Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Square Enix zdradza wyniki sprzedaży swoich hitów, w tym Deus Ex: Bunt Ludzkości

16 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Jeden z najpoważniejszych kandydatów do tytułu gry roku trafił w ręce ponad dwóch milionów konsumentów. Znamy też wyniki sprzedaży Dungeon Siege III i Dragon Quest 25th Anniversary Collection.

Przeczytaj cały tekst "Square Enix zdradza wyniki sprzedaży swoich hitów, w tym Deus Ex: Bunt Ludzkości" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Eidosu za całkiem niezły wynik jak na taką produkcję, choć przyznam, że spodziewałem się lepszych rezultatów. Mam też nadzieję, że jakiś poważny dodatek lub kontynuacja są już w produkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czeski błąd. Dzięki za zwrócenie uwagi, gratuluję udanej i zabawnej docinki, dziękuję za adwokaturę oraz pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutne czasy kiedy taka fajna gra jak Deus sprzedaje ledwo 2 miliony a lada dzień znany wszystkim kotlet sprzeda łatwą ręką 10 milionów mimo że jego twórcy nie włożyli w niego ułamka wysiłku jaki jest potrzebny do stworzenia gry pokroju Deusa.

Swoją drogą, to pomijając obowiązkowe walki z bossami, nowy Deus bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dwa miliony uzbierał nowy Deus Ex ? :( Liczyłem na dwa razy więcej.. Choćby te pięć milionów kopii.. Szkoda bo gra była wybitna : ) Mam nadzieję, że Enix zrobi kontynuację nie zważając na wyniki sprzedaży :P I need it !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza gra w jaka gralem od jakichs 3 lat i "szalony" wynik 2 mln sprzedanych kopii. Juz teraz wiem, ze zaplacilbym za nia 200zl a nie 100, gdyby tylko wydawca sobie tego zazyczyl. Bo jest warta kazdej zlotowki.

Juz nie wiem co myslec - albo ja wyrastam z gier, albo "wspolczesni" gracze nie chca "dorosnac" do dobrych gier.

Gnioty takie jak Homefront lepiej sie sprzedaja. Brak slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 01:40, Kadaj napisał:

*ziewa i czeka na nowego Tomb Raidera*


Późno jest, spać idź jak ziewasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 01:45, Leos8 napisał:

Późno jest, spać idź jak ziewasz.

To nie zmęczenie a raczej objaw "zainteresowania" owymi hitami. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W temacie Deusa spodziewałem się mniej ale życzyłem i wciąż życzę więcej. Ogromne gratulacje dla ekipy Eidosu z Kanady za to że poszli pod prąd obecnym trendom i wyszli z tego z twarzą. Potrzeba więcej takich produkcji, bo jeżeli coś nie zacznie zmieniać mody panującej wśród developerów, na zawsze utkniemy z tymi samymi shooterami, CoDami i BFami. To są dobre gry ale nie można robić tego w nieskończoność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dziwnego, że tak wysokie wyniki Deus Ex w tak krótkim czasie od premiery. To po prostu świetna gra jest. Właśnie kończę po raz drugi i z chęcią teraz sobie zafunduję Mising Link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować