Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Take On Helicopters ze zmyślnym zabezpieczeniem antypirackim

15 postów w tym temacie

Z tego co kojarzę to piraci w ArmA 2 mają zmniejszoną siłę i celność broni do 0 (z odległości kilku cm od głowy przeciwnika kula jej nie trafi) i inne tego typu bajery.

Niech Ubi uczy się od najlepszych, ot co ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

donard, Take On Helicopters wyszło 27 października. Przecież demo MW2 pojawiło się jakieś 2 miechy przed Black Ops.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:12, Eguroll napisał:

Z tego co kojarzę to piraci w ArmA 2 mają zmniejszoną siłę i celność broni do 0 (z odległości
kilku cm od głowy przeciwnika kula jej nie trafi) i inne tego typu bajery.

Niech Ubi uczy się od najlepszych, ot co ;]


Z czego jeden z najbardziej zabawnych utrudnień dla piratów w ArmA 2 to... przemiana żołnierza w kurę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym wiedzieć jak od technicznej strony oni to zrobili? Skąd wiedzą że dana kopia jest piracka bądź nie. Zwykłe zabezpieczenia są trywialne do złamania, ale skoro to zabezpieczenie jest skuteczne to co oni musieli nawyprawiać w kodzie że cracki tego nie obchodzą? :D

Dla takich pomysłów warto było kupić całą ArmĘ 2... chociaż nawet singla nie przeszedłem, nie mówiąc o graniu w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobne zabezpieczenia zastosował też CDP RED w Wiedźminie 2 (niestety zastosował też securom :/), dziś już ich nie ma - wyleciały razem z securomem.

Niektore były zabawne. Jedno było takie, że ten jeden jedyny raz w życiu trochę piratom współczułem - otóż w scenkach seksu mieli oni tą okropną, tłustą ropę z pierwszego aktu. Co niektórzy piraci raportowali to jako jakiś błąd w teksturach :D. Na youtubie powinny jeszcze być filmiki, ale uwaga - wrażliwi mogą zostać na całe życie impotentami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:30, matthew87 napisał:

A ja chciałbym wiedzieć jak od technicznej strony oni to zrobili? Skąd wiedzą że dana
kopia jest piracka bądź nie. Zwykłe zabezpieczenia są trywialne do złamania, ale skoro
to zabezpieczenie jest skuteczne to co oni musieli nawyprawiać w kodzie że cracki tego
nie obchodzą? :D


Pewnie obchodzą, ale najpierw wyczaj wszystko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:23, Niko12131pl napisał:

Chyba raczej we wrone czy tam mewe


Ptaki nie były modelami i nie dało się nimi sterować w zbrojowni, za to inna sprawa ma się z kurami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2011 o 15:30, matthew87 napisał:

Zwykłe zabezpieczenia są trywialne do złamania, ale skoro
to zabezpieczenie jest skuteczne to co oni musieli nawyprawiać w kodzie że cracki tego
nie obchodzą? :D


Te zabezpieczenia nie są lepsze niż zwykłe. Po prostu takie psikusy są poukrywane i twórca cracka zwykle nie zauważy że coś nie tak, więc nie będzie naprawiał. Pewnie za jakiś czas ktoś to obejdzie.

=====================
W Setlers 3 hutnik wytapiał z żelaza.... świnki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 11:11, Volvox napisał:

W Setlers 3 hutnik wytapiał z żelaza.... świnki ;)


Hehe... Pamiętam doskonale jak kolega mi się żalił takim "bugiem", a właściwie "błędem", bo mając po 10 lat w 1998 roku, nie znaliśmy jeszcze określenia "bug". Były to jednak czasy, gdy dla 10 latka gry kosztowały niemożliwe pieniądze i nie można ich było kupić w każdym sklepie. Nie mogliśmy dojść dlaczego u niego jest ten problem, a u mnie nie, dopiero gdy zainstalowaliśmy u mnie jego "wersję" wyszło czemu :P Długo wtedy prosiłem, aby rodzice sprawili mi rażąco pomarańczowy kartonik z grą :D btw, pamiętacie jeszcze, gry wychodzące w wielkich pudłach? Zdaje się, że piraci mieli też jakiś problem z z Arkham Asylum. Ogólnie to jak większość, popieram wszystkie zabezpieczenia, które uprzykrzają życie piratom, a z których istnienia posiadacze legalnych kopii nie zdają sobie sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować