• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
PatrykCXXVIII

Problem z God Of War 1 i 2

Pytanie

Siema Gramowicze! Już przechodzę do tematu. Otóż kupiłem ostatnio God Of War''a 1 na moje ukochane PS2 i gdy dochodzę do pierwszej walki z bossem[tą wielką rybą{?}] muzyka się wyłącza. Ale ok. Pokonuje ją przechodzę po belkach i... Loading który trwa w nieskończoność. Tak więc postanowiłem sobie GoW''a 2 włączyć by wypruć trochę flaków i... to samo. Przed świątynią Meduzy. Gdy wchodze do środka mam wieczny loading. Co dziwne tą grę [GoW 2] przeszłem bez problemu jakieś pół roku temu. Inne gry działają mi poprawnie [testowałem Call Of Duty 3 i Mortal Kombat: Armaggedon, mogę jeszcze sprawdzić czy jest wszystko ok w Medal Of Honor Vanground, Star Wars: Battlefront 2 i Half-Life jeśli trzeba]. Mam płytkę do czyszczenia napędu[taką z "frędzelkami"], jednak to nie pomogło. Czy wie ktoś może co się dzieje?
Mam nieprzerobione PS2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 05.11.2011 o 15:58, PatrykCXXVIII napisał:

/ciach/


A jak wygląda sama płytka z grą?

EDIT: Czy naprawdę tak trudno się domyślić, że wszelkie problemy techniczne ze sprzętem, grami czy programami zaliczają się do Pomocy Technicznej i właśnie taką kategorię trzeba wybrać przy tworzeniu tematu?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować