Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch do TES V: Skyrim na wszystkie platformy w dniu premiery

86 postów w tym temacie

A wy tylko smęcicie ludzie... jak wam sie Skyrim nie podoba i go nie kupujecie to po co tu wasza opinia? zajmijcie się swoimi problemami. Bethesda wie co robi. Poza tym pamiętajcie o manianie jaka była z Wiedźminem 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, niektórzy nie rozumieją, że mało która firma może sobie pozwolić na wydanie gry "when it''s done". Jedynie tylko Id lub Blizzard. Bethesda miała jasno przedstawione terminy i nie mogła ich przekroczyć. Podczas tłoczenia gold mastera zabrali się za poprawę błędów których nie udało się wykryć wcześniej. I fajnie bo na dzień premiery gra będzie bardziej dopracowana. Takie EA zapewne już by się brało za DLC a nie poprawki. Przy tak rozległym świecie ciężko jest wyłapać te wszystkie niedociągnięcia przez testerów. Przy takim COD deweloperzy z IW wiedzą co mniej więcej będzie robił gracz. W Skyrimie już jest więcej wolności co za tym idzie - więcej pomysłów graczy by zrobić coś dziwnego co spowoduje błąd. Heh, oglądałem kiedyś materiał i błędy bywają naprawdę dziwne: w becie Obliviona jeśli tester wyciągnął miecz żelazny to postać zaczęła samoczynnie podskakiwać itp. Nie ma co smęcić, czekamy na premierę. A jeśli się komuś nie podoba owy tytuł to po cóż zagląda do tego tematu? Nie mam zamiaru fanbojować ale po co psuć sobie wzajemnie humor?

Pozdro dla wszystkich Dovakinów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wydawanie łatki w dniu premiery to standard dla większości gier... np. CoDMW3 , a mając na uwadze skalę projektu kilka bugów musiało się zdarzyć. Ciekawe ile znajdą jeszcze gracze :) a tak na marginesie pamiętacie jeszcze daggerfall? coś pięknego ;) byle do czwartku Panowie, pora zostać smokobójcą! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 17:14, Kafar napisał:

ktoś wie jakie to usterki ?

Zapisywanie postępów w questach i jak zwykle stabilność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam żałować, że zamówiłem preorder na ps3... Wersji PL nie będzie, a tu jeszcze wyskoczyli z tym patchem. Co mi z niego, jeśli nie mam szerokopasmowego internetu. I tak go nie ściągnę i nie zainstaluję:( Oby w ogóle bez łatki dało się grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 18:02, lobuz30 napisał:

Zaczynam żałować, że zamówiłem preorder na ps3... Wersji PL nie będzie, a tu jeszcze
wyskoczyli z tym patchem. Co mi z niego, jeśli nie mam szerokopasmowego internetu. I
tak go nie ściągnę i nie zainstaluję:( Oby w ogóle bez łatki dało się grać...


Nie możesz ściągnąć patcha na PS3 i zamawiasz Skyrima w pre-orderze? Albo jesteś masochistą, albo samobójcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie przesadzaj... kiedyś dało się produkt oddać prawie bez błędów i takie twory jak day0 patch nie miały racji bytu [akurat nie mówię o BS, ci zawsze dają ciała w tej kwestii w swoich grach, co jedna to lepiej zarobaczona].

Termin oddania produktu do tłoczni to jedno, rzetelność w tworzeniu swoich produkcji - to zupełnie inna sprawa [można tez przełożyć o 3-6 dni termin premiery i oddać do tłoczni produkt kompletny na ten przykład]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeczytałem w nowym numerze Playbox''a zapowiedź Skyrima. Jej największą wadą póki co okazują się właśnie różnorakie błędy - oraz bardzo marne skrypty... ale skoro patch jest w drodze to nie ma się o co martwić, chyba, że on sam będzie zabugowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.11.2011 o 18:33, Pietro87 napisał:

Termin oddania produktu do tłoczni to jedno, rzetelność w tworzeniu swoich produkcji
- to zupełnie inna sprawa [można tez przełożyć o 3-6 dni termin premiery i oddać do tłoczni
produkt kompletny na ten przykład]


W przypadku Skyrim Bethesda raczej nie mogła sobie na to pozwolić - 11.11.11 jest zbyt cudną datą premiery z marketingowego punktu widzenia, żeby z niej zrezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinien być jeszcze jeden patch, bo u mnie gra czasem wywala do pulpitu, przycinanie w dziwnych miejscach, nie działająca podróż wozem, brak czasem tekstur czarnego smoka (wyświetla go na niebiesko czasem), hejt całego miasta za zabicie kury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ta łatka? W grze multum błędów. Można na przykład podnieść gostka uśmierconego i wędrować z nim, albo z innymi rzeczami. Gra niedopracowana! Cenega znowu daje plamę, nawet z tego względu. że oryginalnej gry (PC) nie mogę uruchomić z płytki, lecz przez Steam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm... gra jest na steam więc nie wiem w czym masz z nim problem.
Przenoszenie ciał i przedmiotów to norma a nie błąd, w jednym zadaniu jest to nawet konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Być może, ale jeśli "wciskam" E - czyli powinienem opróżnić dany element, to wówczas występuje opisany efekt.
Dzięki za odpowiedź :) Jednak nadal nie wiem gdzie ta łatka.
Problem Steam polega na tym, że to chyba tyczy Cenegi i chyba dodatkowej kasy (nie znam się na takich niuansach). Gra przez Steam wgrywa się kilka godzin, a poza tym chyba taka informacja powinna figurować na stronie producenta - o konieczności dostępu do internetu.
Pozdrawiam i jeśli możesz podaj mi link do tej łatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 11:32, fircyk napisał:

Gdzie ta łatka? W grze multum błędów. Można na przykład podnieść gostka uśmierconego
i wędrować z nim, albo z innymi rzeczami. Gra niedopracowana! Cenega znowu daje plamę,
nawet z tego względu. że oryginalnej gry (PC) nie mogę uruchomić z płytki, lecz przez
Steam.


Uspokój się hejcie, bo piszesz głupoty. Łatka już była, a nawet dwie bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehm lol ?! Było wiadome że jeśli gra wymaga steam to wymaga dostępu do sieci przy pierwszym uruchomieniu to jest raz. Dwa patche na Steam są wgrywane automatycznie jak tylko są dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować