Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Black Ops i długo, długo nic - wyniki sprzedaży gier od NPD

14 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

W okresie styczeń 2010 - koniec września 2011 na amerykańskim rynku gier król był jeden i niekwestionowany. W czubie stawki najpopularniejszych tytułów za oceanem nie brakuje produkcji Nintendo.

Przeczytaj cały tekst "Call of Duty: Black Ops i długo, długo nic - wyniki sprzedaży gier od NPD" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 07:26, seba26 napisał:

to jest gra dla dzieci


takie komentarze są niesmaczne.... bardzo jest mi żal wszystkich ludzi toczących wojne między CoD a BF...
ludzie ogarnijcie się są to 2 świetne gry różniące się od siebie każda z tych gier jest znakomita pod swoim względem CoD ma niesamowitą kampanię , BF też niema najgorszej ale jednak panowie z DICE powinni jeszcze nad tym singlem popracować. Jeśli zaś chodzi o MP battlefield zawsze zadziwiał otawrtością pola walki i realistycznością zaś CoD stawia bardziej na dynamike i szybkość gry w MP ...
Piszecie CoD to odgrzewany kotlet ... niezapomnijcie że battlefield też "na swój sposób" jest odgrzewanym kotletem poprostu posiada nowy silnik... czy muszę specjalnie kupować kompa za 5 tyś żeby cieszyć się maksymalnymi ustawieniami w bfie i rywalizować bez żadnych ograniczeń (lagów)?? Ja w tym roku wybrałem CoDa właśnie z tego powodu że niemam pieniędzy w tej chwili na nowego kompa a MW3 daje mi możliwość gry na najwyższych ustawieniach bez żadnych problemów. Więc naprawde powinniśmy się cieszyć z tych 2 wspaniałych gier i supportować ich wydawców żeby w przyszłości tworzyli jeszcze lepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

On się przejęzyczył tylko. Chciał pewnie napisać "to nie jest gra dla dzieci", bo w końcu PEGI 18 ;) Nie ma co się stresować. Hell, nie ma czasu się stresować, bo na granie zabraknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś była podawana średnia wieku graczy w BF i faktycznie średnia wyszła około 30 lat grupę . W niektórych kręgach mając 30lat jesteś już stary ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Średnia wieku gracza BF jest sporo wyższa od CODa Nawet na polskiej scenie więcej 30-40latków niż 16 ale tu nawet nie chodzi o walkę COD vs BF.

COD idzie w tak absurdalną i debilną stronę, że aż boli. W kolejnej części będziemy reanimować mózg Soapa będąc pod ostrzałem rakiet nuklearnych mając jedną rękę związaną z tuzinem ajzatyckich prostytutek, które będą miały na nogach umocowane wyrzutnie granatów i w ten sposób pomogą nam odeprzeć atak krwiożerczych ruskich, którzy zaatakowali pola ryżowe na Saharze.

No proszę Was...pamiętajcie, że COD to była pierwotnie gra raczej realistyczna z podłożem historycznym. Dopiero ostatnich parę części odstawia cyrki.

Co do wymagań BFa. Brat na 2 letnim kompie za 2000zł gra na normalnych. Ja na 2 letnim za 3500zł na ultra. BF nawet na niskich wygląda lepiej niż COD, więc ostro przeginacie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

15 milionow Blak Klopsow i 800 tys. sztuk Human Revolution. Czemu te wyniki w US-raju mnie nie dziwia?

Czy znajdzie sie jeszcze jakis powod, zeby mnie zniechecic do podrozy do tego chorego kraju?

No, niby tak - zawsze mogliby zbombardowac kazdy kraj pelen "cholernych, terrorystycznych brudasow". Jak oni lubia takie akcje, gdy wszystko wybucha, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 21:37, Blazkovic napisał:

15 milionow Blak Klopsow i 800 tys. sztuk Human Revolution. Czemu te wyniki w US-raju
mnie nie dziwia?
Czy znajdzie sie jeszcze jakis powod, zeby mnie zniechecic do podrozy do tego chorego
kraju?

A nie zniechęca cię wynik Battlefielda 3 i Black Opsa w Europie i w Polsce do życia w tym kraju?
USA nie jest gorsze od nas - na naszym rynku też najlepiej sprzedającymi się grami są strzelanki. Nic nie poradzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 09:13, Lailonn napisał:

No proszę Was...pamiętajcie, że COD to była pierwotnie gra raczej realistyczna z podłożem
historycznym. Dopiero ostatnich parę części odstawia cyrki.


Kiedy? Kiedy CoD było grą realistyczną? Teraz już za dużo wymyślają, żeby utrzymać zainteresowanie gracza, ale zdecydowanie przesadzasz tylko dlatego, iż ograniczenia techniczne nie pozwalały niegdyś na nadmierne popisy.Od początku serii zmieniło się tylko jedno - odeszli od drugiej wojny. Bo ile można wałkować te same wydarzenia? Dobra fikcja nie jest zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem "raczej realistyczną". W COD nie było żadnych cudactw. Nawet autoleczenia o ile pamiętam. Były wydarzenia znane z historii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować