Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do TES V: Skyrim na wszystkie platformy w dniu premiery

86 postów w tym temacie

Nieźle, gra jeszcze nie wyszła, a już planują jej łatanie. To ja się pytam: a gdzie do [M-I] byli beta-testerzy? Zaspali? Zapili? Zaniemogli? Takie coś (planowanie łatek, zanim jeszcze gra się ukaże) bardzo kiepsko wróży Skyrimowi. Inna sprawa, że mnie to nijak nie dziwi...

A co do "większych DLC" - czyli co, teraz zamiast zbroi dla konia dostaniemy zbroje dla całej stadniny koni? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto wierzy, że gold był dopiero 3 dni temu ten jest bardzo naiwny tym bardziej, że gra na torrentach jest już bodajże od dwóch tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:24, TobiAlex napisał:

Kto wierzy, że gold był dopiero 3 dni temu ten jest bardzo naiwny tym bardziej, że gra
na torrentach jest już bodajże od dwóch tygodni.


A skąd pewność, że na torrentach jest finalna wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta słynna wersja na torrentach, to wyciek kopii recenzenckich, no ale nasi gramowi specjaliści wiedzą lepiej. Żałosne jak zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2011 o 18:48, Prophett napisał:

To tylko wymówka. Day one patch będzie, bo Skyrim musi wyjść koniecznie 11/11/11. Żadnej
filozofii w tym nie ma.

ta, a teraz pociagnęli dowcip dalej i na 11/11/11 będziesz miał grę w wersji 1.1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:35, dark_master napisał:

ta, a teraz pociagnęli dowcip dalej i na 11/11/11 będziesz miał grę w wersji 1.1 ;)


Świat tak pędzi do przodu, że nawet gry przed premierą łatają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W przypadku gier na steam day 1 patch to nic dziwnego, nie wiem czemu tak wszyscy narzekają. W grze zawsze da się coś poprawić i polepszyć. Nawet gdyby gra byłaby bezbłędnie zrobiona, zawsze znalazło by się coś do zrobienia, co można by dodać do day 1 patch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:35, dark_master napisał:

ta, a teraz pociagnęli dowcip dalej i na 11/11/11 będziesz miał grę w wersji 1.1 ;)

Mogli by jeszcze po 11 euro grę sprzedawać. Ale tak epiccy raczej nie są (wraaaaghh *ryk smoka*) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 19:46, kozak40 napisał:

W przypadku gier na steam day 1 patch to nic dziwnego, nie wiem czemu tak wszyscy narzekają.
W grze zawsze da się coś poprawić i polepszyć. Nawet gdyby gra byłaby bezbłędnie zrobiona,
zawsze znalazło by się coś do zrobienia, co można by dodać do day 1 patch.


skoro to jest day1 patch to znaczy ze poprawia znaczne bugi. a to znaczy ze jest ich wiecej czyli tradycyjnie bugfest. tak zresztą było od czasów daggerfalla który został chyba kiedyś wybrany najbardziej zbugowaną grą wszechczasów. wtedy panowie z B powiedzieli że przy tworzeniu tak wielkiego świata bugi są nie do uniknięcia i poprostu są. a w real life to nie ma bugów? ja bym pare znalazł hyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję co niektórym tutaj inteligencji... Sandboxy to gry, które naprawdę ciężko jest dopieścić, a przecież twórców też gonią terminy. Testy przecież na pewno były i to od dawna, ale w pewnym momencie po prostu trzeba powiedzieć: "Stop, jest już dobrze, możemy wydawać naszą grę" i oddać ją do tłoczni. A w międzyczasie oczywiście pojawiły się jakieś nowe rzeczy do oszlifowania. Zresztą, do diaska, czy ktokolwiek wie, czego te błędy i patche będą dotyczyć?! Na moją głowę, chodzić tu będzie pewnie głównie o płynność rozgrywki i jakieś artefakty związane z grafiką lub animacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 18:23, Wojman napisał:

Po pierwsze gra bedzie wymagac Steama, wiec patch bedzie.

Tak jak przy New Vegas? Cenega nawet grę Steamową potrafiła spieprzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OoO, czyli nici ze zbroi dla konia? No nic :PP

A tak na serio to zdecydowanie jestem za tym, aby popracowali w przypadku DLC nad czymś większym. No chociaż jak dodatki do Falloutów ostatnich, potem niech to szybko zbiorą do kupy w GOTY, a potem jak cena będzie normalna to biorę w ciemno :P

Aczkolwiek mówienie o jakości gry i chwalenie się tym, że już pierwszego dnia będzie ją trzeba patchować ... ahh te dzisiejsze standardy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:33, Henrar napisał:

> Po pierwsze gra bedzie wymagac Steama, wiec patch bedzie.
Tak jak przy New Vegas? Cenega nawet grę Steamową potrafiła spieprzyć.



Ktoś mi musi w końcu wytłumaczyć o co chodzi. Mam F:NV ze stam i mam go po ang.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim malkontentom chciałbvym przypomnieć że taki np. Wiedźmin nasz polski też dostawał patche chwile po premierze i nikt wielkiego szumu nie robił. To że Bethesda wypuszcza patcha w dniiu premiery uważam zaplus. Bo nie czekają z nim aż gra sie "sprzeda" tylko rzetelnie podchodza do tematu, mówią otwarcie jak jest. Ludzie to wszytko jest dla nas graczy by nam grało się lepiej i przyjemniej. Zrozumcie ich troche. Zresztą tak wielki projekt nie moze obyć się bez jakiś niedoróbek, błędów. To nie jest oskryptowany 4 godzinny,prowadzący za rękę od A do B fps. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:44, Achimas napisał:

Wszystkim malkontentom chciałbvym przypomnieć że taki np. Wiedźmin nasz polski też dostawał
patche chwile po premierze i nikt wielkiego szumu nie robił.


Robil, był przeciez taki flame, ze szok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to dla niektórych taki problem poczekać kilka minut dłużej aż się patch ściągnie? Dobrze, że starają się zminimalizować liczbę błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 20:36, dariuszp napisał:

Ktoś mi musi w końcu wytłumaczyć o co chodzi. Mam F:NV ze stam i mam go po ang.

Bo masz go teraz a nie zaraz po premierze, gdy patche potrafiły wychodzić z kilkutygodniowym opóźnieniem (podobnie zresztą z DLC). Nasz angielska wersja różni się od zachodniej angielskiej wersji tym, że ma inne AppID i potrzebuje osobnych patchy i DLC. Już pomijam drobny fakt, że nawet gdy AppID w przypadku gry jest to samo, to i tak DLC (czy samej gry) na Steamie nie ma (RAGE, Skyrim), bo 1C/Cenega blokuje to u nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować