Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Zauważyłem że nie ma jeszcze tematu tej gry. Jest w sumie temat "Afterfall - postapokaliptyczna wizja typu Fallout!"
ale dotyczy zawieszonej gry z uniwersum Afterfalla, która miała być w założeniach Fallouto-podobnym postapokaliptycznym RPG.

Tymczasem Afterfall: Insanity w pocie czoła powstaje w rodzimym Nicolas Games.
W założeniach ma to być survival horror. Na pierwszy rzut oka każdemu przywodzi na myśl Dead Space''a.
Gra będzie miała swoją premierę 25.11.2011 a na 15.11 twórcy planują wydanie dema.
Nie ma co się oszukiwać że mało kto za wyjątkiem twórców wierzy w powodzenie tego tytułu, ale mimo to trzymajmy kciuki, a nuż Albert Tokai stanie się polskim Issackiem Clarkiem :)
Twórcy chwalą się także rozległością i bogactwem stworzonego uniwersum.

Filmik z wersji preview:
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8-RbXhLVHIE

Jeden z nie najgorszych trailerów:
http://www.youtube.com/watch?v=DhP1cjukKq8

Szkoda że gra na czystych gameplayach nie wygląda tak fajnie jak na trailerach.

Warto dodać że planowane są już dwie kolejne gry w uniwersum Afterfalla. Będą to Afterfall X i Afterfall: Czarnobyl. Ta druga ma towarzyszyć premierze polskiego filmu o Czarnobylu.

Zapraszam do dyskusji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EK tak ma wyglądać:
http://www.cdprojekt.pl/news/5848/Afterfall_InSanity__sklad_Edycji_Kolekcjonerskiej_ujawniony_Preorder_startuje_juz_dzis

Jakoś szczególnie oryginalna ta wersja nie jest, kolejna torba i t-shirt od CDP. Chociaż z drugiej strony taki kalendarz na ścianie może budzić zainteresowanie osób postronnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 20:06, Nalfein napisał:

EK tak ma wyglądać:
http://www.cdprojekt.pl/news/5848/Afterfall_InSanity__sklad_Edycji_Kolekcjonerskiej_ujawniony_Preorder_startuje_juz_dzis

Jakoś szczególnie oryginalna ta wersja nie jest, kolejna torba i t-shirt od CDP. Chociaż
z drugiej strony taki kalendarz na ścianie może budzić zainteresowanie osób postronnych.

Szczerze mówiąc to czekałem na jakieś info o EK. Sami zapowiadali ze ich produkcja zasługuje na wyjątkową edycję kolekcjonerską ale niestety z tego co widać to trochę lipa. W ogóle poroniony pomysł z tym kalendarzem.
Cena też odrzuca jak za coś takiego. Podejrzewam że kolekcjonerka będzie zalegać w sklepach. Jeśli cena kiedyś spadnie tak do 50zł to może kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie pre-ordera. Zamówiłem pre-ordera za 1$ w kiedy gra wyjdzie dostanę ją w tej cenie czy będę musiał normalnie płacić za nią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 09:46, kryst90 napisał:

Mam pytanie odnośnie pre-ordera. Zamówiłem pre-ordera za 1$ w kiedy gra wyjdzie dostanę
ją w tej cenie czy będę musiał normalnie płacić za nią ?

Normalnie będziesz płacił, w życiu nie uzbierają 10 milionów zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 09:46, kryst90 napisał:

Mam pytanie odnośnie pre-ordera. Zamówiłem pre-ordera za 1$ w kiedy gra wyjdzie dostanę
ją w tej cenie czy będę musiał normalnie płacić za nią ?


Sprawdzaj sobie tu jakie masz szanse na kupienie gry za $1 http://www.afterfall-universe.com/pl/index
Jak na razie to z 10mln mają troch ponad 18 tys.
Szykuj się, że będziesz płacił pełną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawiło się demo!
http://computergames.ro/en/downloads/popup/id/22125/name/afterfall-insanity-demo.html
Właśnie pobieram

Jest też pierwsza ocena od jakiegoś tam serwisu (nie pamiętam nazwy): 2.8/10

Co do akcji z 10 mln zamówień to sami powiedzieli że nie wierzyli w to że tyle sprzedadzą i że chodziło im jedynie o rozgłos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 15:47, kaczek93 napisał:

Dziś premiera :)
Kupił ktoś?


Byłem w MediaMarkcie. Powiedzieli, że premiera w sklepach przesunięta na 1 grudnia, ale nie wiem, jak bardzo to info jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 15:47, Marcin08 napisał:

Premiera jednak już była, będąc dzisiaj w empiku widziałem na półce.


Czyli Sklep Dla Idiotów spaprał sprawę ;) Ja już mam w łapach i dziś instaluję. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest demo gry, więc sam sprawdź jak gra Ci będzie działała: download.afterfall-universe.com/Afterfall_InSanity_DEMO_ENG.exe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 21:40, Kraju napisał:

Jest demo gry, więc sam sprawdź jak gra Ci będzie działała: download.afterfall-universe.com/Afterfall_InSanity_DEMO_ENG.exe


Działa, jak działa - demo jest zacofane w stosunku do fulla, np. u mnie na samym ekranie menu wywalało artefakty oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 18:13, EverettMcGill napisał:

Czyli Sklep Dla Idiotów spaprał sprawę ;) Ja już mam w łapach i dziś instaluję. :D


Gra jest na pewno dostępna w Empikach oraz w sklepach internetowych. Dlaczego jej nie ma w MM nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2011 o 18:35, EverettMcGill napisał:

> Dziś premiera :)
> Kupił ktoś?

Byłem w MediaMarkcie. Powiedzieli, że premiera w sklepach przesunięta na 1 grudnia, ale
nie wiem, jak bardzo to info jest pewne.


Hej, nie ma czegoś takiego, jak przesunięcie premiery w sklepach :) Czy możesz podać w jakim mieście sprzedawca Cię tak poinformował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2011 o 21:40, Kraju napisał:

Jest demo gry, więc sam sprawdź jak gra Ci będzie działała: download.afterfall-universe.com/Afterfall_InSanity_DEMO_ENG.exe


Jest demo a nie ma podanych wymagań? Na prawdę nie chce mi się ściągać sporego pliku tylko po to żeby się przekonać że mi nie ruszy.

Kiepsko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2011 o 13:17, Nagaroth napisał:

Jest demo a nie ma podanych wymagań? Na prawdę nie chce mi się ściągać sporego pliku
tylko po to żeby się przekonać że mi nie ruszy.


Sa podane wymagania sprzętowe na tej stronie: http://www.afterfall-universe.com/pl/faq-pl

CPU: Intel Core 2 Duo 2Ghz, AMD Athlon 64 x2 2Ghz lub lepszy
RAM: 2GB dla Windows XP i 3GB dla Windows Vista lub Windows 7
GRAFIKA: 256 MB, DirectX 9.0c i Shader 3.0 (GeForce 8600GT / odpowiednik ATI lub lepsze)
OS: Windows XP SP 2 / Windows Vista / Windows 7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować