• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kirand1

Battlefield 3 problem

Pytanie

Witam mam problem wchodze do battlelogu i probuje wjesc na jakis server multiplayer. Wchodzę i pisze mi laczenie po czym staje sie czarny ekran. Nie moge grac co mam zrobic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

28 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 06.11.2011 o 18:10, kirand1 napisał:

co mam zrobić

Poprostu się wstrzymaj i poczekaj na odpowiednie patche. Teraz geforce zrobiło ładną falę sterowników co poprawia w B3. Nie wiem jaki masz PC ,więc ci wiele nie podpowiem. Myślę,że wina sterowników, niezaktualizowanych . Albo antiwirus, blokuje grę. Podaj jakiego masz Antiwirusa. Zresztą przyczyny można wymieniać tysiące, ale i tak ja zwalę na grę, bo lepiej by ją załatali, a nie robią BC3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Masz rację co do gry. Natomiast antywirusa mam avast oraz McAfee a karte graficzną mam radeona. Jakbyście mieli dobre sterowniki to podajcie link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.11.2011 o 21:57, kirand1 napisał:

Natomiast antywirusa mam avast oraz McAfee

Niezależnie od tego, czy to rozwiążę problem, zalecam usunięcie jednego z antywirusów i używanie tylko jednego na raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.11.2011 o 16:26, kirand1 napisał:

ok a jak mam wyłączyć chwilowo avast?


Prawym przyciskiem myszy klikasz na ikonkę ze znaczkiem Avast co masz w prawym dolnym rogu ekranu i wyłączasz osłony. Ewentualnie wpisujesz w pole uruchom msconfig.exe i w polu "usługi" wyłączasz Avasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

1) Nie wiesz jak wkleić raport DxDiag?
Na klawiaturze wciśnij jednocześnie klawisze "Logo Windows + R", w oknie uruchamianie wpisz "dxdiag", kliknij "Zapisz wszystkie informacje" i zapisz raport w wybranym miejscu. następnie otwórz ten raport, zaznacz całą zawartość raportu klawiszami "Ctrl + A", następnie kopiuj tą całą zaznaczoną zawartość "Ctrl + C" i wklej ją w następnym komentarzu klawiszami "Ctrl + V"
2) Nie wiem gdzie kupowałeś tego laptopa, ale jeżeli te dwa antywirusy działają w realtime, to mogą się one nawzajem blokować. Więcej, nie zawsze znaczy lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wiem jak to zrobić ale poporstu pisze że jeżeli pojawią sie patche to żeby ktoś podał jakby mógł, chodź pewnie bedzie w grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.11.2011 o 20:13, kirand1 napisał:

Wiem jak to zrobić ale poporstu pisze że jeżeli pojawią sie patche to żeby ktoś podał
jakby mógł, chodź pewnie bedzie w grze...


Nadal nie wkleiłeś raportu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2011 o 20:40, kirand1 napisał:

W tym raporcie jest to co mam w głowie i są to parametry komputera.

To w końcu laptop czy komputer? zresztą nieważne, ponieważ kontakt z tobą jest dla mnie zbyt trudny, abym mógł tobie pomóc.
Życzę powodzenia w czekaniu na patcha który rozwiążę twoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować