Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Divnich zachwycony trailerem GTA V. Kolejna przypuszczalna data premiery

26 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2011 o 23:16, maggit napisał:

Tak czy inaczej, mój PC już płacze z powodu wymagań sprzętowych, które na 100% będą wysokie.
:|

Ja dla GTA IV kupiłem X360 :) Oszczędziło mi to sporo kasy i nerwów, także teraz kiedy wszyscy czekają na GTA V.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To trailer, który był skrupulatnie przygotowywany przez Rockstar na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy. Pracownicy firmy chcieli się upewnić, że każdy piksel jest perfekcyjny" śmieszy mnie taki tekst, Rockstar nie potrafi robić trailerów, całość jest kiepska i daje nam tylko informacje na temat gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;o
a ja uważam podobnie jak pan Divnich, że ten trailer jest arcydziełem, obejrzałem go już kilka razy i każde obejrzenie tylko potęgowało u mnie chęć przyspieszenia czasu do premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy piksel perfekcyjny? Nah, poprawny. Hi-res. To wszystko. Ludziki wciąż wyglądają jak manekiny, ale to już może urok serii. Trailer BF3 wgniatał w fotel, a rzeczywistość jaka jest - każdy widzi. Bardzo dobrze, ale 5G już nie czuć (gdzie ta destrukcja?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 06:45, Undertaker napisał:

Każdy piksel perfekcyjny? Nah, poprawny. Hi-res. To wszystko. Ludziki wciąż wyglądają
jak manekiny, ale to już może urok serii. Trailer BF3 wgniatał w fotel, a rzeczywistość
jaka jest - każdy widzi. Bardzo dobrze, ale 5G już nie czuć (gdzie ta destrukcja?).


Tylko jaki sens wprowadzania znowu tematu BF3 pod wiadomością, która nie posiada o nim nawet wspominki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jezeli trailer jest na silniku gry.... tot a gra nie bedzie miala wysokich wymagań, bo grafa ssie. ale na szczęście nie o to chodzi w GTA. Ciekawi mnie jak gra wypadnie, nic jak tylko czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 06:45, Undertaker napisał:

Każdy piksel perfekcyjny? Nah, poprawny. Hi-res. To wszystko. Ludziki wciąż wyglądają
jak manekiny, ale to już może urok serii. Trailer BF3 wgniatał w fotel, a rzeczywistość
jaka jest - każdy widzi. Bardzo dobrze, ale 5G już nie czuć (gdzie ta destrukcja?).

No mnie BF3, szczególnie w kampanii wgniata fotel i wywołuje opad szczęki :) Ale ja gram na PC, na konsoli pewnie jest masakra niczym na Gameboyu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 09:34, byverter napisał:

No mnie BF3, szczególnie w kampanii wgniata fotel i wywołuje opad szczęki :) Ale ja gram
na PC, na konsoli pewnie jest masakra niczym na Gameboyu.

A co, nie stać cię na konsolę, mamusia nie kupiła że tak płaczesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:42, Ifym napisał:


> No mnie BF3, szczególnie w kampanii wgniata fotel i wywołuje opad szczęki :) Ale
ja gram
> na PC, na konsoli pewnie jest masakra niczym na Gameboyu.
A co, nie stać cię na konsolę, mamusia nie kupiła że tak płaczesz?

Nie mam, bo nie mogę grać w 30 FPS. Choć w takie gry jak Uncharted 3 i Heavy Rain bym zagrał. Zostaje tylko Forza 4, ale nawet nie mam do czego tego Xboksa podłączyć. Mój monitor ma 1080p, rozdzielczość nie obsługiwaną przez Forzę. TV w rozdzielczości konsoli nawet nie da się już dostać na rynku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.11.2011 o 09:57, byverter napisał:

Jak każdy...

Jak każdy debil który gada śmieci o konsolach. Wracaj nolajfie do grania w 298478 fps.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:58, Ifym napisał:


> Jak każdy...
Jak każdy debil który gada śmieci o konsolach. Wracaj nolajfie do grania w 298478 fps.

Hmm, to Ty nie widzisz różnicy w grach między 30fps, a 60fps?
To może poszukaj sobie jakiegoś fragmovie nagranego w 30 i w 60 fps bez resamplingu i motion blura.

Albo może poczytaj coś więcej o tym jak działa ludzkie oko i jak nasz mózg przetwarza dane z oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 09:55, Ifym napisał:

Czyli jesteś terminatorem i gołym okiem widzisz więcej niż 30 fps? Super.

Oj Ifym, pomijając głupoty, które pisze byverter (niby dlaczego nie uruchomi Forzy na swoim "wypasionym" 1080p - dla mnie to zagadka godna CSI :), to z tymi 30 fps ma rację.
Niestety to normalne, że da rady zobaczyć różnicę w płynności działania między 30 a 60 fps. Ciężko to wytłumaczyć, ale dla mnie w 30 klatkach obraz nie jest płynny w trakcie szybkich ruchów kamerą na boki, dopiero gdzieś tak od około 50fps jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować