Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3 tylko w tym roku zrobi ponad miliard dolarów?

21 postów w tym temacie

Czyżby planowali wydanie kilku DLC jeszcze w tym roku? Bo inaczej nie ma szans na zarobienie takiej kwoty.
Ja na przykład nie mam zamiaru kupować MW3 w najbliższym czasie. Może jak pojawi się na jakiejś wyprzedaży, ale patrząc na poprzednie części serii jest to mało prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 11:34, Narmo napisał:

Czyżby planowali wydanie kilku DLC jeszcze w tym roku? Bo inaczej nie ma szans na zarobienie
takiej kwoty.
Ja na przykład nie mam zamiaru kupować MW3 w najbliższym czasie. Może jak pojawi się
na jakiejś wyprzedaży, ale patrząc na poprzednie części serii jest to mało prawdopodobne.


Zysk i przychód to dwie różne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wpłynie BF3 na sprzedarz MW3, przekonany jestem że CoD sprzeda się dobrze ale czy znów pobije rekord, wątpie. Ja jestem jedną z tych osób co grała w kilka ostatnich CoD''ów i tym razem zostane przy BF3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie zawsze ciekawi ten powszechny bulwers na gramie gdy mówi się o kasie którą zarobi MW3. To że w Polsce kilka osób nie kupi MW3 nie robi żadnej różnicy. Polsca to zbyt mały rynek by się nim na serio przejmować. Nie mówiąc już o tym że sprzedaż nowego CoD w Polsce i tak będzie świetna, a ludzie zaglądający na portale o grach to wręcz nisza wśród konsumentów w naszym kraju. Większość kasy i tak będzie od amerykańskich posiadaczy XBOX360 którzy z pocałowaniem ręki wyłożą na tę grę ciężkie pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też odpuszczam MW3 w tym roku na rzecz BF3 :P Jestem ciekaw jak bardzo to wpłynie na sprzedaż nowego CoD. Mam tylko nadzieję, że trochę im to utrze nosa, chciałbym zagrać w nowego MW z chociażby zmienionym silnikiem graficznym i HUD''em :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:11, KaAzi napisał:

Też odpuszczam MW3 w tym roku na rzecz BF3 :P Jestem ciekaw jak bardzo to wpłynie na
sprzedaż nowego CoD.

Spadnie o jeden.

A co do newsa: musieliby sprzedać 20 mln kopii, a to JEST możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz zastanowmy sie jaki byl hype BF3 i marketing BF3 na gram.pl a jaki COD3. CODa praktycznie nie bylo, a na gram nie szlo wejsc, zeby nie zobaczyc czegos z BF3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 13:31, Onyxpvp napisał:

A teraz zastanowmy sie jaki byl hype BF3 i marketing BF3 na gram.pl a jaki COD3. CODa
praktycznie nie bylo, a na gram nie szlo wejsc, zeby nie zobaczyc czegos z BF3...


Ale czy to wina gramu, że EA Polska zadbało o dobry marketing w naszym kraju dla BF3, a LEM dla MW3 w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 14:38, Revan91 napisał:

Patrząc po zapowiedziach, to gra zmiecie BO, bo po prostu wygląda ciekawiej. Czekam już
na pre-ordera.

Ja jak ostatnio preorderowałem CoDa to przepłaciłem i dostałem grę 3 dni po premierze, więc wolę kupować w dniu premiery w Empiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważne jest to, że pojawił się godny konkurent dla CoD''ów. Nic tak nie degeneruje rynku jak monopol (co zresztą widać po włożonych staraniach w MW3). Marzy mi się aby też w końcu ktoś utarł troche nosa Blizzardowi w kategorii MMO, no ale niestety na horyzoncie w tym przypadku konkurencji nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 15:58, Steelshadow napisał:

> Patrząc po zapowiedziach, to gra zmiecie BO, bo po prostu wygląda ciekawiej. Czekam
już
> na pre-ordera.
Ja jak ostatnio preorderowałem CoDa to przepłaciłem i dostałem grę 3 dni po premierze,
więc wolę kupować w dniu premiery w Empiku:D


Ja składam preordera, bo nie mam zamiaru grać w polską wersję. Tłumaczenie jest po prostu żałosne jak na grę z takim budżetem i dziwię się, że polski wydawca nie dostał po łapach od Acti (czyżby PL 3 świat i nikogo nie obchodzi?), dlatego sukcesywnie ją bojkotuję 3 rok z rzędu, wolę dać zarobić firmie z UK, jak nasi nie mogą się ogarnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 17:05, Revan91 napisał:

Ja składam preordera, bo nie mam zamiaru grać w polską wersję. Tłumaczenie jest po prostu
żałosne jak na grę z takim budżetem i dziwię się, że polski wydawca nie dostał po łapach
od Acti (czyżby PL 3 świat i nikogo nie obchodzi?), dlatego sukcesywnie ją bojkotuję
3 rok z rzędu, wolę dać zarobić firmie z UK, jak nasi nie mogą się ogarnąć.

Jak rozumiem nie grasz na PC (Steam i zmiana wersji językowej)? A w kwestii dystrybutora to pewnie tak długo jak mają dobrą sprzedaż w Polsce to mają jakość wydania gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 18:30, Steelshadow napisał:

> Ja składam preordera, bo nie mam zamiaru grać w polską wersję. Tłumaczenie jest
po prostu
> żałosne jak na grę z takim budżetem i dziwię się, że polski wydawca nie dostał po
łapach
> od Acti (czyżby PL 3 świat i nikogo nie obchodzi?), dlatego sukcesywnie ją bojkotuję

> 3 rok z rzędu, wolę dać zarobić firmie z UK, jak nasi nie mogą się ogarnąć.
Jak rozumiem nie grasz na PC (Steam i zmiana wersji językowej)? A w kwestii dystrybutora
to pewnie tak długo jak mają dobrą sprzedaż w Polsce to mają jakość wydania gdzieś.


Nie, nie gram na PC, komputer nie uciągnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba kupię MW3, chociaz BF3 w tym roku ostro zamieszal, wiec pewnie jeszcze troche go pomęczę i dopiero koło gwiadki CoDa ogarnę ; ))

pod koniec tego roku wydawcy nie mają litosci dla graczy konsolowych... 2 duze tytuly juz mam u siebie a jeszcze kolejne 2-3 musze miec ; s gdzie tu znalezc pieniądze i czas ; d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:45, TobiAlex napisał:

Poczekamy miesiąc i na Allegro będę klucze po 39 zł więc jak to mów Bob Budowniczy -
DAMY RADĘ!


Kup klucz MW2 albo BO za 39 pln [: nie ma? To nie licz na to samo z MW3... Bez wzgledu na opinie - CoD latwo nie tanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 min temu widziałem klucze do BF3 za 55 zl na allegro xD NIECO PONAD TYDZIEŃ I KUPUJESZ GRĘ ZA 1/4, 1/3 PREMIEROWEJ CENY ^^ no sory ale MW 1 (!!!) jest w tej cenie ... A pozatym BF3 5 mln ......... BO 25 mln ........... MW 3 ( jestem pewien że pobije Black Ops''a).

Przykro mi EA, ale nawet wasza wielka, ogromna kampania reklamowa nie wygra z gigantem i królem FPS''ów !

MW 3 > BF3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować