Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dynamiczny trailer Battlefield 3 - Powrót do Karkand

33 postów w tym temacie

Adam Berlik

Zwiastun Powrotu do Karkand, czyli DLC do Battlefield 3 po brzegi jest wypełniony akcją. Co chwilę ktoś ginie, co chwilę coś się wali - żadna osłona nie jest bezpieczna i nawet ściana budynku może zniknąć w mgnieniu oka.

Przeczytaj cały tekst "Dynamiczny trailer Battlefield 3 - Powrót do Karkand" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 10:51, Varsil napisał:

dlaczego panowie jeszcze niewrzucili trailera z CoDa MW 3 ??


A po co ? Pooglądaj sobie trailery z modern warfare 2 , przecież to to samo jest ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:14, Crew_900 napisał:

A po co ? Pooglądaj sobie trailery z modern warfare 2 , przecież to to samo jest ;p



pograj sobie w battlefielda 1942 przeciez to to samo jest co bf3...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To samo mogę napisać o BF 3 że to: BF 2, BF BC 2. Przykro mi ale BF zaczyna być tym samym kotletem tylko na innym oleju (czytaj: grafika).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"pograj sobie w battlefielda 1942 przeciez to to samo jest co bf3..." no to samo - rok ten sam i te same pojazdy.. strzelanki sa takie same nie?:D śmieszny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że BF3 doskonale podąża drogą wytyczoną przez MW. Tylko dają mniej. Jak wychodził pierwszy MP do MW to był shitstorm jak się patrzy, jakie to acti pazerne itp.itd. A teraz mamy taką samą sytuacje w BF i wszyscy szczęśliwi jakie ta mapki piękne ochy achy się nie kończą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:22, Varsil napisał:

> A po co ? Pooglądaj sobie trailery z modern warfare 2 , przecież to to samo jest
;p


pograj sobie w battlefielda 1942 przeciez to to samo jest co bf3...


Yyy, nie. Grałeś w ogóle w Battlefielda 3 i Battlefielda 1942 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:57, gracz_155 napisał:

Widzę że BF3 doskonale podąża drogą wytyczoną przez MW. Tylko dają mniej. Jak wychodził
pierwszy MP do MW to był shitstorm jak się patrzy, jakie to acti pazerne itp.itd. A teraz
mamy taką samą sytuacje w BF i wszyscy szczęśliwi jakie ta mapki piękne ochy achy się
nie kończą.


Dają mniej? AYFKM? Jakoś nie wydaje mi się by map packi do CoDów dodawały jakiekolwiek bronie czy pojazdy, nie wspominając o tym że część tych map packów była tworzona na zasadzie kopiuj-wklej z poprzedniej gry, robionej na tym samym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2011 o 12:10, Reffanov napisał:

Dają mniej? AYFKM? Jakoś nie wydaje mi się by map packi do CoDów dodawały jakiekolwiek
bronie czy pojazdy, nie wspominając o tym że część tych map packów była tworzona na zasadzie
kopiuj-wklej z poprzedniej gry, robionej na tym samym silniku.

MW2 Stimulus Package 5 map + 3 dodatkowe tryby rozgrywki vs. 4 mapy + bronie i pojazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

MW jakiekolwiek zawsze miało gorszą grywalność na multi od BF-a - Zawsze. jedynie singlem cos tam daja, ale singla sie przechodziło w 4h i pozamiatane i co później? grać w multi? i patrzeć jak skacza przez siebie jak żaby i strzelaja na przemian? ssryy. MW zawsze miało gorszy silnik graficzny, jak i fizyki samej w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się o co ta lekka wojenna tutaj jest, jak by nie patrzeć to wszystkie te gry i tak bazują i zrzynaja Z Wolfensteina bo w nim było to co jest teraz w tych wszystkich innych tytułach, idziesz do przodu wytoczona wcześniej ścieżka masz rożne typy broni i tyle, powiedzcie mi o wielcy bojownicy jak wielkie to zmiany zaszły od początku powstania tego gatunku? I pomijam tutaj sprawy związane z ewolucja graficzna.
Sam chciałem sobie kupić mw3, jednak jeszcze się nad tym zastanawiam, przy takim natłoku nowych gier szkoda kupować coś co wyląduje na półce i będzie zbierać kurz, jak dla Mnie wypuszczanie tejże marki raz na rok mija się zupełnie z celem, tak samo będzie jeśli ea zrobi podobnie z bf-em, sam w bc2 nie osiągnąłem maksymalnego poziomu w rozgrywce online a nie lubię być "no-lifem" tylko po to by coś wylewelowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:40, Ekonochrist napisał:

Tak nawiasem mówiąc,wyłapał ktoś
nowe pojazdy prócz Buggy?

Samolot "F-35 Lightning 2" (pojawił sie pare razy) i ruski transporter BTR-80 (ekranik 10 new weapons)

Ja juz to chcem!!! Jak na razie BF3 to najlepiej wydane pieniądze w tym roku, ex aequo z Wiedźminem 2 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę chciałbym w to zagrać... Ale za każdym razem, kiedy próbuję pobrać przepustkę, pokazuje się komunikat "nie można pobrać przepustka sieciowa" >[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następne BF poproszę w czasach drugiej wojny światowej i na nową generację konsol, żeby te nie wpłynęły negatywnie na wersję PC ;] i będę w siódmym niebie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować