Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Anno 2070 doczekało się dema

9 postów w tym temacie

Ekstra! Ta seria ma w sobie niepowtarzalny urok, od czasu pierwszych pamperków ganiających na ekranie w Anno 1602. Niestety nasuwa się również gorzka refleksja: żeby pograć w grę ekonomiczną o ciekawej mechanice należy dzisiaj dysponować kombajnem co się zowie - nie przekonuje mnie motyw z "wymaganiami minimalnymi", przecież każdy wie że to chwyt marketingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spore wymagania jak na tego typu gierkę. No ale mam nadzieję, że będzie chociaż w połowie tak dobre jak Anno 1602. Jedna z najlepszych gier z czasów dzieciństwa. Pozostaje trzymać kciuki i ściągnąć demo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i muszę przyznać że gra się dokładnie jak w pozostałe anno a grafika wygląda naprawde dobrze na maksymalnych ustawieniach. Chyba się skuszę na pełną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anno 2070 = Anno 1404 tylko w innych realiach; podobna mechanika, oprawa graficzna, czyli jest fajnie
ale najpierw muszę ukończyć Anno 1404 wraz z dodatkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się do narzekań, że szkoda, że aby pograć w fajną strategię ekonomiczną potrzebny jest już taki komputer. Jednak spora różnica w stosunku do wymagań anno 1404.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2011 o 23:13, damlon napisał:

Dopisuję się do narzekań, że szkoda, że aby pograć w fajną strategię ekonomiczną potrzebny
jest już taki komputer. Jednak spora różnica w stosunku do wymagań anno 1404.


A gra wygląda dokładnie tak samo, odpaliłem ją na maxa i nie widzę sporej różnicy pomiędzy Anno 1404 a 2070.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cukierkowa grafika jaką widzę na screenach,wygładzanie krawędzi + masa innych "dopalaczy wizualnych" robią swoje..1404 nie miała wcale aż takich małych wymagań..żeby w miare cieszyć oko a i nie czekać na ładowanie w nieskończonośc obrazu: grafa+ram a i nie słaby proc wymaganie-nie koniecznie w tej kolejności ale dwa rdzenie i 2gb ramca to dolna granica aby móc w miarę grac...ja z 6-scio letniego kompiutra opartego na AMD 3800+ 2GB ramu oraz 1900xtx grałem na prawde bardzo wolno....po przesiadce na i5,8gb ramca i GTX570....brak jakichkolwiek pytan...FullHD i płynność gdy podkręciła tylko mój apetyt na najnowszą odsłone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować