Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Witam, na jakiej karcie grafiki pójdzie ta gra w rozdziałce 1920x1080? W swoim komputerze mam quadro fx370 ale ona jest stanowczo za słaba nawet dla 800x600. Procesor i pamięć znacznie powyżej wymagań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam - zaciąłem się w rozdziałe "Ciągle uciekać", gdy

Spoiler

trzeba przejść uliczką, w którą jakiś koleś rzuca płonące beczki. wczodzę na górę, zabijam go, ale gdy chcę wrócić, nie mogę zejść po drabinie.



jakaś pomoc? może bug?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na samej górze masz to pokrętło (zapomniałem fachowej nazwy) który gasi ogień, który blokuje schody na niższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 19:30, Kraju napisał:

Spoiler

Na samej górze masz to pokrętło (zapomniałem fachowej nazwy) który gasi ogień, który
blokuje schody na niższy poziom.



już sam doszedłem o co chodzi ^^ na górze była skrzynka z bezpiecznikami - trzeba bylo ją rozwalić

mimo wszystko dzieki za odpowiedź :) ile godzin gry mi jeszcze zostało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2011 o 20:13, Kraju napisał:

Coś koło trzech. Sam jeszcze gry nie skończyłem, ale jestem już dosyć blisko.


właśnie w tej chwili skończyłem - szybko poszło i muszę powiedzieć, że do gry podchodziłem bardzo sceptycznie, a okazała się naprawdę dobrą produkcją. są braki w animacji i voice actingu, ale poza tym jest naprawdę dobrze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę ciężko sklasyfikować bo jest ciekawa, fajnie się gra, ale niedociągnięcia są bardzo duże, tak samo jak błędy. Co prawda gry jeszcze nie skończyłem ale dla mnie ocena waha się pomiędzy 4 a 6.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś skończyć grę? Ja przed chwilą ukończyłem i mam pytanie. Jest mi ktoś w stanie w sposób logiczny i składny wytłumaczyć końcówkę gry? Co prawda domyślam się wielu rzeczy, ale dialogi jak i cała scenka była bardzo nielogiczna i nie spójna, ciężko było cokolwiek zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 11:16, Kraju napisał:

Udało się komuś skończyć grę? Ja przed chwilą ukończyłem i mam pytanie. Jest mi ktoś
w stanie w sposób logiczny i składny wytłumaczyć końcówkę gry? Co prawda domyślam się
wielu rzeczy, ale dialogi jak i cała scenka była bardzo nielogiczna i nie spójna, ciężko
było cokolwiek zrozumieć.

Generalnie z każdej cut-scenki w tej grze ciężko cokolwiek rozumieć :P Ja myślę, że było tak:

Spoiler

Albert jest psycholem, wybił pół swojego schronu bo mu się uroiło, że to jacyś mutanci. Nie bardzo rozkminiam wątek z pseudo-powierzchnią - okazuje się, że to kolejny poziom schronu, więc skąd tam ludzie? Czemu Potocki o nich nie wiedział? Albo udawał, że nie wie, nie mam pojęcia. Chyba, że Albert też sobie to wszystko w jakiś sposób uroił, agresywnych mieszkańców też. No i pozostaje jeszcze wątek Karoliny - wydaje mi się, że tak naprawdę ostatni raz Tokaj widział ją w gabinecie Potockiego, a później już sobie wymyślał. Zresztą na ostatniej cut-scence jest pokazane, jak sam sobie pisze notatkę - to chyba była właśnie ta notatka niby od Karoliny. No w każdym razie gra jest całkiem niezła, właśnie dzięki fabule, tylko twórcy tak nieudolnie ją przedstawili, że czasem zbyt trudno ją zrozumieć. Mam nadzieję, że to co napisałam było w miarę zrozumiałe - mam gorączkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na tak niezrozumiałą grę to bardzo dobrze to wyjaśniłaś. Chociaż tak naprawdę to tylko domysły.

Spoiler

Może twórcy chcieli zrobić drugiego "Sucker Puncha", ale coś im nie wyszło. No i zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Twarz na samym końcu gry. Wcześniej jej nie było, a więc to prawdziwa twarz Tokaja? Jeżeli tak to po co przez całą grę była ta "maska"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 12:35, Kraju napisał:

Jak na tak niezrozumiałą grę to bardzo dobrze to wyjaśniłaś. Chociaż tak naprawdę to
tylko domysły.

Spoiler

Może twórcy chcieli zrobić drugiego "Sucker Puncha", ale coś im nie
wyszło. No i zastanawia mnie jeszcze jedna kwestia. Twarz na samym końcu gry. Wcześniej
jej nie było, a więc to prawdziwa twarz Tokaja? Jeżeli tak to po co przez całą grę była
ta "maska"?


Wydaje mi się, że twórcy mieli bardzo dobry pomysł na fabułę, tylko po prostu nie potrafili go odpowiednio wykonać. Szkoda, bo zmarnowano całkiem spory potencjał.

Spoiler

Co do twarzy, to jak dla mnie jest to po prostu wyjaśnienie gry - ta twarz na końcu to twarz gościa, który prześladuje Tokaja przez całą grę. Skoro to jego twarz, to jasnym jest, że Tokaj sam sobie wymyślił tego faceta, lub też nim jest. Takie jakby rozdwojenie jaźni. Wniosek - Albert to psychol :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie gralem w gre... gralem tylko w kawalek gry na onlive, ale czytam co piszecie i wychodzi na to ze zaczerpneli fabuly z filmu PODZIEMNY KRAG bynajmniej sama koncowke odnosnie tych twarzy. Z czego slyszalem universum jest na 3 gry wiec w pierwszej czesci musieli sobie zrobic furtke do nastepnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według zapowiedzi, już jutro (czyli 26 lipca) wychodzi mega patch do Afterfalla nazwany tak samo jak w przypadku Wiedźmina Edycją Rozszerzoną.
Ma przynieść ze sobą sporo ulepszeń, które mają uczynić grę bardziej komfortową i dopracowaną.
Ja osobiście trzymam edycję z cd-action z myślą o tym, iż zagram w to dopiero po upatchowaniu.
Ktoś jeszcze czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2012 o 18:41, kaczek93 napisał:

Według zapowiedzi, już jutro (czyli 26 lipca) wychodzi mega patch do Afterfalla nazwany
tak samo jak w przypadku Wiedźmina Edycją Rozszerzoną.
Ma przynieść ze sobą sporo ulepszeń, które mają uczynić grę bardziej komfortową i dopracowaną.

Ja osobiście trzymam edycję z cd-action z myślą o tym, iż zagram w to dopiero po upatchowaniu.
Ktoś jeszcze czeka?


Owszem. Dzięki za przypomnienie o aktualizacji. Czekałem na grę ze świata Afterfall, jeszcze, gdy miał to być mod do Fallouta. Próbowałem grać w Insanity, ale mocno grzeje mi się karta i po prostu nie dawało rady. Liczę, że pacz wprowadzi lepszą optymalizację itd. No i przy okazji, uczyni Afterfalla bardziej "ogarniętą" produkcją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam, az ktoś ogra na tym patchu 2.0 i podzieli się wrażeniami. Rozważam zakup na Originie, ale mam duże opory, by dać za to 50 zł, tym bardziej jeśli od listopadowej premiery niewiele się zmieniło.

Może kroi się jakiś test wersji 2.0 na Gramie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować