Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Fantastyczny wynik Uncharted 3: Oszustwo Drake`a

21 postów w tym temacie

@Pepsi,

Radzę nauczyć się rozróżniac dwie rzeczy - "shipped" (do sklepów) od "sold" (z handlu do graczy).

Sony zawsze podaje wartości "shipped". Jeśli jest inaczej to wyraźnie to zaznaczają :) Te 4 bańki to trafiło do sklepów, ile do rąk graczy - tego nie wiadomo.

Analogicznie - EA wyslało do sklepów 10 mln. egzemplarzy BF3, ale sprzedało się do tej pory 5 mln. (w tej chwili pewnie już wiecej).

To tak na marginesie :) Nie żebym cokolwiek U3 odmawiał, ale po prostu informacja, ktora podaleś jest jednak sporą manipulacją.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział, że gry nastawione na single sprzedają się gorzej i wymierają... (tak wiem że U3 ma multi ale jest skupione na single)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony oczywiście łże jak pies... Specjalistów od PR mają rewelacyjnych. Podana liczba oznacza jak zwykle "units shipped", a nie "sold to consumers".

@Lordpilot
Wg danych non-vgchartz, a więc wiarygodnych, na największym europejskim rynku (UK) sprzedano 116 tys. egzemplarzy w ciągu tygodnia, a wątpię, żeby wyniki w USA czy pozostałych krajach UE były lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 15:56, Principes napisał:

Sony oczywiście łże jak pies... Specjalistów od PR mają rewelacyjnych. Podana liczba
oznacza jak zwykle "units shipped", a nie "sold to consumers".


To jest dzisiaj norma, nie potrzeba do tego "specjalistów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu Gra która nie zawiodła oczekiwań (Podobnie jak Batman: AC)

Niestety pod względem gier, które nie spełniły pokładanych w nich nadziei, rok 2011 wygrywa chyba z poprzednim ;/

Osobiście nie posiadam PS3, ale akurat spałem u kumpla i tak się dossałem że przeszedłem całe. Gratuluję Sony b. dobrego Exclusive :)

I rzekł to zatwardziały PCtowiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LordPilot

Doskonale znam to rozróżnienie, ostatnio nawet sam wyjaśniałem w komentarzu pod którymś z newsów, gdzie Czytelnik pisał, że w innym źródle podawali, że jakaś gra została sprzedana a nie dostarczona do sklepów, jak napisałem, w liczbie X.

Źródło, z którego skorzystałem - CVG - wyraźnie podaje (w tytule i w treści) "sold", nie "shipped". Podobnie podaje VG247.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przechwałki przechwałkami, ale SCEE przynajmniej pilnuje, żeby ich gry nie były okrojonymi bublami z 99 problemami- im lepiej się sprzedają tym lepiej dla użytkowników playstacji;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super niech się sprzedaje jak najlepiej i w jak największych ilościach bo to WSPANIAŁA GRA . Dziś zaczynam przechodzić Uncharted 3 po raz 4 i za nic w świecie nie mam dość tej gry . REWELACJAAAAAAAA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 17:22, Bosiaxd napisał:

nie mam PS3, ale ta gra i tak jest dla mnie rewelacyjna! zasługuje nawet na tytuł Gry
Roku 2011 ^^!


Bez przesady. Mnie ta gra również bardzo interesuje, ale nie dam jej tytuły gry roku uprzednio w nią nie zagrawszy. Tak więc spora przesada. Póki co trzymam w łapkach Skyrim, zobaczymy jak to się prezentuje.

Ech, może kiedyś Drake, się spotkamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 18:34, Leos8 napisał:

> nie mam PS3, ale ta gra i tak jest dla mnie rewelacyjna! zasługuje nawet na tytuł
Gry
> Roku 2011 ^^!

Bez przesady. Mnie ta gra również bardzo interesuje, ale nie dam jej tytuły gry roku
uprzednio w nią nie zagrawszy. Tak więc spora przesada. Póki co trzymam w łapkach Skyrim,
zobaczymy jak to się prezentuje.

Ech, może kiedyś Drake, się spotkamy...


Ja w nią grałam i jest naprawdę niesamowita. ;)
W tym roku wyszły (i wyjdzie jeszcze trochę) gry, które zasługują na tytuł Gry Roku 2011, ale jak na razie to stawiam na Drake''a (z tych co grałam). ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocena tej gry w głównej mierze zależy od tego czy dana osoba preferuje ten rodzaj zabawy i ogólnie całej rozgrywki. A jeżeli komuś nie spodobała się druga część, to w trójce nie ma czego szukać, bo to tak naprawdę jeszcze więcej tego samego, tyle, że inaczej ubrane. Według mnie, Activision powinno się uczyć od Naughty Dog, ponieważ gdy oni dają graczom to samo, to robią to perfekcyjnie z dbałością o każdy detal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować