Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare - krótka ściągawka z dotychczasowej fabuły

22 postów w tym temacie

Imo, dobrze by było, gdyby gram.pl (jak i inne polskie portale branżowe, btw), w końcu przestawiło się ze , zdrowo przesadzonego moim zdaniem, hype''owania BF''a, i przestało niemalże pomijać MW3 (w porównaniu do ilości publikowanych newsów, czy materiałów w ogóle). Czuć tu aą taką wybitnie niemiłą stronniczość. Niecały tydzień do premiery nowego CoDa, a jakoś tego specjalnie "nie widać" - w aż negatywnym sensie.

Mogę tu oczywiście zaraz zostać zjechany, bo przecież "MW3 to odgrzewany kotlet i w ogóle kupa, a BF3 to przecież taaaka boska gra". Imo, MW3 jest przynajmniej równie dużą premierą tego roku, jak BF, a jest, tu, i nie tylko, traktowany jakby po macoszemu. Czy do końca sprawiedliwie? Nie jestem do końca przekonany.

Tak, czy owak ultra-natrętny hype na "boskiego Battlefielda" już naprawdę zdrowo mi się przejadł. Chyba najbardziej odczuwam to tu, na gram.pl. Podobne "przesłodzenie", obserwowałem przy okazji Wiedźmina 2, głównie przed jego premierą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beznadziejny jest ten filmik. Myślałem, że to będzie coś w stylu Infinity Ward. Czyli wypakowany na maksa scenami z MW1 i MW2 pełne akcji a tu takie cuś.. Zawiodłem się naprawdę... Co do podniecania się BF3. To gram.pl w ramach promocji z EA Polska dostał za to dużo kasy. Tak samo było z innymi promocjami. A, że to największa gra EA to musza się reklamować. A reklamują się tylko multiplayerem i grafiką, która robi za hype całej gry. Nic więcej tam nie ma. Kampania jest denna i nudna. Zero akcji, czasem sobie tylko postrzelamy. Nie wiem kto sądził, że BF3 przebiję CoD`a pod względem kampanii. Tutaj EA zawsze ssało i ssie nadal : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymałem się z zakupem BF3, na rzecz MW3. Może z większego sentymentu do tej marki? Sam nie wiem. Przekonam się po premierze czy słusznie postąpiłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie paczcie na mw3 jak na 7 odsłonę coda tylko jak na całkiem nową markę to zobaczycie iście zajebistą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nie paczcie na mw3 jak na 7 odsłonę coda tylko jak na całkiem nową markę to zobaczycie iście zajebistą grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z Tobą.
Gdyby nie to, że miałem grę zamawiać wraz z nowym AC (skończyło się na FIFIE 12) to nawet nie wiedziałbym, że się już ukazuje :p
Ale trzeba też jakoś zrozumieć gram.pl- jest teraz czas radości światowej, bo BF3 przybywa, żeby uratować nas przed wydawaniem kasy na odsmażane kotlety. Ta super produkcja ma na celu otworzyć nam oczy i pozwolić spotkać się z "prawdziwą wojną" (wyśmiewam ten opis stosowany przez fanbojów, bo nie wierzę, że kiedyś ukaże się gra która w 10% nawet odda to co się dzieje w realu- wiecie taki świat poza komputerem :D ). Kampania marketingowa EA jest dobra, ale nawet tak bardzo widać nie potrzebna.
Ja jednak chciałbym jak Ty, żeby takie serwisy jak gram.pl zachowały minimum przyzwoitości w promowaniu danych produkcji (nie sądzę, że wrzucenie 1 newsa z MW3, a 100 z hiper-extra BF''em spełnia to minimum).
No nic obu produkcji nie kupiłem i nie wiem czy kiedyś to zrobię.

PS. Jak wspominałem- przestałem się interesować CoD''em i trochę mnie zdziwiło, że już za tydzień wychodzi :p Muszę chyba też inne strony o tematyce komputerowej odwiedzać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:31, FranTic_69 napisał:

Niecały tydzień do premiery nowego
CoDa, a jakoś tego specjalnie "nie widać" - w aż negatywnym sensie.

I chyba z tego powodu MW3 sobie kupię. Bo nie jestem nim atakowany nawet wtedy, gdy otwieram lodówkę. Im mniej hype''u, tym lepiej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny pomysł, z racji na fakt, że fabuła tych wszystkich MW była zdrowo porypana niczym Moda na Sukces. Osobiście zwykłem olewać fabułę w prostych, durnych strzelankach, dlatego dotychczas zbyt wiele nie kumałem z tej całej historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:50, crosserXY napisał:

Sorki za doubla, z tela pisze i jakoś chujowo dodawanie komentow działa :/


Rozumiemy, ale dlaczego w każdym twoim poście widzę przekleństwo? Mam nadzieje, że umiesz pisać bez brzydkich słów.

@Henrar zobaczymy co będzie się tutaj działo 8 listopada. Ale zapewne będzie mniej Frostybyte 2.0 i innego spamu. : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2011 o 21:50, crosserXY napisał:

Sorki za doubla, z tela pisze i jakoś [M-I] dodawanie komentow działa :/


Degrad -1 za słownictwo i spam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa chronologia....w kilku miejscach trochę zawiła....przeszedłem jak do tej pory wszystkie części CoD i wszystkie MW i ta gra jak by na nią nie patrzeć stała sie masówka, bez tego kopa który miała w powszednich częściach....czyli 1, 2 i MW1 czyli 4.

Gra poszła w masę i efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, a gdzie odnośniki do ,,uber-bf3'''' ? Przyzwyczailiście mnie już do co najmniej 1 :D BF3 nie kupiłem , MW3 kupie bo jestem ciekaw kampanii i wersja na xbox''a MW3 jest jak dla mnie dużo lepsza od BF3 ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To COD miał fabułę ? :-|
A na poważnie - gdyby activision zapłaciło za reklamę tyle co ea to by Was teraz MW3 katowali.
Na gram.pl nie ma co psioczyc. Dostali kasę to nas spamowali na każdym kroku BF3. Ot biznes panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować