Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Battlefield 3 - recenzja

47 postów w tym temacie

Ja bym dał 9,5. Bo zarzut że problemy z battlelogiem lub że bliżej grze do BC2 niż BF2 są słabe. Do tego konsolowcy nie mają problemu w cale z battlelogiem ;). Poza tym to recenzja fajna i zgadzam sie z nią właśnie w 95% :P

Dnia 03.11.2011 o 16:14, Kafar napisał:

Bo zarzut że problemy z battlelogiem lub że bliżej grze do BC2 niż BF2 są słabe.

Jasne, może od razu te minusy mają nie istnieć w recenzji?
Problemy z battlelogiem są, przecież internet od tego pieje, porównanie do BC2 nie słyszę pierwszy raz.

Może od razu wywal sobie wszystkie minusy i daj 11/10?

Ta gra, jak 99% innych produkcji, nie jest perfekcyjna.
Uświadom to sobie.

Dnia 03.11.2011 o 16:44, TobiAlex napisał:

Kafar konsolowcy mają inne problemy.

To prawda.. akurat nie wiem czy takie jak PCetowcy ale mnie wkurzają A) lagi i B) problemy z drużynami. Chyba że coś jeszcze jest o czym nie wiem ;P

Dnia 03.11.2011 o 17:19, Kafar napisał:

błąd strony ;/ proszę o skasowanie

Nikt tego nie skasuje, więc nie ma sensu o to prosić.

Zastanawia mnie ten minus, że bliżej grze do BF2 niż BC2. Jakiś taki mocno naciągany...

Znowu Battlefield. Już mi te newsy powoli bokiem wychodzą. Co za dużo to nie zdrowo.
A kiedy strona główna znowu będzie normalnie wyglądała? Męczący jest obecny wygląd.

Dnia 03.11.2011 o 17:29, Demagol napisał:

Nikt tego nie skasuje, więc nie ma sensu o to prosić.

Raz napisałem do moderatora i skasował ;P teraz pisać mi się nie chce :P

Dnia 03.11.2011 o 17:29, Demagol napisał:

Zastanawia mnie ten minus, że bliżej grze do BF2 niż BC2. Jakiś taki mocno naciągany...

Właśnie o to mi też chodziło jakiś taki nie minusowy ten minus ;). Ale cóż wyraziłem swoją opinie chociaż jak zawsze ktoś się znajdzie do bicia piany, zazwyczaj osoby bez własnego zdania ;).

Dnia 03.11.2011 o 17:30, HumanGhost napisał:

Znowu Battlefield. Już mi te newsy powoli bokiem wychodzą. Co za dużo to nie zdrowo.
A kiedy strona główna znowu będzie normalnie wyglądała? Męczący jest obecny wygląd.

Ja się przyłączam do tego zapytania bo mnie on już też męczy.

Dnia 03.11.2011 o 17:42, Kafar napisał:

Właśnie o to mi też chodziło jakiś taki nie minusowy ten minus ;). Ale cóż wyraziłem
swoją opinie chociaż jak zawsze ktoś się znajdzie do bicia piany, zazwyczaj osoby bez
własnego zdania ;).

w tekscie napisane jest ze blizej bf3 do bc2 niz BF2 i dla wielu jest to wielki minus. gdyby pare lat temu ktos mnie sie spytal czy kupie bf3 w ciemno to bym odpowiedzial ze tak a teraz moge sie pochwalic ze nie kupilem i ze nawet nie zamierzam :) mial byc nastepca BF2 a wyszlo inaczej wiec...

Dnia 03.11.2011 o 16:14, Kafar napisał:

Ja bym dał 9,5. Bo zarzut że problemy z battlelogiem lub że bliżej grze do BC2 niż BF2
są słabe.

Mhm, battlelog i odpalanie gry przez przeglądarkę jest już samo w sobie minusem, a z problemami. Łohoho.
Dorzućmy jeszcze origin i jest wspaniale :)
Jeszcze zapomniano o bugach w multi niezwiązanych z battlelogiem ale co to tam. Co za dużo minusów dla BF3 to nie zdrowo.

>Do tego konsolowcy nie mają problemu w cale z battlelogiem ;).

Do tego nie mają 64 graczy na serwerach i mają trochę gorszą grafikę niż PC''ty (mocne PCty).
A więc jeden z minusów dla konsol nie istnieje (ale pewnie coś równie fajnego to zastępuje) oraz jeden plus dla konsol nie istnieje, a drugi jest no... mniejszy. A więc?

No może i masz rację ale wiesz dlaczego twoje słowa są bez wartości? Bo właśnie dlatego że krytykujesz czegoś czego nie kupiłeś więc i nie grałeś ;). Ja uważam że to godny następca BF2 a jak dobrze pamiętam BF2 miał gorsze oceny.

Poza tym gdyby to miało być BF2 na nowym silniku to by pewnie tego nie robili. Gra się rozwija, dla jednym w złą stronę.. dla drugich w dobrą a dla jeszcze innych.. właściwie inni jak ja mają to gdzieś bo ja się bawię tak samo świetnie jak kilka lat temu przy BF2 :D i chyba to jest najważniejsze ;).

Najlepsza polska recenzja, dogłębnie, rzeczowo, sensownie. Co do kampanii to ogólnie jest bardzo dobrze, klimatycznie, sugestywnie, chociaż zabrakło trochę intensywności.

Co do battlelog, to ja przykładowo nie miałem do tej pory ŻADNYCH problemów (wyjątkiem quick match, który czasem gubi ustawienia filtrów). Znajomy o identycznej konfiguracji kompa ma przy każdym uruchomieniu gry coś, więc nie wiem, od czego to zależy.

Zaloguj się, aby obserwować