Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gwiazda Avatara i Starcia Tytanów w aktorskiej (przezabawnej) reklamie Call of Duty: Modern Warfare 3!

32 postów w tym temacie

Michał Ostasz

Każdy kto kilka ostatnich lat nie spędził stanie hibernacji wie, że firma Activision nie szczędzi pieniędzy na kampanie reklamowe swego flagowego cyklu FPS-ów. I nie inaczej jest w przypadku

Przeczytaj cały tekst "Gwiazda Avatara i Starcia Tytanów w aktorskiej (przezabawnej) reklamie Call of Duty: Modern Warfare 3!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Abstarhując od tego jak dobra (bądź zła/kiepska) okaże się sama gra, to reklama jest świetna.

Najlepszy motyw z miną i strzelaniem z RPG w budynku :D

ps. Duży plus za AC/DC :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama ekstra. Może się wydawać po tym co widzimy w Polsce, że Acti ma w dupie promowanie swojej strzelaniny roku. Ten spot pokazuje jednak, że gościu od marketingu mocno pracują i mogę się założyć, że na zachodzie te reklamy są puszczane w TV tak często jak u nas reklamy banków i innych pierdół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 12:45, arborek napisał:

a jaka jest różnica ?!


Wyobraz sobie dwoch ludzi.

Jeden jest taką lamką przez caly czas i nigdy nie zrobi się pro. A drugi nim zostanie.
Taka jest roznica pomiedzy newbie, a n00b ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Reklama bomba XD, mam nadzieje, że za rok Activision odświeży serie call of duty bo po tych kilku latach sprzedaż tej samej gry co rok staje sie nudne... dlatego w tym roku BF3 !:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 12:32, Chowaniec napisał:

To nie pierwsze spotkanie Worthingtona z CoD - podkładał głos protagoniście CoD: Black
Ops. Ot - ciekawostka :)


Wczoraj się dowiedziałem, jak po raz drugi przechodziłem wybitną kampanię w Black Ops :) No i jeszcze nie zapominajmy o rewelacyjnej grze Eda Harrisa i Oldmana :) Sam filmik był świetny, więcej takich powinni robić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Should i use the knife ?"
:-)

Reklama kapitalna i ciekawie zachęca do zakupu: nie poprzez pokaz slajdów i grafik, tylko jakby nawołuje do wzięcia udziału w samej rozgrywce.

Jeślibym miał wybierać pomiędzy BF3 a MW3 na podstawie samej reklamy, bez wahania kupiłbym tę drugą. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest lepsze od tego cholernego pierdzenia na końcu każdej cholernej reklamy BF3. Można nie znosić Fucktivision, ale ten spot jest bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 12:58, kalif1855 napisał:

nie jestem pewny ale pod koniec był chyba Dwight Howard


Taaaaaaak to jest Dwight Howard :D
I oczywiście AC/DC, yeaaaaaaaaah pull the trigger!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować