć na konsoli i tak wiele z tego nie zobaczymy...
Przy premierze GTA IV chciałem by Rockstar odświeżył GTA: San Andreas do tego stopnia by wyglądało przynajmniej jak czwórka. Stało się, być może nie wcielimy się już w Carla Johnsona - *"czarnucha" jakich mało w grach - ale skoro gra znów przeniesie nas w gangsterski świat to jestem wielce uradowany :).

Spoiler

* - nie mówię tego w żadnej mierze do obrazy innych ludzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:17, Pile napisał:

Tyle że LC zostało gruntownie przebudowane na potrzeby GTAIV. VC ma swój klimat i nie
wiem czy taki zabieg miałby sens.

Vice City można spokojnie przebudować i zachować klimat Miami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w Vice City był jakiś klimat?
Moim zdaniem Vice City było beznadziejne... Można to przejść w jeden dzień i koniec gry, nie ma tego czegoś co SA, kiedy po ukończeniu gry nie odchodziłeś od niej przez kolejne długie godziny.

Bardzo się cieszę, że znowu będzie klimat chociaż podobny do tego z San Andreas. Jeszcze tylko żeby optymalizacja była bardzo dobra i żeby gra nie skończyła się tylko na misjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 19:31, Kubala000 napisał:

Żal mi dupę ściskał gdy oglądałem ten trailer. San Andreas był, jest i będzie żałosne.
Kolejna ckliwa historia dla tłustych amerykanów o joł gangsta czarnuchu albo śmiesznym
meksykańcu.

Ja tam nie słyszę akcentu typowego dla murzyna, bądź meksykanina, więc przestań majaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować