Zaloguj się, aby obserwować  
MistrzGry

The Moment of Silence pl

12 postów w tym temacie

Jedna z ciekawszych pozycji ( przygodówek) w jaką miałem przyjemność zagrać...b.dobry thriller polityczny rozgrywający się w niedalekiej przyszłości...ciekawa, wciągająca fabuła...według mnie ładna oprawa graficzna...naprawdę miło spędziłem z nią czas...dałem za nią w sklepie 35 zł ( choć powinna być tańsza ok 30 zeta - lecz gdy bym ją zamówił pocztą i tak wyszło by drożej )...

Tylko jedna sprawa związana z grą mnie gryzie ( choć grę już ukończyłem ) - posiadam wersję DVD pl .... podczas procesu instalacji nie mam możliwości wybrania opcji " pełnej instalacji na dysku " instaluje się tylko + - 800MB zamiast z 3,5 GB jak się nie myle ... lokacje i filmiki dogrywają się z płyty ( a to mnie wkurza )...w instrukcji jest napisane, że istnieje możliwość wyboru ( jednak nie wiadomo czemu instrukcja odnosi się do wersji CD gry )... Czy też macie taki problem i jak jeżeli instnieje taka możliwość można temu zaradzić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi proszę, czy ta gra jest ciekawa, bo właśnie ją sobie kupiłem. Całkiem niechcący wygrałem aukcję (zalicytowałem o 50 gr za dużo:)). Ale i tak raczej nie będę zalowal, bo słyszałem, że to znakomita przygodówka.

Jak dojdzie, to pogram i podziele się obserwacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 19:08, lurynowicz napisał:

Powiedzcie mi proszę, czy ta gra jest ciekawa, bo właśnie ją sobie kupiłem. Całkiem niechcący
wygrałem aukcję (zalicytowałem o 50 gr za dużo:)).

Aj aj.. możesz powiedzieć tak z "czystej" ciekawosci ile zapłacileś? Nie wiem czy nie przepłaciłeś, dlatego pytanie moje.:)
A zresztą... nie mów tylko powiedz czy mniej niz tu:
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=73&ProduktID=9712
I masz od razu dość sensowne "opisanie". A gra jest dobra. "Przygodóweczka z klasą". :)
Czasami przypominała mi "Phantasmagorię - A puzzle of flesh".Taki "starutki" jużwyrób ale mocny.. oj mocny:) Wyłącznie dla "graduated". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajna gra.
Jej bolączką są dziecinnie proste łamigłówki, a jej zaletą ciekawa fabuła.
Tak czy siak jeśli się płaci za grę tyle co za dwa bilety do kina, to potem nie warto się dziwić, że jej przejście średnio skacowanemu szympansowi zajmuje 6 godzin :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2006 o 20:09, Pablo_bel napisał:

Aj aj.. możesz powiedzieć tak z "czystej" ciekawosci ile zapłacileś? Nie wiem czy nie przepłaciłeś,
dlatego pytanie moje.:)

Kupiłem na Allegro za... 8,10 zł. :D Od człowieka który nie gustuje w przygodówkach i tylko ją otworzył. Ma sporo pozytywnych komentarzy, więc rekomendacja dobra i wiarygodny użytkownik. Wysyłka 5 zł w sztywnym kartonie. W tym tygodniu powinna być.

Dnia 08.05.2006 o 20:09, Pablo_bel napisał:

A zresztą... nie mów tylko powiedz czy mniej niz tu:
http://www.wirtus.pl/shop/produkt.php?KategoriaID=73&ProduktID=9712

No, nieźle opisane. No i wysyłka w Wirtusie 10 zł czyli na jedno wychodzi. ;D

Dnia 08.05.2006 o 20:09, Pablo_bel napisał:

I masz od razu dość sensowne "opisanie". A gra jest dobra. "Przygodóweczka z klasą". :)
Czasami przypominała mi "Phantasmagorię - A puzzle of flesh".Taki "starutki" jużwyrób ale mocny..
oj mocny:) Wyłącznie dla "graduated". :)

Znam! Nie grałem osobiście ale jarzę klimacik! Naprawdę takie porównania? Nie przypuszczałem... ;) Ponoć to była najbrutalniejsza przygodówka w latach 90.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety gry nie mam, ale zamierzam kupić. Ma bardzo dobre opinie, więc powinno się dobrze grać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to dobrze, znaczy nie przepłaciłeś, pozytywnie.:)
Nie no.. aż takie jak Phantasmagoria to nei jest ale w kilku momentach - nie dopatruj sięniczego ;-) - skojarzyło mi sięz tym.:) Klimatem samym gry, tylko tyle.:)Warto zagrać na pewno, dobre.
------>mistrzgry Trochejuż czasu mineło jak zajęcie miałem z "Momentem", ale w tym tygodniu nie uda mi się, lecz w przyszlym postaram się zainstalować ponownie i powiem jak u mnie chodzi. Nie pamiętam jaką instalkę robiłem, ani specjalnie nie pamiętam "uciążliwości".:) Mam nadzieję że do tej pory ktoś Ci coś podpowie w temacie. Ja nie zdołam szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłeś już MOS? Ja przed dziesięcioma minutami właśnie skończyłem grę... O rany, ale tandetne zakończenie... Beznadzieja. Przeglądam właśnie sobie oficjalne forum Moment of Silence i ludzie także podzielają opinię, że outro jest do luftu. No ale generalnie historia jest naprawdę fantastyczna, wciągnęła mnie jak odkurzacz, zwłaszcza że lubię cuberpunkowe klimaciki i "conspiracy theories". Nie zaluje ze gre kupilem, bo zabawa była przednia. Brak elementów zręcznościowych wyszedł tej grze na dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Finałto niestety minus.. ale historyjka opowiedziana - przegrana jest dobra.:) I zgodzę się że to "spokojne, stateczne - nie ulepszone" niczym jej "wykonanie" tez na plus.:) A na forum z MoS jakoś nie chiałem zaglądać.:)
Chyba "wrodzone lenistwo" + awersji ciąg dalszy do blaszaka.:x Skuszam siętak na małe bardzo ilości czasu.;)
I zastanawiam nad antologią Myst Cenegi.. cena żadna a trzy bodajże pierwsze części w jednym, 2 i 3 miałem kiedyś ale po zdołowaniu się Schizmem przekazałem znajomej z innymi przygodówkami. :x MoS też ma jużtrochęczasu.:x Stanowczo jestem za dobry. ;-) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować