Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

105 postów w tym temacie

A ja to skomentuje w ten sposób...

Mianowicie byłem wielkim fanem MW2, potem przyszło Black Ops i nagle moja miłość urwała się jak ścięgno w kolanie gdy się je złamie ;p Na horyzoncie pojawił się BBC2 a teraz B3 i szczerze patrze już CoDa jak na podrzędną gre tzn.
takie CS ale z lepszą troszke grafiką a to, że CoD ma dużo wiernych fanów świadczy tylko o tym, że nie ogarneliby
oni czegoś więcej oprócz łażenia z bronią po strikte wyznaczonych uliczkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:20, Moooras napisał:

Co to znaczy Chepeau bas?


Coś w stylu naszego "Czapki z głów".


ps. google już nie działa?:<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz zaraz ok 6mln przedpremierowych pudelek od activ, ok rozumiem. No ale ile z tych gier zostalo sprzedane klientowi (czyli nam)? To sie okaze za kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na PCtach MW3 przegrał z kretesem: http://store.steampowered.com/stats/ ; http://bf3stats.com/
Dzień po premierze w MW3 na PC gra podobna liczba osób, a przecież dzień po premierze zawsze jest największa ilość graczy (w przypadku BF3 było to 200k graczy). Jednak liczą się konsolowe potęgi w USA, więc sprzedaż MW jest szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:33, Damianuss1 napisał:

Tak tak, największa, najlepsza, najlepszy projekt, najlepszy fps, w którego włożono najwięcej
pracy... zapomniałem o czymś?

Tak o tym że to "co roku" najbardziej wyczekiwana gra roku. xD.I oczywiście o sztabie 500 osób tworzących tą grę(mam na myśli MW3) i o silniku porsche(haha);]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekord przez ile lat można ludziom wciskać DLC do starej gry za pełną cenę. Oraz rekord jak się nie narobić a zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

średnia ocen tej gry, w wersji na PC, na Metacriticu wynosi 1.4 / 10.0 :D tyle w temacie MW3 dziękuję dobranoc!! xD

a jo xDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:36, wojteq-pol napisał:

średnia ocen tej gry, w wersji na PC, na Metacriticu wynosi 1.4 / 10.0 :D tyle w temacie
MW3 dziękuję dobranoc!! xD


Skończy się, jak z Dragon Age II: peany pochwalne w prasie, a ludzie ocenią na poziomie 3-6/10 (nie liczę trolli oceniających na 0 czy 1 bez argumentacji). W końcu z MARKĄ się nie zadziera, c`nie? ;) A że wyszło nie tak dobrze, jak wyjść miało (o czym świadczy recykling modeli budynków(!!!) z CoD4), to czeka nas duży rozrzut ocen krytyków i graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było do przewidzenia. EA nawet ze swoją kampanią reklamową, po której bałem się otworzyć lodówkę nie dało rady odciągnąć uwagi od MW3. CoD pozostanie najlepiej sprzedającą się serią gier jeszcze bardzo długo. Ciekawe, co tylko EA wymyśli w kampanii następnego BF''a. Hmm, może będą rozdawać ulotki na ulicach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Deathscythe poczytaj (i innym też radze) komenty ludzi na metacriticu, niektórzy (nawet fani CoD co najlepsze 1! ) są tak zawiedzeni, ze dają właśnie 0-1/10 i jeszcze z uzasadnieniem xD, jeśli fani serii oceniają grę w taki sposób to dziękuję, nie mam pytań, kolejny z rzędu Modern Warefare: EPIC FAIL od Activision :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hype się sam kręcił bez pomocy Activision. Z sam tytuł już od jakiegoś czasu sam nie potrzebuje jakiejś wielkiej reklamy. Wyobraża sobie ktoś jakie wyniki sprzedaży następna część, jeśli zaimplementowano by nowy silnik i zniszczenia? Powinno być dobrze, tylko problemem mogłoby być to, że u tych, którym poszedł MW3 następna część mogłaby nie ruszyć. Myślę jednak, że rekord mimo wszystko zostałby pobity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że GTAV złapie Coda za mordę i rzuci nim o glebę. Ja na pewno oddam swój głoś na grę która w każdej odsłonie wnosi coś nowego i idzie naprzód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, należy się taki wynik. Gra wymiata :) Oby tak dalej IW. Teraz czekać na część od Treyarch i jedziemy dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2011 o 16:41, arturar napisał:

Hmm, może będą rozdawać ulotki na ulicach??

Do drzwi będą pukać i reklamować swoją grę.
I na co zdał się hype BF''a 3? Ha.

@wojteq-pol
Wiesz każdy może napisać pseudo-reckę i wystawić ocenę. No ale powiedz, jakież to uzasadnienia dają dla tych ocen? Nie chce mi się przekopywać tego shitu.
A już wiem, stary silnik graficzny, i brak takich "wodotrysków" jak w BF3? (właśnie przypomniało mi się oślepianie latarką na otwartej przestrzeni w dzień - tak, tak wiecie o czym mówię :))
Różnica ocen na metacritic jest tak duża, że tym wszystkim można się najwyżej podetrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować