Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze piętnaście minut gry z polskim dubbingiem

72 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2011 o 01:27, MBi napisał:

wygląda niewiele lepiej jak Oblivion z kilkoma modami poprawiającymi grafikę.


To trochę nieuczciwe co napisałeś ponieważ:

1. To nie producent, a gracze tworzą mody, więc dla producenta ważne jest by kontynuacja była ładniejsza od czystej wersji gry
2. Sam przyznajesz, że Skyrim jest ładniejszy od Obliviona zmodowanego
3. Do Skyrim przecież też wyjdą na pewno mody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 23:28, Wojman napisał:


Może dlatego, że już w przedstawionej próbce słychać głosy tych samych aktorów co w każdym
innym polskim growym dubbingu? Pomijając już to gra aktorów jest po prostu sztywna. Gram
w wersję kinową i jestem zadowolony.


Gram w wersję z dubbingiem i jestem bardzo zadowolony, nigdy bym jej nie zmienił na angielską z której nic nie rozumiem a gra w wersję oryginalną bez polskich napisów to już dla mnie fetysz, samobiczowanie się ;)
mieszkam w Polsce więc oczekuję gier po polsku, a nie po angielsku, niemiecku, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że nie przemawia przeze mnie ślepy patriotyzm, ale szczerze mówiąc zarówno kwestie mówione jak i np. modele postaci wydają się o wiele lepiej wypadać w drugim Wieśku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem dlaczego nikt nie wspomina o tej GIGANTYCZNEJ ilości bugów jakie zaserwowali nam kochani producenci. Nie wspomnę już o tym, że rzesza osób ma nadal dość duże problemy z uruchomieniem gry a kolejne grono osób zmaga się (w tym również ja) z uciążliwym cofaniem do Windowsa podczas gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 13:24, Dulacz2 napisał:

Ciekaw jestem dlaczego nikt nie wspomina o tej GIGANTYCZNEJ ilości bugów jakie zaserwowali
nam kochani producenci.


Bo może wcale nie tak wiele osób doświadcza tej GIGANTYCZNEJ ilości bugów o których piszesz. Grałem w sumie 11h i jedyne co mi się przytrafiło to dziewczynka bez twarzy i miecz po pokonanym przeciwniku"leżący" metr nad ziemią. W wątku o skyrim jakoś też niewiele zgłoszonych bugów. Prawdę mówiąc byłem przygotowany na najgorsze, ale jak na bethesdę, jest naprawdę nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do bani ta wersja polska... Dubbingu sie nie da słuchać, napisy... ehh... nie wiem co oni tłumaczyli ale napisy wyświetlają zupełnie co innego niż postacie mówią. A największą "zbrodnią" było przetłumaczenie nazw własnych (i to w dodatku kiepsko). Na szczęście nie jestem kaleki i z angielskim nie mam problemów. I prosze zanim napiszecie, że gra jest zbugowana to najpierw w nią zagrajcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg spodziewałem się lepszej animacji. Postacie ruszają sią jak kołki, sztywno i nie naturalnie i jeszcze głos tego smoka, padaczka jakaś....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś orientuje się, jakie wersje językowe znajdują się na płycie? Polska (konieczność ściągnięcia angielskiej przez Steam), angielska (konieczność ściągnięcia polskiej) czy i jedna, i druga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:26, Numenpl napisał:

byłem na forum bethesdy flame większy niż w przypadku RAGE więc zasada nie masz problemów
to nie gadaj że nie istnieją.


Chodzi Ci o forum dotyczące błędów technicznych? A gdzie indziej ludzie, którzy mają problemy z grą, mają zgłaszać bugi? Takie forum każdej gry jest pełne błędów jakie gracze napotkali.

Chodzi mi o to, że ani na gram.pl, ani na gry-online, ani na kilku game blogach które przeglądam, nie ma żadnej GIGANTYCZNEJ ilości bugów.Co nie znaczy, że ich wcale nie ma. Ludzie w większości narzekają na słabą grafikę, słaby klimat, pustkę, UI inni wychwalają dobrze zoptymalizowany silnik, świetny klimat, ładne UI.

Btw. grałeś? Czy podobnie jak w przypadku BF3 opierasz się na opinii osób trzecich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 16:18, Astropath napisał:

Btw. grałeś? Czy podobnie jak w przypadku BF3 opierasz się na opinii osób trzecich?

Zanim palniesz następną głupotę zastanów się co piszesz bo:
1)Piszę to co jest na forum oficjalnym a nie jakimś zakichanym blogu typu gry-online.
2)Grałem w betę BF3 więc nie chrzań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 15:30, Principes napisał:

Czy ktoś orientuje się, jakie wersje językowe znajdują się na płycie? Polska (konieczność
ściągnięcia angielskiej przez Steam), angielska (konieczność ściągnięcia polskiej) czy
i jedna, i druga?


Na płycie znajduje się wersja polska, angielska i czeska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 01:06, eske napisał:

Tak się składa, że po wgraniu całkiem fajnego moda do Obliviona gra przypierała next-genowy
wygląd ;)


Swego czasu bawiłem się różnymi modami od wyglądu i faktycznie gra wyglądała bardzo dobrze ale takiego który by naprawiał animację postaci w satysfakcjonujący sposób nie znalazłem.
Możesz podać jego nazwę?
Poza tym pozostaje kwestia fabuły, jakoś ta w Oblivionie mnie bardziej zniechęcała do grania niż zachęcała, fabuła w Skyrim jakoś narazie bardziej mnie wciąga.
Poza tym smoki same w sobie są dość dobrą zachętą by grać w Skyrima, przynajmniej dlamnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 17:03, Numenpl napisał:

Zanim palniesz następną głupotę zastanów się co piszesz bo:
1)Piszę to co jest na forum oficjalnym a nie jakimś zakichanym blogu typu gry-online.


Sam piszesz głupoty, bo podajesz za przykład forum na którym pisze się TYLKO I WYŁĄCZNIE o problemach z grą. Co mają tam ludzie pisać? Że podoba im się wygląd zaśnieżonego ostu? Jak gra jest zryta, ogólne fora wrzą. Tak było przy okazji podanego przez Ciebie Rage. Przy Skyrim tego nie ma. Więc powracam do jednego jedynego słowa od którego dyskusja się zaczęła - nie ma żadnej GIGANTYCZNEJ ilości bugów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:53, Wojman napisał:

Na płycie znajduje się wersja polska, angielska i czeska.


Wszystko to zmieściło się na płycie? Miła niespodzianka, dziękuję za szybką odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RPG z polskim dubbingiem ma u mnie plus na starcie. Wszystko byłoby fajnie, gdyby nie fakt, że Morrowinda i Obliviona nie cierpię, dla mnie to po prostu słabiutkie gry bez fabuły. Co do filmiku, to dało się zauważyć drętwe i słabe animacje. A scena z 10:00 przypomina raczej shoop da whoop, a nie zianie ognia smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dubbing bardzo dobry, grałem w wersje angielska bo nie miałem możliwości kupić innej, ale pobrałem spolszczenie aby je ocenić i ewentualnie użyć, i jedyne co mnie denerwuje to głos smoka, taki sztuczny. W polskiej wersji smok krzyczy "ha Kun" zaraz po zianiu ogniem, w angielskiej wersji nie da się dokładnie usłyszeć dźwięków, ale jak się dobrze przysłuchać to smok w "ha Kun" zieje ogniem na "Kun" tak jakby to była cześć zaklęcia. Jak spotkam następnego smoka to zdecyduje czy przestawić się na wersje angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załamałem się, gra wygląda po prostu brzydko. Możliwe że Wiedźmin 2 mnie za bardzo rozpieścił. Rozumiem że to ma być sroga i posępna północ i wszystko jest szarobure, ale miasto wygląda jakby było robione metoda kopiuj/wklej zwłaszcza drzewa. Wszystko jest sztywne animacja postaci leży i kwiczy. Gra posiada 2 modele postaci dla każdej rasy męską i żeńska jedynie głowy są inne. Ważniejsi npc-e mają też inne modele ale jest ich kilka. Na plus muszę dodać, iż ktoś dodał dzieci w poprzednich częściach populacja składała się z dorosłych. Twórcy są wyjątkowo leniwi, wzięli silnik z Obliwiona dodali tekstury wyższej rozdzielczości poprawili oświetlenie i koniec niestety to widać. Dubing jest poprawny ale drętwy (te emocje gdy pojawia się smok ;)). Świat jest rozległy temu nie zaprzeczę ale po 15 jaskini która różniła się od poprzednie tym, że zakręty były w inna stronę wszystko może się znudzić. Postać pewnie będzie się dało wymaksować po 20 godzinach rozgrywki tak jak w Oblivionie i nie będzie sensu przekopywać się przez kolejne lokacje, bo pierwszy lepszy złodziej będzie miał ekwipunek warty kilka wiosek. Co do fabuły zakładam, że będzie jak w Oblivionie czyli wiele pobocznych wątków będzie znacznie ciekawszych niż główny quest, ale to moje osobiste wrażenie. Oblivion mnie zawiódł gdyż poza otwartym światem i ładną grafiką nie miał nic ciekawego do zaoferowania. W przypadku Skyrim nic nie zapowiada żeby miało być inaczej. Nie będę wspominał o tonie błędów ( internet jest pełny filmików) wydawało by się, że po tylu latach można by się ich pozbyć. Wole kolejny raz przekopać się przez Dragon Age niż inwestować w Skyrim. Poczekam na GOTY Edition jak będzie kosztować poniżej setki i poprawią błędy to się zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest zla. Wiesiek 2 mial duzo lepsza grafike, ale nie przesadzajcie, ze jest taka zla. Mnie sie fajnie gra moim orkiem, wojownikiem z 2h toporem.23 level 90 smithingu, EPIC jakosci armory, towarzyszowi tez zrobilem armora i heya. Zbieram przy okazji przedmiotki dzieki, ktorym bede tez mogl podpakowac magie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować