Zaloguj się, aby obserwować  
kaczek93

Afterfall: Insanity - Temat Ogólny

125 postów w tym temacie

Ja napiszę coś od siebie :)

Grę dostałem w prezencie do ściągnięcia za założenie nowego konta na cdp.pl. Gra w wersji 2.0.

Naprawdę nie wiem, co tak ludzie psy wieszają na tej grze (widać grali w wersję bez łatek). W wersji 2.0 technicznie jest całkiem dobrze - żadnych błędów, bugtrapów itp. nie uświadczyłem. Grafika jest bardzo ładna i klimatyczna, animacje już nie :)

Ale to co utrzymało mnie przed monitorem to fabuła! Już miałem odłożyć grę, jak nie mogłem pokonać pierwszego bossa, ale w końcu się udało i zaprawdę powiadam wam warto! Jak się przymknie oko na kwestie techniczne i dubbing (choć od połowy gry jest wyraźnie lepiej), to jest to całkiem przyjmny ponad-przeciętniak :)

Polecam, a co! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 18:21, KannX napisał:

Naprawdę nie wiem, co tak ludzie psy wieszają na tej grze (widać grali w wersję bez łatek).


Łatka wyszła grube kilka miesięcy po premierze gry. Nie ma co się dziwić, że tyle było narzekań i niskich ocen, bo gra bez tego patcha była bardzo słaba. Od początku powinna zostać wydana w wersji 2.0.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2013 o 19:28, Kraju napisał:

Od początku powinna
zostać wydana w wersji 2.0.


Dokładnie tak samo pomyślałem. Jakby trochę poczekali z premierą i gdyby wersja premierowa była na poziomie 2.0, to Nicolasowi wyszedłby niezły sukces. Niezbyt duży sukces, ale jak na pierwszą grę byłoby bardzo dobrze :) Właśnie przechodzę drugi raz, bo fabuła niezwykle mi się podoba i wyszukuję wszelkie smaczki, zarówno psychologiczne jak i dowcipne ;) Najlepsze, że teraz pierwszego bossa rozwalam bez problemu w niecałe 5 minut, drugiego podobnie. Początkowo łapałem ostrą frustrację, ale jak widać praktyka czyni mistrza.

EDIT: Jeśli chodzi o Afterfalla, to jest z nim podobnie jak z Chromem od Techlandu, który wydany w Polsce był wczesną betą lub nawet późną alfa z gigantyczną ilością błędów i niedoróbek. Potem wszystko poprawili, ale niesmak pozostał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno przeszedłem i muszę przyznać, że mimo błędów technicznych, jestem pod wrażeniem. Scenariusz jest bardzo udany, choć jak zwykle odnoszę wrażenie, że nieco go okrojono, i to w trakcie prac, bo pewne uproszczenia trochę kłują w oczy. W każdym razie, jest fajnie i wciągająco.
No cóż. Lubię takie gry, ogólnie w taki sposób zrealizowane TPP. Lubię też charakterystyczny styl graficzny gier tworzonych na Unreal Enginie 3 (i oczywiście te ładujące się tekstury :D), a ta gra ma wszystko, co mieć powinna. Fajny klimacik, ciekawy świat i nienajgorszy gameplay. Z miłą częcią zobaczyłbym więcej gier w tym uniwersum. Szkoda, że zawieszono prace nad RPGowym Afterfallem, chętnie też zobaczyłbym na przykład następcę Gorky 17, taki prequel w czasach "dnia zero", wiecie... ci husarze aż się proszą o turówkę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować