Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Techland pracuje nad kontynuacją Dead Island?

16 postów w tym temacie

Załóżmy, że to będzie kontynuacja w formie MMO? - Hmmm, może być ciekawie... ale z drugiej strony, żeby to nie okazał się strzał w stopę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w sumie taka kontynuacja była by logiczna, znaczy w sensie tytułu i marki - po "wyspie" czas na wycieczkę w szeroki świat pełen truposzy.
Mogło by być miodnie, różne miasta czy tereny wiejskie do zwiedzania, pożyjemy zobaczymy =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to będzie MMO, to jest wielka szansa, że będzie to chociaż w połowie takie mmo o zombiakach, jakie sobie kiedyś wymarzyłem. Ba, opisałem to nawet kiedyś gdzieś tu na forum :D chciałbym, żeby tak się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Island to jedna z nudniejszych gier w jakie grałem, po 30 minutach spędzonych na piracie grę wywaliłem do kosza, nie warta zakupy nawet za dychę, zamiast robić jakieś gówna w stylu Naila lub Dead island wzięli by się wreszcie za CHROME 2 był zapowiedziany na marzec 2009r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie MMO. Że w nazwie World to musi być MMO? Pewnie chodzi o ekspansję wirusa na cały świat i stąd te "World".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd wasze pomysły na temat MMO się biorą ale jak gra nazywała się Dead ISLAND i kończy się

Spoiler

ucieczką z owej wyspy

to nic dziwnego że kontunuacja nazywa się Dead WORLD i pewnie jest o rozprzestrzenieniu się wirusa na cały świat. A co do metacritic to ich oceny są czasem tak trafne że aż oczy bolą. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować