Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft potwierdza: Nowy Assassin`s Creed w przyszłym roku. Świetne wyniki Revelations

42 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Sam prezes Ubisoftu przyznał, że nowy Assassin's Creed pojawi się w przyszłym roku. Zdradził też szczegóły dotyczące rekordowo wysokiej liczby zamówień przedpremierowych Revelations.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft potwierdza: Nowy Assassin's Creed w przyszłym roku. Świetne wyniki Revelations" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed to jedna z moich ulubionych serii gier, dlatego też bardzo cieszę się, że za rok będę mógł wyczekiwać kolejnej cześci. Mam tylko nadzieję,że seria AC nie stanie się tym samym co CoD, czyli rewelacyjną grą, która od 4 lat nie zmienia się wogóle pod względem grafiki. Nie chciałbym, aby każda kolejna część tej znakomitej serii była odcinaniem kuponów od poprzedniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi im chyba o zwieńczenie historii Ezio bo Altaira tam za grosz nie było. Imo tylko jako wspomnienie i nic więcej. Trochę to przykre, że olali całkiem bohatera, który zapoczątkował serie AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, mój post może być odczekany jako narzekanie.
AC: Brotherhood mnie nie zachwycił, na Revelations też nie czekam z zapartym tchem, a informacja o wydaniu kolejnej części PRZED choćby premierą aktualnej mnie trochę denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:39, arturar napisał:

Mam tylko nadzieję,że seria AC nie stanie
się tym samym co CoD, czyli rewelacyjną grą, która od 4 lat nie zmienia się wogóle pod
względem grafiki.

No przecież. Gameplay może być dokładnie taki sam jak w poprzednich częściach, ale dopóki grafika jest rozwijana, to nie ma problemu. W końcu kto by sobie tam zawracał głowę czymś tak głupim jak gameplay w grze video.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:50, KaAzi napisał:

O nowy tasiemiec :D Poprzednie części uwielbiałem tak samo jak kiedyś MW, ciekawe czy
się stoczy tak samo ? T_T


Stoczy się na średnią ocen 90% i lekką ręką, 20 milionów sprzedanych egzemplarzy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:49, Harrolfo napisał:

Wiesz, mój post może być odczekany jako narzekanie.
AC: Brotherhood mnie nie zachwycił, na Revelations też nie czekam z zapartym tchem,
a informacja o wydaniu kolejnej części PRZED choćby premierą aktualnej mnie trochę denerwuje.

Co tu dużo mówić - skok na kasę. Zamiast skupić się na wprowadzaniu rozmaitych zmian w gamplay''u czy grafice, strzelają prawie rok w rok kolejną odsłoną gry. Pewnie spieszą się żeby jeszcze z trzy części wydać, przed nową generacją konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 22:24, Nagaroth napisał:

Też mi news. AC 3 pewnie powstaje od skończenia prac nad AC 2.


Tak uważasz ? Możliwe, że mają dwie ekipy, które tworzą dwie osobne części AC. Ale to trochę, naciągana historia. Ale to nie wykluczone, skoro już za rok AC-3. Jeśli gra ma korzystać z nowego silnika to może to być prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, mam nadzieję że się Ubi nie zrąbie w końcu AC, jeszcze większą nadzieję mam na to że nie schrzanią tej serii tak jak Activision schrzanilo Call of Duty.
Zobaczymy jak to będzie, mam wielką nadzieję że Revelations będzie lepsze od Brotherhood które to dlamnie było lekkim downgradem w stosunku do AC2, owszem bylo tam dużo do roboty ale fabularnie gra była średnia w stosunku do jej długości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2011 o 21:50, KaAzi napisał:

O nowy tasiemiec :D Poprzednie części uwielbiałem tak samo jak kiedyś MW, ciekawe czy
się stoczy tak samo ? T_T


Też mam nadzieję że AC nie skończy tak tragicznie jak Call of Duty które uwielbiałem do pierwszego MW, dalej to już porażka czysta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 00:53, Jarden napisał:

Też mam nadzieję że AC nie skończy tak tragicznie jak Call of Duty które uwielbiałem
do pierwszego MW, dalej to już porażka czysta jest.

Różnica polega na tym, że AC ma jeszcze wielki potencjał, a CoD nie. Co nowego może kolejny CoD zaproponować? 2 Wojna Światowa to temat w FPSach i samym zresztą CoD mocno przewałkowany, 1 Wojna Światowa i wcześniejsze konflikty raczej odpadają ze względów technicznych. Obecne MW i tematyka teoretycznych konfliktów też już mocno wyeksploatowana.

W AC natomiast na tyle ciekawie zostały ustalone ramy serii, że mogą praktycznie każdy okres i każde miejsce na Świecie wybrać na kolejną grę. Starożytność, średniowiecze, teraźniejszość, przyszłość, science-fiction itd. W każdej części, czy pod-serii (jak AC2-ACB-ACR) bohater może być teoretycznie zupełnie inny, może w przyszłości jakiś japoński ninja, członek polskiego ruchu oporu z 2 WŚ, niemiecki heretyk ścigany przez inkwizycję itd.

Problem CoD polega właśnie na tym, że już nie mają gdzie się rozwijać, to samo dotyka wielu serii gier sportowych, bo co tu nowego dodać do piłki nożnej? Grafika się delikatnie poprawia i raz na kilka lat jakaś większa zmiana w stylu silnika fizyki do najnowszej Fify. AC jest wciąż daleko od tych barier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coż, mnie trochę takie informacje niepokoją. AC coraz mocniej zbliża się do CoD - o ile różnice pomiędzy AC1 a AC2 były naprawdę DUŻE, to im dalej, tym mniej nowości. Przy obraniu rocznego cyklu produkcyjnego nie ma raczej większych szans na wprowadzenie bardziej znaczących usprawnień czy wymyślanie wciąż świeżej, ciekawej historii. Obawiam się, że niedługo AC skończy jak CoD - wpadnie fabularnie w kompletny banał, gameplay''owo w powielanie tych samych schematów, a technologicznie - w metodę Ctrl+C / Ctrl+V. Uważam, że po Revelations powinni nieco odsapnąć, dać sobie nie rok, a 2-3 lata na zrobienie kolejnej serii. Bo jest to seria naprawdę wartościowa, i głupio by ją było zactivisionić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że nad grą pracuje pewnie z 10 różnych ekip (gdzieś mi kołaczą po głowie liczby jak 400-500 osób), a trzon Revelations jest już pewnie skończony od 2 miesięcy i poprawiane są tylko bugi (na chwilę obecną zamknęli go na 100%, bo nie zmieścili by się w procesie weryfikacyjnym Sony/MS), nie widzę powodu, żeby nie zajmować się kolejną grą. Powiem więcej, design pewnie od 3-4 miesięcy lekko siedzi nad tym, bo nie ma nic innego do roboty w obecnym projekcie.

Mi osobiście AC bardzo się jako seria podoba, pod względem technicznym - skok pomiędzy 2 a ACB nie był może tak wyraźny, ale doszło sporo nowych mechanik, dużo rzeczy doszlifowano, dodano multi. W moich oczach ACB to przktycznie sequel idealny - 1/3 starego, 1/3 nowego, 1/3 zmodyfikowanego contentu z poprzedniej części. Perfekcyjne proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Assassin''s Creed, Assassin''s Creed II, Assassin''s Creed: Brotherhood, Assassin''s Creed: Revelations i... Assassin''s Creed: "?". To jedna z moich ulubionych serii gier, ale ile można jechać na tym samym ? po Revelations wystarczyłaby mi "3" i ew. jakiś dodatek. Widać seria AC poszła w ślady wspomnianego przez użytkowników wyżej Call of Duty. Nie wiem czy im to na dobre wyjdzie. AC to nie CoD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować