Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Dnia 26.07.2012 o 20:39, FranTic_69 napisał:

Czekam, az ktoś ogra na tym patchu 2.0 i podzieli się wrażeniami. Rozważam zakup na Originie,
ale mam duże opory, by dać za to 50 zł, tym bardziej jeśli od listopadowej premiery niewiele
się zmieniło.

Może kroi się jakiś test wersji 2.0 na Gramie?

Tak - Mysza robi materiał wideo o wersji 2.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Instalował ktoś tego patcha na spolszczoną wersję z CDA? Jestem w trakcie pobierania i ciekaw jestem czy będzie działał i czy nie ściągam na darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mam zamiaru przejść ponownie gry, ale jestem bardzo ciekawy czy patch zadziała na wersję z spolszczoną z CDA. Dlatego proszę o podzielenie się opinią, gdy już ściągniesz i zainstalujesz łatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziwna sprawa gdyż po zainstalowaniu patcha mam dziwne "zakłócenia" graficzne co jakiś czas, tzn. obraz zaczyna dziwnie szarpać i rozmazywać i po chwili wraca do normy. W wersji 1.0 tego nie było. Drugim problemem jest to, że po skończonej sesji gry, ponownym uruchomieniu i kliknięciu "kontynuuj" zaczyna nową grę a nie wczytuje chceckpointa. Reszta zmian bomba ale te dwa bugi dyskwalifikują produkt. Gra oczywiście oryginalna w wersji premierowej. Sterowniki do grafiki najnowsze. Zobaczymy co przyniesie reinstalacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2012 o 23:17, Elesshar napisał:

Instalował ktoś tego patcha na spolszczoną wersję z CDA? Jestem w trakcie pobierania
i ciekaw jestem czy będzie działał i czy nie ściągam na darmo :P

Daj znać czy działa.
Każda wersja dostała swojego patcha. Łatka do wersji z cda ma wyjść w poniedziałek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 20:49, mw89info napisał:

U mnie dziwna sprawa gdyż po zainstalowaniu patcha mam dziwne "zakłócenia" graficzne
co jakiś czas, tzn. obraz zaczyna dziwnie szarpać i rozmazywać i po chwili wraca do normy.
W wersji 1.0 tego nie było. Drugim problemem jest to, że po skończonej sesji gry, ponownym
uruchomieniu i kliknięciu "kontynuuj" zaczyna nową grę a nie wczytuje chceckpointa. Reszta
zmian bomba ale te dwa bugi dyskwalifikują produkt. Gra oczywiście oryginalna w wersji
premierowej. Sterowniki do grafiki najnowsze. Zobaczymy co przyniesie reinstalacja.

Ściągnąłeś odpowiednią wersję patcha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:18, kaczek93 napisał:

Ściągnąłeś odpowiednią wersję patcha?


Tak, prosto ze strony CD Projekt.


G-S_PattoN - Hmm, mi to raczej wygląda na bugi graficzne :)

Może później wrzucę screena i wyjaśnię dokładniej o co mi chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:31, mw89info napisał:

G-S_PattoN - Hmm, mi to raczej wygląda na bugi graficzne :)

Może później wrzucę screena i wyjaśnię dokładniej o co mi chodzi.


Wiem o co chodzi. O takie regularne bzzzyyytttt na ekranie. Jak gubienie kanału w TV.
Moim zdaniem to celowy zabieg twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:29, Elesshar napisał:

Polska wersja patcha nie działa ze spolszczonym Afterfallem :) Cóż, trza iść do kuzyna
i pożyczyć premierówkę.


Proponuję kupić wersję oryginalną, BAN za piractwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:35, G_S_PattoN napisał:

Wiem o co chodzi. O takie regularne bzzzyyytttt na ekranie. Jak gubienie kanału w TV.
Moim zdaniem to celowy zabieg twórców.


Dokładnie. Wyglądało mi to na bug bo owe zakłócenie pojawia się również w cut-scenach oraz podczas używania PDA. A w późniejszych etapach też to się pojawia czy tylko w pierwszym etapie gdzie Tokaj śni?

Isildur - a zapytałeś użytkownika czy przypadkiem nie posiada wersji z CD-Action (angielska)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:42, mw89info napisał:

> Wiem o co chodzi. O takie regularne bzzzyyytttt na ekranie. Jak gubienie kanału
w TV.
> Moim zdaniem to celowy zabieg twórców.

Dokładnie. Wyglądało mi to na bug bo owe zakłócenie pojawia się również w cut-scenach
oraz podczas używania PDA. A w późniejszych etapach też to się pojawia czy tylko w pierwszym
etapie gdzie Tokaj śni?


Grałem tylko 15 minut. Nie wiem :( jeszcze.

Dnia 28.07.2012 o 21:42, mw89info napisał:

Isildur - a zapytałeś użytkownika czy przypadkiem nie posiada wersji z CD-Action
(angielska)?


"spolszczonym Afterfallem" - CD Projekt nie wydawał oficjalnego spolszczenia.
Hmmm... a czy wersja 2.0 do CDA nie wyszla też?
A "pożyczenie" chyba nie jest uwzględnione w licencji - kupując możesz używać sam, a nie dawać innym. Chyba, że sam odinstalujesz grę ze swojego komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 21:46, G_S_PattoN napisał:

Hmmm... a czy wersja 2.0 do CDA nie wyszla też?


Wersja 2.0 dla AF z CD-Action ma być udostępniona w Poniedziałek. Dla Origin za tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Afterfall: Inanity został dołączony do ostatniego numeru CD Action. Niestety w wersji angielskiej przez co trzeba użyć spolszczenia. Patch do wersji angielskiej jeszcze nie wyszedł (będzie w poniedziałek), dlatego mu to nie działa, a nie dlatego że ma piracką wersję gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 22:00, Kraju napisał:

Afterfall: Inanity został dołączony do ostatniego numeru CD Action. Niestety w wersji
angielskiej przez co trzeba użyć spolszczenia.


A jest oficjalne (legalne) spolszczenie?
Chyba nie, więc stosowanie takich zabiegów jest złamaniem licencji.

Dnia 28.07.2012 o 22:00, Kraju napisał:

Patch do wersji angielskiej jeszcze nie
wyszedł (będzie w poniedziałek), dlatego mu to nie działa, a nie dlatego że ma piracką
wersję gry.


To można zaczekać do poniedziałku - skoro czekało się już tak długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch 2.0 miał poprawić wiele rzeczy. Szkoda, że wczoraj zaszedłem dość daleko w grze, a dzisiaj po odpaleniu włączył mi się początkowy rozdział jak zjeżdżamy z żołnierzami windą na dół. Poziom ekscytacji nad tym dopracowanym produktem sięgnął zenitu i przez przypadek z zachwytu odinstalowałem grę.

Gratulacje dla Nicolas Games.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem, doszedłem do Rozdziału 5 - tam, gdzie dostaje się pistolet drugi. W między czasie wychodziłem z gry i wczytywałem - wszystko działa mi dobrze.
Można też wczytywać nie przez kontynuuj, a przez wczytywanie rozdziałów - też działa prawidłowo.

Może jeśli ktoś ma stare save'y, to się coś psuje?
Ja nie miałem starych zapisów, bo zmieniałem system.


P.S. Te rozmazania ekranu są tylko w śnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2012 o 22:05, G_S_PattoN napisał:

Chyba nie, więc stosowanie takich zabiegów jest złamaniem licencji.


Przesadzasz. Już nie bądźmy tacy święci bo każdy z nas ma coś na sumieniu. Chłopak może nie zna na tyle języka angielskiego, żeby swobodnie grać w grę, a że nabył legalnie grę poprzez kupienie CDA, to nie jego wina że jest po angielsku.

Dnia 28.07.2012 o 22:05, G_S_PattoN napisał:

To można zaczekać do poniedziałku - skoro czekało się już tak długo.


A co jeśli w poniedziałek albo we wtorek wyjeżdża na wakacje i nie będzie miał później czasu zagrać? Może chciał teraz i dlatego tak mu się śpieszy? Trzeba trochę pomyśleć a nie wysnuwać głupie wnioski. Skoro Ty masz czas to znaczy że inni też mają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować