Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dynamiczny trailer Battlefield 3 - Powrót do Karkand

33 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2011 o 11:22, Varsil napisał:

> A po co ? Pooglądaj sobie trailery z modern warfare 2 , przecież to to samo jest
;p


pograj sobie w battlefielda 1942 przeciez to to samo jest co bf3...

Nie wyszło Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 13:34, RobsonAmbro napisał:

Następne BF poproszę w czasach drugiej wojny światowej i na nową generację konsol, żeby
te nie wpłynęły negatywnie na wersję PC ;] i będę w siódmym niebie ;D


Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem o tym w temacie o BF3, ale widzę, że newsmani gramu niekoniecznie lubią być rzetelni ;)

Trailer trailerem, ale pełne info o DLC DICE podało na blogu Back to Karkand, to:

1. 4 mapy
2. 10 (czy więcej) nowych broni
3. 3 nowe pojazdy
4. nowy tryb gry: Conquest Assault
5. nowy coop/zadania/ciężko powiedzieć co (ale dające unlocki): Assignments


I tak - uważam, że jest to więcej niż miał do zaoferowania dowolny mappack do CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 16:02, Crew_900 napisał:

DLC do CoD wyglądają tak, że 4 mapy za 80 zł ....


Jakie cztery i za jakie 80 zł? Za dużo hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 15:48, MowcaUmarlych napisał:

A może napisalibyście coś o tym? http://gamezilla.komputerswiat.pl/publicystyka/2011/11/niemcy-bojkotuja-origina-i-zwracaja-battlefielda-3-do-sklepow
Czy może wasz "nowy właściciel"... tfu... partner wam nie pozwala?

Brawo Niemcy! Chciałbym aby cała Europa się tak zjednoczyła i zbojkotowała Origin. Może wtedy by to dało jakiś efekt. Pierwszy podpisze się pod każdą petycją anty originową. Tak EA traktuje uczciwych graczy. Nie mogłem się powstrzymać aby nie kupić BF3, ale gdybym mógł cofnąć czas to bym tego nie zrobił (choć gra jest świetna) i wybrał bym MW3. Jedno jest pewne, żadnej innej gry EA już nie kupie. Przynajmniej do czasu zmiany regulaminu. Szkoda tylko, że cierpi na tym DICE, które niczemu nie jest winne. Stworzyli fantastyczną grę, ale niestety są zarządzani przez najwredniejszą firmę w branży. Życzę EA aby kolejni ludzie tracili zaufanie do ich marki i żeby mocno na tym stracili. Zasługują na to! Tak się nie traktuje ludzi, którzy wolą zapłacić nie małe pieniądze zamiast ściągać grę z internetu. Piraci jak zwykle się śmieją, a my jesteśmy pokrzywdzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2011 o 11:22, Varsil napisał:

> A po co ? Pooglądaj sobie trailery z modern warfare 2 , przecież to to samo jest
;p


pograj sobie w battlefielda 1942 przeciez to to samo jest co bf3...


To chyba jest najgorsza riposta jaką widziałem/słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować