Zaloguj się, aby obserwować  
lis_23

Władca Pierścieni: Wojna na Północy - temat główny

75 postów w tym temacie

Dnia 12.04.2012 o 08:20, Zebek napisał:

Witam,

Jeśli będę grał z kumplem w co opa to czy 3 postać będzie sterowana przez komputer czy
jej po prostu nie będzie?


Trzecia postać jest sterowana przez komputer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chce pograć w co-op''a za pośrednictwem XBL, to niech do mnie pisze: Siguardius

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2012 o 17:08, Antek7979 napisał:

mam pytanie,czy po ukończeniu głównego wątku fabularnego jest możliwość kontynuowania
gry?

Nie, jest scenka końcowa i możesz grać tą postacią z tym samym levlem od początku czyli coś jak NG+ czyli tak i nie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra jest naprawdę tak słaba (sądząc po ilości postów w temacie)?

Od jutra w Biedronce będzie za 20 zł, więc zastanawiam sie nad kupnem. Jako, że co-opa nie lubię, nastawiam się na grę singlową. Czy "Wojna" się broni w samotnej rozgrywce? Do jakich innych gier można ja porównać (Gothic np?)?

Prosze o jakieś konkretniejsze informacje ile zajmuje przejście gry i oceny ludzi, którzy "Wojnę na Północy" ukończyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest w miarę ok, ale tylko w co-opie. My z bratem nie ukończyliśmy jej na konsoli, bo w pewnym momencie nie mogliśmy przejść do następnego etapu. Do Gothica w żadnym razie nie można przyrównać. Trochę elementów RPGa jest, ale ogólnie gra polega na prostym siekaniu, ale to tez nie sprawia takiej wielkiej frajdy, bo przeciwników nie ma tak dużo. Eskploracji jest tutaj nie wiele, nie ma jak w gothicu, że badasz swobodnie okolice, ponieważ tak naprawdę nie ma czego tutaj zwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:50, Abi_Dalzim napisał:

Prosze o jakieś konkretniejsze informacje ile zajmuje przejście gry i oceny ludzi, którzy
"Wojnę na Północy" ukończyli.


Dobry tytuł, wart więcej niż te parę dyszek. Zaledwie letnia recepcja krztynę mnie dziwi - bodaj 66/100 na metacritic to odrobinę zbyt chłodna ocena. Mimo brutalnej poetyki gra zachowała klimat Śródziemia, oprawa wizualna (zwłaszcza scenografia) są na poziomie, a walka daje satysfakcję, acz faktycznie w drugiej połowie może stać się już monotonna, ale ja tam na nudę nie narzekałem.

Przechodziłem ją na Hard Difficulty z dwójką znajomych w sierpniu ubiegłego roku i bez paru pobocznych wątków zajęło nam to z 12h. Bardzo możliwe, że wrócę jeszcze przynajmniej na jeden playthrough. Podejrzewam jednak, że bez co-opu frajda jest mniejsza, stąd nie ruszaj się bez kompanów. :>

7/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:50, Abi_Dalzim napisał:

Czy ta gra jest naprawdę tak słaba (sądząc po ilości postów w temacie)?

Od jutra w Biedronce będzie za 20 zł, więc zastanawiam sie nad kupnem. Jako, że co-opa
nie lubię, nastawiam się na grę singlową. Czy "Wojna" się broni w samotnej rozgrywce?
Do jakich innych gier można ja porównać (Gothic np?)?

Prosze o jakieś konkretniejsze informacje ile zajmuje przejście gry i oceny ludzi, którzy
"Wojnę na Północy" ukończyli.


Za 20 dychy bierz od razu :) Gra jest bardzo fajna :) W co-opie daje dużo frajdy, nie wiem jak to w singlu, ale myśle, że też powinno być fajnie :) Jako rpg jest słaba, rozmowy polegają na wybieraniu napisów, które się pojawiają i ich wybór nie ma wpływu na świat gry, ale jako "siekanie" orków jest bardzo dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2013 o 12:57, Eff3ctiv3 napisał:

Gra jest w miarę ok, ale tylko w co-opie. My z bratem nie ukończyliśmy jej na konsoli,
bo w pewnym momencie nie mogliśmy przejść do następnego etapu. Do Gothica w żadnym razie
nie można przyrównać. Trochę elementów RPGa jest, ale ogólnie gra polega na prostym siekaniu,
ale to tez nie sprawia takiej wielkiej frajdy, bo przeciwników nie ma tak dużo. Eskploracji
jest tutaj nie wiele, nie ma jak w gothicu, że badasz swobodnie okolice, ponieważ tak
naprawdę nie ma czego tutaj zwiedzać.

Nie zgodzę się. Gram kilka godzin i brak popularności w coopie mi nie przeszkadza zbyt mocno, co nie oznacza, że pewnie gra z człowiekiem byłaby lepsza, aczkolwiek na multi pustki . :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podpowiedź YT, że

Spoiler

Beleram zginie

to nie jest zbyt wielki spoiler... ? Szukając kwestii ten głupi system musiał dać najbardziej "odpowiednią" szukaną frazę... Prosiłbym o odpowiedź "tak" lub "nie". Dzieki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2013 o 23:16, LubieWafle napisał:

Czy podpowiedź YT, że

Spoiler

Beleram zginie

to nie jest zbyt wielki spoiler... ? Szukając
kwestii ten głupi system musiał dać najbardziej "odpowiednią" szukaną frazę... Prosiłbym
o odpowiedź "tak" lub "nie". Dzieki.


Myślę, że to nie jest spoiler:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie .Poszukuję podpowiedzi w temacie Zadania Pobocznego "Jeniec" Chodzi mi o zadanie zleconego mi przez Glorihirinema .Uwolniłem juz elfa w rozdziale 5 , który był więżniem w obozie orków.Teraz aby przejśc do nastepnego etapu gry "Szare Góry " muszę sie spotkać z typ Glorihirinenem aby odebrać nagrodę.Niestety zapomniałem , w której lokacji go znajdę . Jestem w tzw. czarnej d..... Jeśli ktoś zna odpowiedz z góry dziekuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2013 o 19:25, BoloMaster napisał:

Ktoś chętny na co-pa?

Jak nie za późno i mówimy o wersji na PS3 to jak tylko wyskrobie trochę wolnego czasu to można zagrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2013 o 18:51, nightfaler napisał:

> Ktoś chętny na co-pa?
Jak nie za późno i mówimy o wersji na PS3 to jak tylko wyskrobie trochę wolnego czasu
to można zagrać.

ja tez gram na ps3 tylko utknąłem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować