Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Elder Scrolls V: Skyrim - pierwsze piętnaście minut gry z polskim dubbingiem

72 postów w tym temacie

Ech. Zawsze mnie odpychały gry FPP. Czuję się jakbym grał w garnku na głowie. Poza tym graficznie wygląda to dość smętnie i odpychająco. Plus, że chociaż komuś zechciało się dubbing zrobić w przeciwieństwie do aroganckich kolesi z EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 15:10, Olamagato napisał:

Ech. Zawsze mnie odpychały gry FPP. Czuję się jakbym grał w garnku na głowie. Poza tym
graficznie wygląda to dość smętnie i odpychająco. Plus, że chociaż komuś zechciało się
dubbing zrobić w przeciwieństwie do aroganckich kolesi z EA.


Heh, mnie zawsze odpychały hry z trzwciej osoby, czuję się jakbym oglądał wszystko w krzywym zwierciadla ... ale, niestety, więkzość gier aRPG jest właśnie w widoku z trzeciej osoby, seria TES jest tu miłym wyjątkiem od reguły ( chyba jeszcze w którymś Gothicu dało się zmienic widok ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 15:10, Olamagato napisał:

Ech. Zawsze mnie odpychały gry FPP. Czuję się jakbym grał w garnku na głowie. Poza tym
graficznie wygląda to dość smętnie i odpychająco.


W przypadku Skyrim możesz grać w takim trybie, w jakim jest wygodniej. Można być i w FPP i TPP, zmienia się to jednym przyciskiem na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.11.2011 o 15:25, Wojman napisał:

W przypadku Skyrim możesz grać w takim trybie, w jakim jest wygodniej. Można być i w
FPP i TPP, zmienia się to jednym przyciskiem na klawiaturze.


A także chyba za pomocą rolki myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Na co Wy narzekacie? Przecież bez najmniejszego nawet problemu możecie uruchomić sobie tą grę w polskiej wersji kinowej. Dubbing jest całkiem przyzwoity, jednak moim skromnym zdaniem do serii The Elder Scrolls dużo bardziej pasuje język angielski (i ew. polskie napisy). A sama gra? REWELACYJNA! I wbrew pozorom wcale nie trzaba procka 4-rdzeniowego. Core 2 Duo E8400, 4GB RAM i GeForce GTX560Ti w zupełności wystarczają mi do ultrapłynnej gry w detalach ULTRA. Polecam wszystkim miłośnikom serii TES!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polski dub?
Jak zwykle straszny.
TES jak zwykle jest największą przygodą tego roku, w którą przez wiele następnych lat, prawdziwi gracze będą wkładać całe swoje serca, aby stała się jeszcze lepsza, a nowe mody, patche i dodatki poprawiały jeszcze bardziej historię tego wspaniałego RPG.
Dobrze zrobiłem nie wybierając wersji polskiej, chociaż i tak bym tego nie zrobił.
No, ale zobaczyłem jak polacy znowu coś sknocili, a teraz wracam do mojego maga bitewnego i Lidii : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 15:10, Olamagato napisał:

Ech. Zawsze mnie odpychały gry FPP. Czuję się jakbym grał w garnku na głowie. Poza tym
graficznie wygląda to dość smętnie i odpychająco. Plus, że chociaż komuś zechciało się
dubbing zrobić w przeciwieństwie do aroganckich kolesi z EA.

Przecież możesz ustawić widok TPP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 15:04, Darkstar181 napisał:

Przecież możesz ustawić widok TPP...

Ale to trzeba wiedzieć. A ja jak kiedyś Morrowinda kupiłem, tak do dzisiaj w niego nie zagrałem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 07:18, Vznyxn napisał:

Polski dub?
Jak zwykle straszny.
No, ale zobaczyłem jak polacy znowu coś sknocili, a teraz wracam do mojego maga bitewnego
i Lidii : )


Ja gram z dubbingiem i jestem zadowolony, wcale nie uważam, że polacy " znowu coś sknocili ", ot, solidny dubbing, bez szaleństw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować