Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do TES V: Skyrim na wszystkie platformy w dniu premiery

86 postów w tym temacie

Mnie bardziej ciekawi to czy Cenega planuje tę łatkę wydać też u nas. Jeśli tak to mam też dodatkowe pytanie: jak długo trzeba będzie na nią czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eguroll - nawet jak wykryli to mieli opóźniać premierę? Mogli nie mieć czasu na wcześniejsze ich naprawienie, a patche to raczej nie jest zjawisko niespotykane, więc o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest jak walka z wiatrakami, ale to nie znaczy że się poddam, po raz kolejny: w tak ogromnym tytule na Skyrim będzie MASA błędów i trzeba się z tym liczyć, testerzy wszystkiego też nie wykryją i na pewno gra będzie patchowana przez długi czas. Trzeba sobie zdawać sprawę z komplikacji i zależności w wykreowanym dużym świecie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:09, RitzierComic napisał:

@Eguroll
No przecież grę skończyli dopiero trzy (chyba) dni temu.

Jasne :f. Golda zdali pewnie z miesiąc temu, inaczej nie ogarneli by z wytłoczeniem gry, pakowaniem i dostawą do magazynów, sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kolejny buggerfall? :P

Patrząc na małą ilość prezentacji przed premierą i tempo prac podejrzewam że ta gra to jeden wielki bug na starcie - no ale zobaczymy - ja i tak nie kupuję - za zabawy z poziomem trudności od obliviona nic od bethesdy nie tykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra bedzie wymagac Steama, wiec patch bedzie. Po drugie w procesie tworzenia gier zawsze jest tak, że projekt trzeba zamknąć, a płytki wysłać do tłoczni i do sklepów. W między czasie można pracować nad usprawnianiem kodu i eliminacją błędów i... wypuścić patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to lepiej, że od razu będzie patch. Poza tym jeśli gra będzie działać na steamie to nie będzie z tym żadnego problemu, automatycznie się zaktualizuje :) pewnie jeszcze przez kilka tygodni po premierze będą wszystkie błędy naprawiane, bo ciężko tak otwartą grę całkiem przetestować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogli przesunąć premiery bo taka : 11.11.11 się nie zdarza zbyt często więc wyjdzie patch, innego wyjścia nie mają. Śmieszne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:37, Smileyer napisał:

Bardzo podoba mi się wypowiedź Todda Howarda. Z takim podejściem mogą osiągnąć wielki
sukces.


Mogą, oszwabią nas jeszcze bezczelniej niż inni koledzy z branży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:37, Smileyer napisał:

Bardzo podoba mi się wypowiedź Todda Howarda. Z takim podejściem mogą osiągnąć wielki
sukces.


To tylko wymówka. Day one patch będzie, bo Skyrim musi wyjść koniecznie 11/11/11. Żadnej filozofii w tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież seria TES to zawsze był bugfest więc tutaj nic mnie nie dziwi :-D Oblivion NADAL ma błędy mimo licznych łatek od "B" i społeczności. Ot tak to już jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja tam ufam twórcy, mimo iż daty na wydanie gry lepszej mieć nie mogli. Ale Panowie, wszystko wyjdzie "w praniu" albo raczej w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra poszła do tłoczni, a twórcy nadal pracowali aby zmniejszyć ilość błędów i aby gra ukazała się w dniu zapowiedzianej premiery. Może być, podoba mi się wypowiedź o dodatkach DLC. Większe i ciekawsze, oby tylko cena nie była jakaś kosmiczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować