Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plany Ubisoftu na przyszłość - firma zarejestrowała mnóstwo nowych domen

19 postów w tym temacie

Adam Berlik

Francuski gigant jednoznacznie daje nam do zrozumienia, że nie zamierza zwalniać tempa i już teraz planuje kolejne odsłony swoich sztandardowych serii. Wśród zarejestrowanych adresów znajdziemy same znane tytuły.

Przeczytaj cały tekst "Plany Ubisoftu na przyszłość - firma zarejestrowała mnóstwo nowych domen" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w tym newsie szczególnie domena prince-of-persia2.com ... a to dlatego, że ostatnia odsłona (Forgotten Sands), choć nie miała numerka, to ciężko było by ją nazwać pierwszą częścią (bo to powrót do uniwersum Sands of Time). Czyżby zapowiadała się kontynuacja niesamowicie bajecznego (i bajecznie niesamowitego) PoP-a 2008? Trzymam kciuki, bo mnie akurat tamten tytuł strasznie przypadł do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam w umyśle obraz szefa Ubisoftu zacierającego ręce, chichoczącego i mruczącego do siebie o zbijaniu fortuny na frajerach? A tak w ogóle to szkoda że żadnych informacji o BG&E nie ma T_T

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się rękyma i nogyma pod nadziejami o kontynuację PoP''a z 2008 roku... Kolejne Assassin''s Creedy są bardzo przyjemne, ale niefajnie, że Ubi już trzy lata każe nam czekać na oficjalną informację o powstaniu następnej części.
Oby tylko nie odwalili takiego kretyńskiego ruchu, jak z Epilogue...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2011 o 18:56, Khasim napisał:

Oby tylko nie odwalili takiego kretyńskiego ruchu, jak z Epilogue...


Wytnij zakończenie, wydaj je w formie DLC tylko na konsole? A to było świetne, po prostu szacun dla UBI...
Wyczuwam jeszcze dużo kretyńskich ruchów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PoP z 2008 roku to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. Chciałbym, żeby chodziło o kontynuację właśnie tej wersji. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:21, Kadaj napisał:

PoP z 2008 roku to jedna z najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem. Chciałbym,
żeby chodziło o kontynuację właśnie tej wersji. ^^


Z tego co czytałem dali nawet dlc z ciekawym zakonczeniem :p
Moze tym razem dadza w calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:33, Zgreed66 napisał:

Z tego co czytałem dali nawet dlc z ciekawym zakonczeniem :p

Wiem, jako posiadacz PC nawet je obejrzałem na Youtube. ;p

Co nie zmienia tego, że gra mnie urzekła jak żadna inna. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2011 o 00:41, sinir napisał:

Widzę, że będą ostro jechać z AC. Oby na nowym silniku.


Tyle części Assassin''s Creeda raczej nie będzie. Po prostu wzięli kilka kolejnych numerków byleby mieć strony o AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... Ale część zarejestrowanych domen tak jakby odnosi się do wydanych już gier? Jeśli nie, to trochę przesadzają, przez kilka następnych lat chcą nas karmić kolejnymi sequelami? Toż to kpina. Nie dość, że za dużo i za szybko, to jeszcze nic nowego. Obawiam się tylko, że zniszczą dobre imię serii PoP, resztą już się nie przejmuje bo już dawno je sprowadzili na dno (Splinter Cell, Rainbow Six, Ghost Recon).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować