Zaloguj się, aby obserwować  
lis_23

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - temat główny

75 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 18:38, Skigur napisał:

Czy możliwa jest kooperacja z drugim graczem na tym samym komputerze, z tym że on korzystałby
z pada?


Jeśli na konsolach się da to pewnie na kompie podobnie. Chodź nie jestem pewien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę nad tą grą, ponieważ słyszałem że ma niezłego coopa, dlatego mam kilka pytań.
1. Czy można powracać do wcześniejszych rozdziałów np. przeszedłem całą grę i wracam do konkretnej misji?
2. Czy jest coś takiego jak New Game +, albo coś w ten deseń.
3. Jak wygląda podział ról w drużynie? Czy wszyscy siekają, czy mag zajmuje się leczeniem, człowiek strzela z łuku itp? :) Na pewnym filmiku widziałem jak gość latał elfką i bił ciągle laską bez używania jakichkolwiek czarów, co nie wyglądało zbytnio ciekawie. :P
4. Warto ogólnie kupić grę? :)
Z góry mówię, że myślę nad wersją xboxową, więc ujmy pod względem grafiki możecie z góry pominąć. Z góry dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że ktoś odpisze, bo wątek coś mało aktywny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 21:43, barsum napisał:

Myślę nad tą grą, ponieważ słyszałem że ma niezłego coopa, dlatego mam kilka pytań.
1. Czy można powracać do wcześniejszych rozdziałów np. przeszedłem całą grę i wracam
do konkretnej misji?

Czy po przejściu całej gry można wracać to nie wiem, ale obawiam się, że nie. Ale np. podczas gry można dowolnie podróżować po całej mapie (czyli np. przed ostatnią misją można pojeździć po północy :P ), ale nie wiem jak wygląda to po podróży na miejsca gdzie wcześniej były orki (bo miejsca typu Rivendell, Bree bez problemu można odwiedzić), czy po przejściu tego poziomu nadal tam są czy już nie :P

Dnia 13.11.2011 o 21:43, barsum napisał:

2. Czy jest coś takiego jak New Game +, albo coś w ten deseń.

Jeśli to jest to co myślę to tak. Po zakończeniu gry możesz zacząć drugi raz grę ze zdobytymi wcześniej osiągnięciami i poziomami.

Dnia 13.11.2011 o 21:43, barsum napisał:

3. Jak wygląda podział ról w drużynie? Czy wszyscy siekają, czy mag zajmuje się leczeniem,
człowiek strzela z łuku itp? :) Na pewnym filmiku widziałem jak gość latał elfką i bił
ciągle laską bez używania jakichkolwiek czarów, co nie wyglądało zbytnio ciekawie. :P

Każda z postaci ma osobne zdolności. Np. człowiek może używać dwa miecze jednocześnie, jeden duży miecz lub miecz i tarczę, a dodatkowo strzela z łuku. Elfka używa owej laski (kostura) do walki wręcz, ale też może z niej strzelać (jakimiś takimi kulami mocy - nie wiem jak to nazwać). Poza tym może aktywować osłonę przed strzałami wroga. Krasnolud strzela z kuszy, a co więcej to dokładnie nie wiem, bo jeszcze nim nie grałem. Do tego wszystkiego dochodzą poszczególne umiejętności dla danej postaci, które aktywuje się po wskoczeniu na wyższy poziom.

Dnia 13.11.2011 o 21:43, barsum napisał:

4. Warto ogólnie kupić grę? :)
Z góry mówię, że myślę nad wersją xboxową, więc ujmy pod względem grafiki możecie z góry
pominąć. Z góry dzięki za odpowiedź, mam nadzieję, że ktoś odpisze, bo wątek coś mało
aktywny. :P

Myślę, że warto. Choć mogłaby być nieco bardziej rozwinięta, więcej godzin gry itp. to bardzo przyjemnie się gra. Osobiście grałem w tryb kooperacji i jestem bardzo zadowolony. Nie wiem jak to w grze pojedynczej, pewnie nie ma takiej frajdy jak w coopie. Po skończeniu jednej partii gry za chwilę miałem znowu ochotę usiąść i ratować Północ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2011 o 17:11, GerBeer napisał:

Czyli póki co wychodzi na to, że ta gra nie pozwala bawić się trzem graczom jednocześnie?


Grałem w sieci lokalnej i z trzecim graczem mi się nie udało połączyć. Nie wiem czy to wina gry czy moja. Internetu nie próbowałem, ale myślę, że nie powinno być problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam mały problem z grą. Otóż jak na te wymagania gra dziwnie mi hm przycina. Nie zależnie od ustawień grafiki...

Da się ustawić rozdziałkę 1366x768 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie nad kupnem Wojny na Polnocy lub Space Marine. Zagralem w oba dema na OnLive i trudno mi sie zdecydowac, konkretnie to mam takie watpliwosci odnoscie Wojny na Polnocy:
- na ile godzin starcza single player?
- czy gra tnie sie na kompie spelniajacym tylko minimalne wymagania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2012 o 00:13, Sigu napisał:

Ciekawie się gra przez multi z innymi. 3 osobowy co-op :)

Tylko, że moje "środowisko" nie jest skłonne do wydawania kasy na gry:)
Szczególnie, że Wojna na Północu utrzymuje cholernie wysoką cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety, sam to zauważyłem ostatnio. Jeśli chcesz pograć ze środowiskiem, to polecam proste nawalanki. Tekken, Street Fighter :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować