Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Modern Warfare 3: Rekord Black Opsa pobity o prawie milion sztuk!

79 postów w tym temacie

nie wiem jak takie gry jak CoD moga krecic ludzi w 21 wieku...
to zwykly CS z paskudniejsza grafika i gameplayem,
biegasz i napierdzielasz we wszystko bezmyslnie

coraz wieksze dno z roku na rok a i tak sprzedaje sie lepiej niz dziesiatki milion razy lepszych FPSow lacznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sam kupiłem MW3 i jestem zadowolony z zakupu. Multi jeszcze nie próbowałem, ale jakoś nigdy w CoD ta strona medalu mnie nie ruszała. Za to singiel całkiem niezły (krótki, ale bardzo obfity w zapadające w pamięć sytuacje), a z operacjami specjalnymi poszerzonymi o tryb przetrwania zabawy miałem już całkiem sporo. Graficznie jest odczuwalnie lepiej. Przydałoby się za to nieco dłużej smakować chwile, które by w dzięki temu mogły świetnie budować nastrój (np. zalany tunel samochodowy, rodzinne nagranie, spotkanie prowadzone przez prezydenta Rosji w samolocie, ucieczkę helikopterem w przedostatniej misji).

DLC i tak nie kupię, więc nie ma płaczu o sześć dych za parę map. 120zł za 6-godzinną kampanię, którą przejdę kilka razy, kilka(naście) operacji specjalnych i map do przetrwania i ile tam zechcę czasu w multi? Nie widzę powodu, dla którego nazywa się to stratą kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:44, Kajmal napisał:

Nie no znacznie lepsza grafika,

Która do gameplay''u nie wnosi nic.

Dnia 11.11.2011 o 18:44, Kajmal napisał:

dóże mapy

Wcale nie musi być zaletą.

Dnia 11.11.2011 o 18:44, Kajmal napisał:

pojazdy to nic

Pojazdy też nie muszą być zaletą. Czy Quake III jest słaby, bo ma małe mapy i nie ma pojazdów? No właśnie.

Dnia 11.11.2011 o 18:44, Kajmal napisał:

W Ameryce gra sprzeda się najlepiej bo w końcu gra dla mas;]

A BF3 to niby co jest? Uwielbiam te komentarze, w których ludzie piszą, jaki to BF3 jest uber hardcore''owy i dla prawdziwych mężczyzn, jest taktyczny i w ogóle bardziej dojrzały od tego dziecinnego CoDa dla gimbusów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zrobiliśmy tę grę dla was."
Naprawdę? A ja myślałem, że dla pieniędzy...

A tak na marginesie, ten flamewar jest żałosny. Czy nie możecie zrozumieć fanboy''e, że niektórzy wolą tą drugą grę? Nigdy nie słyszeliście, że o gustach się nie dyskutuje? Trochę szacunku dla siebie nawzajem, a nie "jesteś głupi bo kupiłeś CoD''a/BF''a".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być idiotą żeby wierzyć w te statystyki albo CoDowcy to kompletni idioci.. w sumie skłaniam się do tego drugiego wniosku. Skoro krytykuje się poprzednie części i kupuje nową to raczej nie myśli się normalnie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Veniu1 "Tak czy siak, ja uważam, że cod się tak sprzedaje bo w 21 wieku małolaty dorwały się do komputerów." Nie obrażaj graczy mniej jak i więcej doświadczonych w MW3. A może to właśnie dzieciaki dorwały się do battlefielda 3, by mówić: "haha, ej mi na najwyższych poszedł bf3, bo mam super kompa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 20:02, Kafar napisał:

Trzeba być idiotą żeby wierzyć w te statystyki albo CoDowcy to kompletni idioci.. w sumie
skłaniam się do tego drugiego wniosku. Skoro krytykuje się poprzednie części i kupuje
nową to raczej nie myśli się normalnie ;).

A nie pomyślałeś o tym, że ludzie krytykujący CoDa i ludzie kupujący go to dwie różne społeczności? Poza tym, wśród BF-owców też jest masa idiotów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, trochę hejtowania będzie.

Nie porównywajcie błagam Black Opsa do jakichkolwiek produktów świetnej firmy jaką jest IW, bo te gry stworzyły dwie różny firmy!
I tak jak BO hejtowałem i mówiłem że bf:bc2 jest O WIELE LEPSZE tak imho CoDMW3 MIAŻDŻY fabułą singla i zabawą. Wbrew pozorom, w mw3 jest więcej realizmu. Widział ktoś kiedyś żeby żołnierz mógł być jednocześnie kierowcą KAŻDEGO możliwego pojazdu? O.o
No i mapki w bf3 są CHOROBNIŚĆIE duże. NIe ma dynamiki walki jak w mw3. Jest wkurzające bieganie i strzały z karabinu snajperskiego na 1.5km.

Btw, najbardziej bawi mnie fakt że jak przeglądam gram.pl/4chana czy inne strony o grach video to głównie bfowcy robią tematy że mw3 jest beznadziejne. Czyżby jakiś kompleks? Dzieciaki potrzebują udowodnić że ich zabawka jest fajniejsza? ;)
Takie akcje to się robiło będąc małym szczylem. Dorośli faceci po prostu GRAJĄ i się bawią tym. Jeżeli już to mówią wady i zalety.

P.S.
Czy u was w MW3 też były momenty ''głuche''? czyli że koleś w cutscenkach czy przerywnikach interaktywnych odzywał się do was, widzicie ruch ust ale cisza w eterze i brak napisów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 18:32, Piotr13PL napisał:

"BF ZMIECIE MW3!!!!!!!!!!!!!11111oneoneoneone" no. własnie widać.


A ja to skomentuję w ten sposób: Lady Gaga sprzedała o wiele więcej płyt niż Mozart. Czy to znaczy, że Gaga jest większym talentem, artystką niż Mozart?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to są dnie em pierwsze 3 dni ok 6.5mln super ;D ale będzie tego więcej tak liczcie do 7 jak coś ;) zgadzam się z niektórymi komentarzami bf ma to do siebie 200 m dead znów 200 dead i po co to to że gra jest realsityczna nie znaczy że będzie fajna ma być akcja a nie maraton chodź jest i takie osiągniecie w codzie ;P ale gra ma mieć akcje mas się coś dziać a nie nuddy lubie obie serie ale i tak sentyment mam do Cod chodz pierwsza gra jaką grałem fps to bf 1942 ale i tak Cod pobił go pod każdym względem więc gratuluje akti i życzę kolejnych sukcesów i DŁUŻŻSZEJ kampani ;P i klimatycznej fabuły jak w BO ;) sory za ortografie i pisownie itp. ale nie mam czasu siedzieć i poprawiać bo jest coś ważniejszego Granie w MW3! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 20:37, Pitej napisał:

> "BF ZMIECIE MW3!!!!!!!!!!!!!11111oneoneoneone" no. własnie widać.
A ja to skomentuję w ten sposób: Lady Gaga sprzedała o wiele więcej płyt niż Mozart.
Czy to znaczy, że Gaga jest większym talentem, artystką niż Mozart?

Powiem tak: Porównywanie BF-a do Mozarta bardzo mnie rozbawiło, bo jest tak nie na miejscu, jak to tylko możliwe. Zarówno MW3, jak i BF3 są taką Lady Gagą, czyli są wytworem głównie komercyjnym, dla szerokiego odbiorcy i kasy. Widać, kto umiejętniej rozplanował kampanię reklamową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CoD cieszy się jak widać niesamowitą popularnością i przebija całokształtem wszystkie inne gry i nie mówię tu tylko o strzelankach. Jest po prostu najlepiej sprzedającą się grą na świece co potwierdziła już 3 cześć z rzędu.

Osobiście uważam że ludzie bardziej kupują CoDa dla trybu multi bo kampania nie ma zbyt dużo do zaoferowania, kilka randomowych misji nie za bardzo ze sobą powiązanych ;/ multi natomiast, jest królem królów, zawsze było i prawdopodobnie zawsze będzie ze względu na piękne zbalansowanie możliwości każdego gracza. (Pomijając przesadzone AA-12 czy akimbo G18 ;] które da się skontrować ale łatwo nie jest)

Co do trybu Single Player to ze wszystkich strzelanek w które do tej pory grałem, uważam że najlepszą kampanię miał Medal of Honor. Niesamowita historia i fabuła, każda kolejna misja (chociaż jest ich tylko 10) wciąga głębiej i aż chce się je wykonywać, jest w nich wykorzystanie zarówno taktyk naziemnych, powietrznych, jak i misji w których należy uciekać lub też skradać się. Mistrzostwo które powinno doczekać się swojej kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2011 o 20:37, Pitej napisał:

> "BF ZMIECIE MW3!!!!!!!!!!!!!11111oneoneoneone" no. własnie widać.

A ja to skomentuję w ten sposób: Lady Gaga sprzedała o wiele więcej płyt niż Mozart.
Czy to znaczy, że Gaga jest większym talentem, artystką niż Mozart?


A czy GaGa mówi że jej muzyka jest lepsza bo jest elektroniczna i bardziej nowoczesna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było przecież oczywiste, gra nie wymagająca myślenia ani posiadania większych umiejętności czyli to co w Ameryce kochają najbardziej, prosta rozrywka dla mas. BF nigdy nie osiągnie takich wyników bo jest grą bardziej rozbudowaną i skomplikowaną co zawęża grono zainteresowanych do tych, którzy cenią sobie rozgrywkę stawiającą jakieś wyzwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co ludzie widzą w tej grze poza tym że to Call of Duty? od czasu pierwszego MW to jedno i to samo...
Pod względem sprzedaży MW może i jest lepsze ale jeśli chodzi o jakość i technologię to BF''owi do pięt nie dorasta!

edit:
ja tego kotleta nie kupię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja zostaje przy MW2 i BFBC2+Vietnam. Na nic mi nowa grafa skoro ledwo komp to ciągnie.
Być może nadejdzie dzień kiedy zagram i w singla i w multi BF i MW3.... po upgrade.

Black Ops''a grałem i w porównaniu z wcześniejszymi CoD''ami to najgorsza część w historii CoD.
O multi nie wspominając.... może i dobrze, że ukradli mi konto steam z BO... xD ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować