Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Producenci wybrali najlepszą grę w historii

102 postów w tym temacie

Dared00 wiesz co, bo jest tak jak było ze mną :P ja o Zeldzie wciąż tylko słyszałem, że gra lepsza od..., że gra fajna itd., ale tak naprawdę nigdy w to nie grałem. Więc do tego momentu wiadomo, że zagłosowałbym na ME2, ale... pewnego pięknego dnia szlak mnie trafił :D bo znowu przeczytałem jakieś porównanie do Zeldy, odpaliłem emulator N64 do tego Ocarina of Time... i wsiąkłem na kilka godzin. Na drugi dzień biegłem do sklepu po Wii (w tym samym czasie miałem już zamówione Twilight Princess). Dziś z niecierpliwością czekam na nową Zeldę (jeszcze parę dni) i choć to różne gry (seria ME) to i tak bije większość gier na głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dead Space? Chyba żart. Brak serii GTA lub jakiejkolwiek jej części. Żałosne. Brak samochodówek. Gratulacje. Co z tego, że 1000 osób jak takie klocki są w top 20 , mógłbym wymienić jeszcze kilka tytułów, które tam moim zdaniem nie powinny się znaleźć. Po za tym jedynie w co grałem z tej listy to Mario i właśnie powyższy beznadziejny (no dobra, zwykła gra, nic specjalnego, przesadziłem z tym beznadziejny) Dead Space...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 11:53, Laid_back napisał:

Trudno, żeby producenci wybierali Tormenta jako najlepszą grę - produkcję, która delikatnie
mówiąc sukcesu komercyjnego nie zaliczyła ;)

Popraw mnie jeśli się mylę, ale to był konkurs o Najlepszą, a nie Najpopularniejszą grę. Jakkolwiek cieszę się ze zwycięstwa Baldura to jeśli chodzi o czystą RPGowość (i mam tu na myśli odgrywanie roli, a nie zabawę z kościami i walenie potworków po głowie) to Baldur Planescapeowi do pięt nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że Baldur''s Gate podali jako 1 część, BioShock tak samo, ale Mass Effect to już walneli całą serię na jedno miejsce?

Cieszy mnie, że Baldur''s Gate wygrał, ale mi osobiście zawsze bardziej się podobała druga część :P Oraz brakuje Fallouta 2 i Planescape Torment -_- cieszy mnie też niesamowicie, że BioShock znalazł się na liście i Diablo 1, zamiast Diablo 2, które katują dzieci na całym świecie.

EDIT: A ja mam pytanie do redakcji, co wy na to, żeby ułożyć własną listę ze starymi grami, żebyśmy my mogli wybrać najlepszą grę w historii :) Jak dacie nowsze tytuły jak MW3, to już wiadomo, kto wygra i dlaczego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam uwazam, ze gry powinno sie oceniac tak ja dyscypliny sportowe - osobno. Paru gier mi na tej liscie brakuje, z paroma tytulami tez sie nie zgadzam, ale uwazam, ze zamiast jednej powinno byc kilka list kazda dla danego gatunku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem BARDZO zdziwiony brakiem HOMM3 na liscie. i zupelnie nie rozumiem pojawienia sie na liscie gier takich jak DMC czy DS, ktore moim zdaniem - byly dobre - ale za 10 lat o nich raczej nie bedziemy pamietac, ani tym bardziej w nei grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc cała ta lista to jakaś porażka, znajdują się tam tytuły, o których za kilka lat nikt nie będzie pamiętał, a tych ponadczasowych tam brakuje. Chociażby, tak jak słusznie kolega wyżej zauważył: HoMM 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, nie będę oryginalny i trochę ponarzekam. Zasmuciło mnie, że Diablo nie znalazło się na 1 miejscu ale nie wstydzę się przyznać, że jestem fanem blizzarda i tu moja ocena była by nie obiektywna. Żeby nie było uważam baldura za grę kultową która zasłużyła na 1 miejsce. Dziwi mnie brak kilku tytułów, ale nie umieszczenie którejś z pierwszych pozycji id Software, a przede wszystkim brak Heroes III to już obraza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baldur''s Gate wygrał, a na liście nie ma nawet Fallouta ani Tormenta. Wiele dziwactw na tej liście jak w każdym rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować