Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sterowniki NVIDIA GeForce 285.79 Beta po raz kolejny robią dobrze Battlefieldowi 3

22 postów w tym temacie

lol robią dobrze..

Ja jednak poczekam mimo wszystko na WHQL ;) , a BF3 już przeszedłem, swoją drogą świetna gra. Lepsza od BO czy MW2, choć niestety gorsza od MW1..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takim razie muszę zrobić mojemu GTS-owi dobrze tymi sterownikami xD Może w ramach podziękowań podskoczy mu wydajność. W końcu tak wiele chłopak zniósł, że mu się należy dobrze :D Oczywiście też poczekam na WHQL bo beta to jednak beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio o robótkach ręcznych, teraz o robieniu dobrze, kto to pisze te teksty, co tam się w tej redakcji dzieje?! Poczucie humoru jak w koszarach, przez Gram.pl się poparzyłem kawą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed betą stery, po premierze stery, teraz stery... (i tak do nfs RUN''a też? :/) Panowie, no cóż tylko podziękować oddziałowi z nVidii.

Ja swojemu Geforce'owi GTS 250M przedwczoraj zrobiłem dobrze ( przedmuchałem go kompresorem, że aż klawa mi się odbiła na ekranie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 14:18, Pep napisał:

Przed betą stery, po premierze stery, teraz stery... (i tak do nfs RUN''a też? :/) Panowie,
no cóż tylko podziękować oddziałowi z nVidii.

Ja swojemu Geforce''owi GTS 250M przedwczoraj zrobiłem dobrze ( przedmuchałem go kompresorem,
że aż klawa mi się odbiła na ekranie ;).


dmuchałeś swojego GTS-a ? cool ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pytań. Wczesniej grałem w BF''a 3 na low z rozdziałka 1280x720 a po wgraniu sterów 1080p + średnie detale

Phenom x4 3,2 Ghz
8Gb DDR3 1600 MHz
GT 240 512 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na moim win 7 64bit nie chce się zainstalować. poczekaam na oficjalne wydanie... a do tego czasu pewnie usprawnie kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować