Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DICE już pracuje nad Battlefield: Bad Company 3?

31 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2011 o 12:12, MacJak napisał:

Rodzi się inne pytanie: Kiedy zmienicie w końcu ten cholerny layout?


Dokładnie, już jest trochę po premierze, wszystkie "tygodnie z", zapowiedzi i recenzje dotyczące Battlefielda 3 się pojawiły. Nie miałbym pretensji gdyby ten layout dało się wyłączyć, jak to było z Wiedźminem drugim (chociaż - nie oszukujmy się - tamten był znacznie ładniejszy niż ten Battlefieldowy, więc nawet go nie wyłączałem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dokładnie Palpatine . Grac nie moge w B3 bo ciagle do windowsa wywala, a dosłownie wszystko zrobiłem co piszą na forach frustracja 100%. Na forum battleloga watki o CTD maja po kilkaset stron w tym momencie i nikt sobie z tego nic nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Było by miło gdyby powstał BFBC3, bo BFBC2 bardzo przypadł mi do gustu i grałem w niego ponad rok i do tego czasu jeszcze mi sie nie znudził;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to jest błąd, bo już sporo razy w cvikach, czy np ofertach sklepów pojawiało się Bad Company 3, które tak naprawdę było BFem 3.

Chciałbym żeby następna gra DICE to był BF 2143...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To że Bad Company 3 będzie robione to nic nowego. Lubię bohaterów z tej gry. Jednak mam nadzieje że najpierw wiele rzeczy zostanie poprawionych w BF3 a nie dopiero w Bad Company3 ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech najpierw załatają trójkę - potęzny memory leak, crache itp. to chleb powszedni tej gry a DICE ma to w d... i wypuszcza nową wersję wtyczki battleshitaloga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to niemożliwe. Przecież DICE nie wypuszcza co roku kolejnych części swoich gier. To by był przecież skok na kasę graczy, a DICE kocha graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DICE,zrozum wreszcie że nie tylko strzelankami się żyje,nie podrabiajcie Call of Duty a dajcie coś bardzie oryginalnego i ja się KUR** pytam gdzie jest Mirrors Edge 2!?Zlitujecie się wreszcie łaskawie?!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2011 o 12:12, MacJak napisał:

Rodzi się inne pytanie: Kiedy zmienicie w końcu ten cholerny layout? >:\


Gdy zostanie wypełniony punkt umowy zawartej między EA Polska a Gram.pl.

Co zaś się tyczy tematu - o tym, czym się zajmie DICE, zdecyduje centrala EA. Oni mogą mieć najwspanialsze wizje i plany, ale wszystkie pozostaną na papierze lub w wyobraźni, dopóki Ricitello nie włączy zielonego światła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tylko co ma Dead Space 2 do prototypów, projektów czy też wersji demonstracyjnych gier...

W sumie, to nie zdziwiłbym się, gdyby prace nad kolejną odsłoną Battlefield już trwały, żeby utrzymać się w czołówce branży gier DICE naprawdę musi ciężko pracować nad sukcesem swoich gier, zwłaszcza, że mają one swych zaciekłych konkurentów, w przypadku Battlefield jest to seria Call of Duty. Nie ukrywam również, że z całą przyjemnością na pułkach sklepowych ujrzałbym Bad Company 3. Uwielbiam przygody Parszywej Kompani, a poza tym całość ma ten swój specyficzny klimat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować