Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Cenega rzuca Ci wyzwanie – odkryj jakie gry znajdą się w nowej wersji Premium Games

54 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2011 o 17:10, TobiAlex napisał:

buggeer no i co z tego, że jest niedostępny. Rage ma world steam id więc wszelkie patch''e
itp. itd. będą dostępne również w Polsce bez żadnych opóźnień.

Ale jak przyjdzie promocja na Steamie za x ojro, to sobie takiego RAGE''a czy Skyrima kupisz... w serii Cenegi kilka razy drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 14:17, Krzysiek_Ogrodnik napisał:

> To już komplet szczególnie mnie cieszy trylogia Man of War
Chwila - Fallout 3 będzie bez dodatków?

Z tego co widzę tak imho kompletnie bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też im rzucam wyzwanie - Skończcie wydawać i lećcie na księżyc albo wasza siedziba spłonie, cenega dawno powinna przestać istnieć, a kretyni odpowiedzialni za wszystkie błędy niech zajmą się skręcaniem długopisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2011 o 21:38, barth89 napisał:

Jeden sposób - nie kupować. Może obniżą ceny.


Nie kupuję, z PG mam tylko pierwszego Bioshocka, kupionego za 30 zł. Wersja ocenzurowana, podziękowałem po tym Cenedze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 10:30, Ifym napisał:

Ja też im rzucam wyzwanie - Skończcie wydawać i lećcie na księżyc albo wasza siedziba
spłonie


Nie będziemy tolerowąć gróźb karalnych. Jeśli myślisz, że siedząc w domu przy kompie możesz takie groźby bezkarnie rzucać to niestety się mylisz. Degrad -3, a jeszcze jeden wyskok i się pożegnamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2011 o 12:51, Wojman napisał:

Nie będziemy tolerowąć gróźb karalnych. Jeśli myślisz, że siedząc w domu przy kompie
możesz takie groźby bezkarnie rzucać to niestety się mylisz. Degrad -3, a jeszcze
jeden wyskok i się pożegnamy.

Człowieku - czy ty wiesz co to są żarty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak gwoli ścisłości, to żeby groźba była groźbą karalną to zgodnie z brzmieniem art. 190 KK § 1 popełnienie czynu zapowiadanego musi być prawdopodobne - "jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona". Więc Ifym napisał co napisał i nie mam zamiaru się sprzeczać z moderatorami, ale raczej nie popełnił przestępstwa z art. 190 KK;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, widzę, że na tym forum nie można nic moderatorom powiedzieć, bo zaraz ostrzeżenia lecą - nawet kiedy się mylą. Co z tego, że gdybyś w podobnej sytuacji człowiekowi na ulicy pogroził uznaniem jego słów za groźbę karalną, to człowiek znający się na rzeczy spojrzałby na ciebie z politowaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 13:21, buggeer napisał:

Oo, widzę, że na tym forum nie można nic moderatorom powiedzieć, bo zaraz ostrzeżenia
lecą - nawet kiedy się mylą. Co z tego, że gdybyś w podobnej sytuacji człowiekowi na
ulicy pogroził uznaniem jego słów za groźbę karalną, to człowiek znający się na rzeczy
spojrzałby na ciebie z politowaniem...


Istnieje odpowiednia droga na zwracanie nam uwagi, a forum nie jest tą prawidłową. Masz zastrzeżenia do decyzji Moderatora bądź nie zgadzasz się z jego decyzją lub potrzebujesz wyjaśnień to proszę skontaktować się z danym Moderatorem za pomocą formularza moderator@gram.pl

EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować