Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Szybki konkurs – zgarnij dwa bilety na WWE - SmackDown World Tour

124 postów w tym temacie

Nie znam tej gry, więc nie mam szans. Ale nie zazdroszczę tym co są fanami serii bo ciśnienie, żeby zdążyć mnie osobiście by wykończyło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już sprawdziłem E-Mail... Serię gier WWE mam praktycznie każdą, oprócz dwóch pierwszych z PSX ;) Ciekawie by było wygrać... gram.pl będzie w Ergo Arenie? :D Tak poza tym - bardzo fajna "reklamy" gry ze strony gram.pl, bardzo dobre posunięcie... Chociaż zależy też, o jakich biletach mowa, tzn. w jakich miejscu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy pytania będą związane tylko z grą czy z jakimiś zawodnikami bo to dużo robi. Ktoś nigdy nie grał w gry wwe, ale ogląda walki wrestlerów i na all mógłby odpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 16:13, feardrag napisał:

Ciekawe czy pytania będą związane tylko z grą czy z jakimiś zawodnikami bo to dużo robi.
Ktoś nigdy nie grał w gry wwe, ale ogląda walki wrestlerów i na all mógłby odpowiedziec:)


"trzy pytania związane z grą WWE 12" - Wg. mnie, chyba tylko o grze... mi to tam obojętnie, ostatnie 7 lat WWE i gier o niej mam spokojnie obeznaną ;P No, może akurat trafi się kosa na kamień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra juz się przygotowuje i wyłapuje wszystkie materiały na temat gry pozatym jestem szybki w pisaniu oraz odświerzaniu strony mam też szybki internet co daje przewage chociaż kilka sekund.Te bilety muszą być moje jestem fanem tych sportów życze wszystkim powodzenia i do 20.00:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Zapomniałem o jednym - Gdańsk :/ W czym problem? Śląsk, a Gdańsk... Ale spróbować warto, jak będzie się uda, to na stówę coś wykombinujemy... ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu strasznie jarałem się wrestlingiem, ale z czasem mi przeszło. Nie chcę nawet wiedzieć jakbym wyczekiwał dziś na 20.00 jakby ta pasja trwała nadal :P Nie spodziewałem się natomiast nigdy takiego konkursu na gram.pl ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja za to znam się na tym i nie od dziś tym się interesuje a więc dla mnie to spełnienie marzeń. Chodź wiem, że jest to udawane nadal to kocham. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przestańcie pisać że wrestling jest udawany. Oczywiście nie wszystko jest w nim prawdziwe bo dostać krzesłem w głowę to nie przelewki. Przecież zwykłe filmy są całkowitą fikcją a ludzie je oglądają i nie narzekają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować