Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze piętnaście minut gry z polskim dubbingiem

72 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Przygotowaliśmy dla was materiał wideo, przedstawiający pierwszy kwadrans gry The Elder Scrolls V: Skyrim. Spokojnie możecie go oglądać, bo to naprawdę sam początek bardzo długiej gry...

Przeczytaj cały tekst "The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze piętnaście minut gry z polskim dubbingiem" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zaczyna się przyzwoicie. Lepiej niż Oblivion. No i, oczywiście Morrowind, ten się nie zaczynał praktycznie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 17:50, sinir napisał:

Według mnie zaczyna się przyzwoicie. Lepiej niż Oblivion. No i, oczywiście Morrowind,
ten się nie zaczynał praktycznie. :D


Jiub > Obli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprostuję... Wypłukane z klimatu przez dubbing... Kompletnie nie pasuje. Moim zdaniem. Ale biorę na konsolę więc nic mi nie grozi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna z kolei część w której zaczynamy jako skazaniec - to już chyba 3 cia... Brawo i gratulujemy pomysłowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:01, Gremo napisał:

Kolejna z kolei część w której zaczynamy jako skazaniec - to już chyba 3 cia... Brawo
i gratulujemy pomysłowości...

Tradycją The Elder Scrolls jest rozpoczynanie gry jako skazaniec (Arena, Morrowind, Oblivion) lub osoba gdzieś uwięziona (Daggerfall). Tak było od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:13, karolekx23x napisał:

Te 15 minut obejrzalem i nic ciekawego z filmiku, nic mnie nei zaskoczyło.
Wolałbym zobaczyc walke i cos wiecej.



Popatrz sobie na YouTube tam znajdziesz, filmiki z akcją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gre bym kupił ale ma akurat to co mnie najbardziej irytuje... sztywną animację (zwłaszcza w walce) i dużo nienaturalnych dialogów :/
Szkoda... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głos smoka przypomina mi świnie z Angry Birds :D

Same spolszczenie nie jest najgorsze, problem w tym, że drętwa jest sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż grałem od ponad 2 godzin w Skyrim i ciekawe.. Nigdy nie lubiłem ani Morrovinda ani Obliviona. Skyrim trochę mnie przyciągnął. Dubbing polski nie jest zły, ale nie które głosy straszą :D Najbardziej jestem zdziwiony, że smok gada po swojemu i to śmiesznie nawet xD Na pewno pod smoka ktoś podkłada głoś ? :D Nie słyszałem jeszcze pana Fronczewskiego, ale mam nadzieje, że usłyszę. Co do gry to jest drętwa i własnie dlatego ją omijałem z daleka. Animacja postaci została beznadziejna z morrovidna i Obliviona. Tak sztywno wyprowadza się ciosy, a uderzenia w ogóle nie robią żadnego wrażenia na przeciwnikach. Jak bym uderzał w drzewo. Zero animacji ataku, nic. Myślałem, że to będzie coś ala lepszego od Gothica, ale Gothic rozwala Skyrima jeśli chodzi o Animację. Grafika też taka sobie choć po tej sadze nie spodziewałem się cudów. Gra płynnie chodzi na ultra bez zacięć. Brawo za optymalizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mnie przeraża... obejrzałem całość i jakoś nie mam powodów do narzekań. Ale i tak angielska wersja kusi bardziej, ponad stu aktorów. W polskiej ilu będzie, 40?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować