Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Activision: Modern Warfare 3 już pobiło rekord

105 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Lailonn napisał:

Dokładne liczby miałeś w skali Polski w "pojedynku" gramu a ilość online podał ktoś na
1 stronie. Nie bądź leniwy i rusz dupsko. Nie jestem Twoim nauczycielem by pod nos wszystko
gotowe podstawiać.


Jak już wyjeżdżasz ze statystyką jakąś to podawaj dokładne liczby. Nikt nie będzie przeszukiwał forum lub też strony w poszukiwaniu tego. Jak na razie jesteś śmieszny po prostu.

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Lailonn napisał:

Sam mam PS3 więc nie zgadłeś z hejtem. Pozostaje kwestia prostego faktu. Sami twórcy
gier domagają się już nowej generacji konsol bo ta jest zbyt ograniczona. Zdefiniuj pro.
To na PC są turnieje, mistrzostwa itp. To gracze PCtowi są rozpoznawalni. Na PC nie ma
nigdy autoaima. Teamplay? Nie, nie wiedzą wszyscy ale jakby szukać takich CO WIEDZĄ to
wskazałbym raczej na Americas Army, Armed Assault Red Orchestra niż Gears of War ;)


Wiesz, zanim BF3 stanie się grą turniejową to minie DUŻOOO czasu. Jeśli w ogóle, patrząc na rozmach błędów, ale to "można" naprawić w patchach. Cóż, a więc czekamy.
Po za tym dobra, na PC są turnieje, jest e-sport, ale na przeciętnym serwerze ludzi z tym związanych raczej nie znajdziesz (dobra, są członkowie klanów rozmaitych, ale czasami patrząc na ich grę..)

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Lailonn napisał:

Od kiedy konsole stały się rynkiem docelowym uproszczono niemalże każdy gatunek i serię.
Gry ambitne jak np. Europa Universalis nigdy nie zagościły na konsolach a przecież mogłyby,
bo to planszowe turówki. Daje to do myślenia.


Cóż, powinieneś się cieszyć, że nie uproszczono jeszcze gier ambitnych. Po za tym to jest seria PC''towa, na konsolach by się nie sprzedała, bo fanów ma na tej platformie.

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Lailonn napisał:

"Epickość" to rozmach. 64online zamiast żałosnych 16-24. Samoloty, śmigłowce i masa żelastwa.
Wszystko wybucha, wali się a bohater zalewa się krwią w ogniu walki. Nikt tu nie ma perki
na 2x szybsze ładowanie jak chińczyk czy też bieganie...


Nie, wgl nie ma "perka" na szybsze bieganie ;>
Ta epickość cuchnie i to okropnie, już nawet nie mówiąc, że przez nią na niektórych mapach nie da się grać. Po za tym przy 64 jest tak wspaniały spam launcherów, moździerzy, granatników, granatów, że to od razu się grę wyłącza.
Jest epickość, ale taktyki to już nie.

Dnia 10.11.2011 o 01:23, Lailonn napisał:

ps. Jak kolega wyżej pokazał są na świecie chłopcze latarki o jakich nie śniłeś a my
gramy dobrze wyposażonym żołnierzem. Nie wypierdkiem z rynsztoku;)


Dobrze, chłopcze, można się mylić, akurat w tym nie siedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po kupnie BF3 i machinacji jakie przechodzę z uruchomieniem tej gry, odżywa moje zamiłowanie do CoD''a. Przynajmniej da się to bezproblemowo uruchomić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem od siebie tyle:
Jestem fanem jak i COD:MW3 tak i Battlefielda 3.
W tym roku czekałem na oby dwa tytuły.
Jednak spodziewałem się po MW3 czegoś więcej. Myślałem że Call OF Duty znowu "wygra" lecz moim zdaniem tego nie zrobili.
Battlefield 3 jest mistrzowski - wykonali skok o milę w jakości gier FPS.
MW3 w porównaniu do Battlefielda 3 jest takie... jakby zbyt "dziecinne" a B3 to twór "iście dorosły".
Nie jestem fanboyem ani jednego tytułu ani drugiego.
Ale MOIM ZDANIEM BATLLEFIELD JEST DUŻO LEPSZY! JESTEM W STANIE POWIEDZIEĆ ŻE B3 TO NAJLEPSZY FPS WSZECH CZASÓW.

PS: Tylko w jednym MW3 przewyższa B3: mianowicie w kampanii która jest trochę bardziej bogatsza. Tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 01:13, Lailonn napisał:

Jeśli masz rację to dowodzi idiotyzmowi graczy konsolowych(sam mam PS3 jako sprzęt "party")
celowo wybierających produkcję gorszą.


Niczego nie dowodzi, może poza odmiennością preferencji;

Dnia 10.11.2011 o 01:13, Lailonn napisał:

Jeśli jednak założymy, że dotąd nie ma technicznie konkurencji dla CODa to pokaże dlaczego
na PC tak łatwo go wygryziono. Na PC gracz wybierając BF3 zyskuje mnóstwo aspektów technicznych
i jakościowych - pomijam preferencje gameplaya. Jednak na konsolach BF3 już tak dobry
nie jest, więc co miałoby do niego przykuć?


No ja nie wiem czy wygryziono, bo sprzedaż BF3 na pc jest raczej przeciętna;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu w tym licytowaniu się, która z tych dwóch serii (cod i battlefield) jest lepsza, a która gorsza. Każdy wybiera to co mu sprawia największą frajdę. Ja do tej pory byłem zwolennikiem serii cod bo... przyjemniej mi się w nią grało. W battlefield niby wszystko było ładnie i pieknie, a jednak ta gra nie miała dla mnie tej płynności co cod. Myslałem, że DICE nie potrafi po prostu zrobić gry, o której powiem, że jest równie dobra co gry Infinity Ward i Treyarch. A jednak... Battlefield 3 po prostu zmiażdżył COD po całości moim zdaniem. Nareszcie DICE wykonał swoją pracę od strony technicznej wyśmienicie i dlatego teraz COD jawi mi się jako gra dla... dzieci. Trzeba tylko biegać i strzelać. W Battlefield to już nie wystarczy... trzeba tez myśleć. Do tego gra DICE jest jednak, obiektywnie rzecz biorąc, o wiele bardziej wszechstronna. Gram w Battelfield 3 od dnia wydania, około 2 tygodnie tak?, a 8.11. kupiłem MW2 i wiecie co?, włączyłem go raz, zobaczyłem jak wygląda i... dalej nawalam w Battlefield 3. TA GRA WYMIATA - UWIERZCIE SCEPTYCY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały mój komentarz dotyczy oczywiście tylko i wyłącznie trybu multiplayer gdyż w single nie grywam w ogóle. I podzielam zdanie Slavosa - Battlefield 3 to najlepsza tego typu gra jaka powstała do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to wiem od wczoraj bo gdy chciałem kupić MW3 w empiku ostatnią sztukę kupił przed mną jakiś dzieciak i chyba z 9 osób też chciało kupić a nie było O_o'' l a na magazynie skończyły się im zapasy a chciałem kupić o 17 i pozdro! cały dzień i po MW3 w empiku ale i tak udało mi się kupić :)) dziś się ciesze że można pograć w tak zacny tytuł ;) fani bf mówili że BF3 zdetronizuje MW3 ja lubię obie marki jedna i druga mi się podoba pod innym względem. Polecam oba tytuły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem Ci, że na 1 stronie podano linki do statystyk. Zarówno gdy go podawał jak i TERAZ na PC jest zalogowanych 2x więcej graczy BF3 niż COD. Jak nie umiesz na 1 stronę kliknąć to Twój pech. Do kibelka tez mam zaprowadzać? :)

BF3 miał już pierwsze turnieje w trakcie open bety, taki psikus ;) Jest już cała masa turnieji i ladderów BF3 a właśnie ogłoszono kolejny gdzie wygrana to 10k euro...

Szybsze bieganie jest perkiem dodającym tylko TROCHĘ speeda co więcej alternatywne perki skupiają się np. na lepszej kamizelce czy dodatkowym ammo/granaty. Można założyć, że postać wybierająca bieganie jest lżejsza i jest to jakieś wyjaśnienie ciut szybszego sprintu. W MW3 każdy biega jakby miał motor w dupie co pokazuje nawet wyżej zlinkowana recenzja.

Taki sam spam launcherów i granatów jest w CODzie mój drogi ;) Do BO mam wszystkie to wiem :)

Każdy może się mylić ale zanim się feruje wyroki wypadałoby mieć poparcie w faktach a nie widzi mi się. ja bazuję na statystykach online a Ty na czym? Dodatkowo statystyki sprzedaży w Polsce. To chyba COŚ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

Powiedziałem Ci, że na 1 stronie podano linki do statystyk. Zarówno gdy go podawał jak
i TERAZ na PC jest zalogowanych 2x więcej graczy BF3 niż COD. Jak nie umiesz na 1 stronę
kliknąć to Twój pech. Do kibelka tez mam zaprowadzać? :)


Zaprawdę powiadam Ci, jak mówisz coś, a następnie każesz rozmówcy samemu szukać źródła, wystawiasz się na pośmiewisko. Oj, staty znalazłem tyle, że co w związku z tym. Na PC wygrało i to tak właściwie patrząc na liczbę egzemplarzy, średnio. No ale na konsolach? I w ogólnej liczbie sprzedanych kopii?

Dnia 11.11.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

BF3 miał już pierwsze turnieje w trakcie open bety, taki psikus ;) Jest już cała masa
turnieji i ladderów BF3 a właśnie ogłoszono kolejny gdzie wygrana to 10k euro...


W trakcie open bety? Łohoho to musiała być nie lada komedia.

Dnia 11.11.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

Szybsze bieganie jest perkiem dodającym tylko TROCHĘ speeda co więcej alternatywne perki
skupiają się np. na lepszej kamizelce czy dodatkowym ammo/granaty. Można założyć, że
postać wybierająca bieganie jest lżejsza i jest to jakieś wyjaśnienie ciut szybszego
sprintu. W MW3 każdy biega jakby miał motor w dupie co pokazuje nawet wyżej zlinkowana
recenzja.


A czy to przypadkiem nie w BF3 jest niekończący się sprint? ;) Bo odnoszę wrażenie, że bardzo długo można biec na sprincie. A z szybszym bieganiem? Co to wgl wtedy jest? Maraton amerykańskich assaultów, spamujących granatnikiem i defibrylatorem na swoich :)

Dnia 11.11.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

Taki sam spam launcherów i granatów jest w CODzie mój drogi ;) Do BO mam wszystkie to
wiem :)


Serio? Bo ja się z tym jakoś rzadko spotykałem, na mecz trafiał się jeden lub dwóch co sobie z granatnikiem lub launcherem biegali i tyle. A w BF3? Połowa serwera? What the f*ck? No i jeszcze skrzyneczki od supportu i jedziemy...
Jeszcze jedno, w BO na dobrych serwerach tuby szybko wylatywały :) Więc nie, w CODzie nie ma takiego spamu jak w BF3, mój drogi.

Dnia 11.11.2011 o 00:18, Lailonn napisał:

Każdy może się mylić ale zanim się feruje wyroki wypadałoby mieć poparcie w faktach a
nie widzi mi się. ja bazuję na statystykach online a Ty na czym? Dodatkowo statystyki
sprzedaży w Polsce. To chyba COŚ?


No statystyki to jedno. Ja w swojej ocenie gry bazuję na odczuciach ogólnych.
A sprzedaż? Pfff, odwrócę kota ogonem jednak. Od kiedy sprzedaż jest miarą jakości? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdzielę!!! Ileż można Panowie??? Ja od zawsze gram w serię COD i BATTLEFIELD, bo te gry są najlepsze w tym rodzaju na rynku. Jestem z tego powodu szczęśliwy. A Wasze przekomarzanie się, która z tych gier jest lepsza, która ma to, czego ta druga nie ma, jest:
po pierwsze - totalnie dziecinne,
po drugie - totalnie śmieszne,
a po trzecie - to jesteście baranami totalnymi.
NAPRAWDĘ ŻENADA!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tego... Battlefield 3 jest lepszy pod każdym względem, grałem w obydwie gry i MW3 nie jest godzien pucować butów BF3 :/ A tu taka wiadomość... Może Acti fałszuje raporty? Bo jakoś mi się nie widzi to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz? TO PROSTE! Ilość sprzedanych płyt, kopii filmów czy gier nie świadczy o tym, że te których najwięcej się sprzedało są najlepsze, co najwyżej o tym, że najbardziej popularne. Czy Ich Troje to najlepszy polski zespół? NIE!!! Więc przestańcie już p......ć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na czym on polega, bo jakoś żaden gracz PC nie odnotował :D Na lepszym dźwięku, grafice, fizyce, hitboxach, balansie, mapach, gameplayu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować