Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Analiza trailera GTA V

71 postów w tym temacie

"zamieszkać z Vice City i otworzyć tam dwa biznesy" - Zamieszkać "w" Vice City. Bardzo fajne zestawienie, wiele ciekawych info. Szczerze wolałbym aby bohaterem był oznaczony tutaj "Główny bohater" niż np ten uciekający Latynos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie główną postacią będzie człowiek w marynarce który pojawia się na początku, on przewija się kilka razy w trailerze. Trzeba się wsłuchać również w słowa które wymawia postać, nie jestem pewnie ale koleś ma córkę i syna. Klika razy był też samolot a to pominięto. Jak dla mnie również będzie można zarwać do każdej laski na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się ciekawe i jak spełnią dwa moje warunki to kupię :)
1. Żeby ruszyło na moim komputerze (wiem, że to moja sprawa).
2. Mogliby mi chociaż trochę ulżyć i napisy polskie zrobić :/
Jeśli dwójka się nie uda to kupię pewnie dopiero, gdy jacyś fani coś w tej sprawie zadziałają. Męczyłem się z GTA IV bez napisów i przyjemność z gry jest dużo niższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ogarniam tego co się dzieje na rynku growym ostatnio. W najbliższych miesiącach wyjdą takie perełki jak: GTA 5, Diablo 3, BF3 już wyszło. Call of duty: MW 3. Jak znaleźć czas na to wszystko ;-).

Pierwszy raz się tak składa (przynajmniej mnie), że tyle zajefajnych gier (trafiających idealnie w moje gusta) wejdzie na rynek w podobnym okresie czasu :) Przecież na serii GTA czy samej grze Diablo 2 lub serii modern warfare "straciłem"/spędziłem tyle czasu, że możnaby to liczyć w miesiącach nieprzerwanego grania;-).


Zapewne do powyższych tytułów można by dokoptować jeszcze parę ale to tak na gorąco napisałem :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dostępność: 2012

Wersja językowa: w całości po angielsku

Format: 1xDVD"


Skąd to wiadomo?

ed: dobry tekst, ciekawe czy wyjdzie w maju.. kurde a ja nadal mam za słaby PC ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 15:30, Patryk692 napisał:

Tabliczka For Sale, a pod spodem 2405, czyżby premiera 24 maja??

Ja to też zaóważyłem ale myslę że w GTA 5 będzie można po prostu kupić każdą hatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować