Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Głównym bohaterem GTA V będzie...

40 postów w tym temacie

Odkąd pierwszy raz zobaczyłem tą postać byłem pewien, że już ją w jakimś serialu, filmie widziałem. Ale nie miałem pojęcia gdzie i kto to jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei postaci w trailerze wcale nie rozpoznałem, ale kiedy przyjrzałem się prawdziwemu zdjęciu to miałem uczucie, że jednak skądś go znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yyy... GTA IV - o ile mnie pamięć nie myli - zupełnie odcięło się od postaci z GTA III, więc dlaczego ktokolwiek miałby oczekiwać kogoś z obsady "trójki" w "piątce"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To raczej oczywiste że nie będziemy kierować postacią która już była. Tommy Vercetti albo ktoś inny może się pojawić w mieście ale na pewno główna postać nie będzie się powtarzać. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to przypadkiem nie z nim była ta afera? nie pamiętam teraz, ale z pół roku temu było tak, że mało znany aktor i komik ma podkładać głos pod głównego bohatera i opublikował to na swoim twitterze.Po upomnieniu Rockstara po kilku minutach wpis znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:07, Ostrowiak napisał:

> A ja bym pograł laską !!!!
w gta? spłoń, herezja


Pograć taką Cataliną to byłoby zabawne doświadczenie - ale pod warunkiem, żeby to była gra z serii "Stories".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:11, R3nO napisał:

> > A ja bym pograł laską !!!!
> w gta? spłoń, herezja

Pograć taką Cataliną to byłoby zabawne doświadczenie - ale pod warunkiem, żeby to była
gra z serii "Stories".


Na dluzsza mete pewnie irytujace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:07, Ostrowiak napisał:

> A ja bym pograł laską !!!!
w gta? spłoń, herezja

Bodaj pierwsze GTA dawało taką możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będzie to CJ to mam nadzieję, że bohater przynajmniej w połowie będzie go przypominał i wyglądem i charakterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To było pewne, że nie pokierujemy CJem - przecież akcja gry rozgrywa się bodajże w 1992 roku, a po samochodach i wielu innych rzeczach można wywnioskować, iż "piątka" będzie osadzona w teraźniejszości. W przypadku Tommy''ego jest tak samo. Poza tym chyba nigdy nie było w serii GTA dwóch części z tym samym bohaterem głównym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten starszy ktoś, mimo, że podkłada głos w pierwszym trailerze nie oznacza, że będzie głównym bohaterem. Chciałem zauważyć, że często przewijał się też jakiś murzynek/latino i ja bym obstawiał właśnie na niego, ale ten ze zdjęcia będzie na pewno powiązany. Ewentualnie zagramy dwoma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować