Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy Alan Wake ubogi? Twórcy: Bez obaw!

11 postów w tym temacie

E, przynajmiej będzie tania. Ale wiadomo, że nie mogą zrobić cudów, skoro gra Arcade na XBL może mieć maksymalnie 2 gigabajty. Hehe, chyba że zrobią to w taki sposób jak niektórzy producencji już czasem robili :P.
Alan Wake: Night Springs - 0MSP/400MSP, ale potem dochodzi reszta:
AW:NS Episode 1 - 800MSP,
AW:NS Episode 2 - 800MSP,
AW:NS Episode 3 - 800MSP,
AW:NS Radio Broadcast 1 - 1200MSP,
AW:NS Episode 4 - 800MSP, i tak dalej i tak dalej :)
Wtedy gra może zajmować więcej, skoro każdy dodatek będzie dodawał np 1GB grania oraz nowe achievementy. W rezultacie powstanie cała gra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:47, L33T napisał:

Albo będzie w dziale games on demand jak pierwsza część ?


Przecież powiedziane zostało już w 2 newsach że ma trafić na Xbox Live ARCADE :D to chyba nie chodzi o Games on Demand, bo to osobna kategoria. Czy to mi się coś pokiełbasiło i tak nie jest, bo to jedno i to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pierwszy Alan Wake zrobił zdecydowanie pozytywne wrażenie;)A jeśli chodzi o gry wydawane drogą cyfrową nie wiem czemu już się wielu kojarzy z małymi lub okrojonymi tytułami:/Ale fakt przyznam że braki wersji płytowej też mnie [M] i niepotrzebnie to męczy gracxzy i ciekawi mnie z skąd ta decyzja:/(I Am Alive też mnie mocno [M] że będzie tylko wydawany na konsolach i sieciowo:()

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:25, qlaker napisał:

Alan Wake: Night Springs - 0MSP/400MSP, ale potem dochodzi reszta:
AW:NS Episode 1 - 800MSP,
AW:NS Episode 2 - 800MSP,
AW:NS Episode 3 - 800MSP,
AW:NS Radio Broadcast 1 - 1200MSP,
AW:NS Episode 4 - 800MSP, i tak dalej i tak dalej :)


Huh, straszna wizja :) Nie chciałbym aby właśnie tak to wyglądało. Oby gra kosztował ciut więcej MSP, ale w zamian była bardziej "full". AW przypadł mi mocno do gustu (w sensie gry, hehe), więc liczę że Remedy nie zawiedzie w kwestii Nights Springs. Pozostaje już tylko czekać na pierwsze screeny i kolejne doniesienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 13:43, CrysisPl napisał:

Mi osobiście pierwszy Alan Wake zrobił zdecydowanie pozytywne wrażenie;)A jeśli chodzi
o gry wydawane drogą cyfrową nie wiem czemu już się wielu kojarzy z małymi lub okrojonymi
tytułami:/Ale fakt przyznam że braki wersji płytowej też mnie [M] i niepotrzebnie to
męczy gracxzy i ciekawi mnie z skąd ta decyzja:/(I Am Alive też mnie mocno [M] że będzie
tylko wydawany na konsolach i sieciowo:()


Przypominam, że wulgaryzm zakropkowany jest nadal wulgaryzmem, Degrad -1 za słownictwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować