Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Need for Speed: The Run na PS3 z siedmioma bonusowymi autami

14 postów w tym temacie

Gra warta 200zł,najlepszy nfs jaki wyszedł do tej pory przyjemny model jazdy,i efekty jake daje silnik frostbite2 nie wiem czemu wielu ludziom on sie nie podoba ale jak dla mnie jest rewelacyjny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie również bardzo się podoba model jazdy i grafika. O niebo lepiej niż nudny i prosty ubiegłoroczny HP. Tutaj to przynajmniej jakiś poziom trudności i dzwony są:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to że nie dali Koenigsegg Agera R do wersji PC (no cholera nie każdego stać na konsolę i nowe gry za 200zł) to nikt nie powinien kupić ani jednego egzemplarza tej gry. A jak dodadzą później w formie DLC to wtedy wykastrować ich trzeba. Choć ja i tak bym nie kupił ze względu na brak Vipera w zestawieniu wozów (póki co, mają jeszcze czas aby naprawić ten błąd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 10:01, dzieciak19 napisał:

Gra warta 200zł,najlepszy nfs jaki wyszedł do tej pory przyjemny model jazdy,i efekty
jake daje silnik frostbite2 nie wiem czemu wielu ludziom on sie nie podoba ale jak dla
mnie jest rewelacyjny

Ile masz lat? Grałeś kiedyś w innego NFS? Bo jak dla mnie The Run to równie wielkie badziewie co Undercover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idiotyzm. Kolejna rzecz przez którą nienawidzę tych ułomnych konsol...
Co do samej gry to oprócz pewnie kiepskiego modelu jazdy i tych samych aut co w Shifcie powrót fabuły mi sie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesadzają. 7 aut to zdecydowanie za dużo jak na wyłączność tym bardziej, że cała gra powiedzmy sobie szczerze nie ma zbyt wielkiego zasobu aut. Może to zemsta za Forzę. Ale jeśli tak to z moją kasą się pożegnają, nie będę przepłacał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 18:46, byverter napisał:

Idiotyzm. Kolejna rzecz przez którą nienawidzę tych ułomnych konsol...

Co mają do tego konsole...? Do EA idź panikuj, od konsol wara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 11:57, Ifym napisał:

> Idiotyzm. Kolejna rzecz przez którą nienawidzę tych ułomnych konsol...
Co mają do tego konsole...? Do EA idź panikuj, od konsol wara.

Przecież ta wyłączność jest za kasę Sony... Jak się nie mylę to Sony stworzyło PS3. Mówiąc inaczej przez PS3 ta sama gra będzie okrojona na innych platformach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować