Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: W co zaGRAMy w listopadzie - najciekawsze premiery miesiąca - część pierwsza

35 postów w tym temacie

Jak zwykle wpadka musiała być. Batman nie sprzedał się w ilości 4,5 miliona egzemplarzy tylko został wysłany do sklepów w takiej liczbie, a sprzedał się w ilości ok. 2 milionów egzemplarzy... Choćby i milon razy się powtórzyło to dla niektórych newsmanów i tak ilość kopi wysłana do sklepów będzie dla nich równa ilości sprzedanej. I nie ważne, że jest zupełnie inaczej, bo po co się drobiazgami przejmować.

Ale i tak czekam na Batmana na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie "gruby" miesiąc - Batman, Skyrim, LA.Noire, Assassin''s Creed. Szkoda, że tytuły nie są Steamworksowe - wtedy można by dostać klucze na Allegro za przyzwoitą cenę :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:16, Wojman napisał:

Jak zwykle wpadka musiała być. Batman nie sprzedał się w ilości 4,5 miliona egzemplarzy
tylko został wysłany do sklepów w takiej liczbie, a sprzedał się w ilości ok. 2 milionów

Wysłany do sklepów, czyli sprzedany. Producenta nie obchodzi przeca, co ten sklep z tym zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamówione:

Uncharted 3 - już mam i gram, świetny single jak i świetny multi
Władca Pierścieni: Wojna na Północy - jak gra będzie tak dobra jak Hunted to będę zadowolony, do tego świetny co-op
Call of Duty: Modern Warfare 3 - na chwile obecną sobie odpuszczam,
The Elder Scrolls V: Skyrim - aby do przyszłego tygodnia :) to nowy król a Wiedźmin 2 musi znaleźć sobie nowy tron,
Batman: Arkham City - ile to jeszcze, 2 tygodnie? Obecnie gram w Arkham Asylum (ukończone jakieś 60% gry i rozwiązane ponad 75% zagadek) - gra fenomenalna a skoro AC ma być jeszcze lepsze...,


Mój komentarz:

GoldenEye 007: Reloaded - to najlepszy FPS na Wii i to m.in. dzięki Wiilotowi. Na pozostałych konsolach dużej furory nie zrobi, szczególne na XBOX 360 (na PS3 jest jeszcze Move więc tam będzie fajniejsza zabawa),
Assassin''s Creed Revelations - czekam na wersję PC aczkolwiek bardziej do kolekcji ponieważ Assassin''s Creed 2 jak i Brotherhood nawet nie zacząłem, ale edycje premierowe tych gier posiadam.


@hans_olo
Nie koniecznie, bo są umowy z dużymi marketami, gdzie dany market ma prawo zwrócić niesprzedane sztuki do wydawcy.

@Mordant
Obecnie wszystkie gry Bethesdy są Steamowe, Batman AA także korzysta z Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:32, TobiAlex napisał:

@Mordant
Obecnie wszystkie gry Bethesdy są Steamowe, Batman AA także korzysta z Steam.

Skyrim - fakt, nawet nie zauważyłem.
A jeżeli chodzi o Batmana, to wydawało mi się, że tylko kopie kupione na Steamie mają Steamworks. Zresztą, dostałem od znajomego klucz z promocji Nvidii, także za bardzo się nie interesowałem.

A i przeglądając notki, LotR wygląda ciekawie. Trzeba będzie poczekać na jakieś gameplaye/recenzje. Plus Steamworks, także jak się znajdzie w dobrej cenie to pewnie kupię :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:29, hans_olo napisał:

Wysłany do sklepów, czyli sprzedany. Producenta nie obchodzi przeca, co ten sklep z tym
zrobi.


Wysłany do sklepu wcale nie równa się sprzedany, z tej prostej przyczyny, że jak się nie sprzeda to towar wraca do producenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:32, TobiAlex napisał:

Obecnie wszystkie gry Bethesdy są Steamowe, Batman AA także korzysta z Steam.


Batman: AC korzysta z Games For Windows Live. Wersja steam jest dołączona do kart graficznych z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 16:50, Wojman napisał:

Batman: AC korzysta z Games For Windows Live. Wersja steam jest dołączona do kart graficznych
z tego co pamiętam.


No właśnie sam już nie wiem co i jak, bo każdy pisze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejności kupię Skyrim. Potem Batmana. AC:Revelation poczekam na gwiazdkę. A MW3 kupię z BF3 za 6-8 miesiaków, kiedy cena będzie odpowiednia do jakości produktu. Oczywiście moim zdaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2011 o 17:10, matixnt napisał:

Moim zdaniem najciekawszą premierą listopada będzie The Legend of Zelda: Skyward Sword


To na pewno, ale nie ma tej gry w pierwszej części zestawienia. Zobaczymy czy pojawi się w ogóle, bo gram i tak nie ma pre-orderów na tę grę (niezawodna pod tym względem Ultima ma w dwóch edycjach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sezon growy w pełni :D. Już czekam na paczkę z Skyrim''em. Byle do przyszłego czwartku i 3 dni grania.. W sieci już moża ściągnać prawie 20 min z samego początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować