Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rozdajemy 2000 kluczy do bety Star Wars: The Old Republic

2156 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2011 o 12:08, khizbu napisał:

/czyż beta nie powinna wystartować? ja nadal nie mam downloadu



Też nie mam jak ktoś wie skąd ściągnąć clienta niech się odezwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 12:19, Verbatim napisał:

> /czyż beta nie powinna wystartować? ja nadal nie mam downloadu
Też nie mam jak ktoś wie skąd ściągnąć clienta niech się odezwie.

Nie podali konkretnej daty wypuszczenia tej bety, tutaj otrzymywało się klucz z którym miałeś czas do wczoraj, żeby się zarejestrować na stronie www.swtor.com/redeembetacode. Sama beta ruszy później, jeżeli się zarejestrowałeś to EA ma cie o tym poinformować tydzień przed otwarciem bety.


/// moje powyższe pytanie jest nieaktualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 22:38, Malcollm napisał:

Do Wczoraj?
Osobiście zarejestrowałem swój beta-klucz dzisiaj i wszystko przeszło bez problemu.

Ten news dali w poniedziałek z taką informacją:
Najważniejsze, na początek – otrzymane od nas klucze musicie zarejestrować na stronie www.swtor.com/redeembetacode do piątku do 23:59, inaczej stracą ważność i będą bezużyteczne.
Piątek był wczoraj, więc założyciel newsa musiał się pomylić.

20111119224234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2011 o 15:16, Vadero napisał:

Miłe, klucz nie doszedł do dzisiaj :].

Nie wiem czy jeszcze jest ważny mój niewykorzystany klucz od gram.pl (mój klucz szybko dostałem), mogę go tobie wysłać na e-mail który podasz.
Sam z niego nie skorzystałem, ponieważ nie ciągnie mnie do instalacji programu Origin, który najprawdopodobniej będzie wymagany do odpalenia tej bety (w końcu to gra EA ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o jeden klucz do bety The Old Republic, gdyż niestety nie zaszczycono mnie jakimkolwiek e-mailem z takowym kodem. Z góry bardzo dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2011 o 21:53, Phortis napisał:

Bardzo proszę o jeden klucz do bety The Old Republic, gdyż niestety nie zaszczycono mnie
jakimkolwiek e-mailem z takowym kodem. Z góry bardzo dziękuję.


mogę ci wyslać tylko nie wiem czy będzie ci działał, bo niby do piatku trzeba było wpisać tylko nie wiem czy do ostatniego czy do tego w tym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane jest juz godzina 12:30 a ja nadal nie mam dostepu do gry nawet nie mam podswietlonego przycisku play a w meilu pisze You''ll be able to begin testing Star Wars™: The Old Republic™very soon! Your test begins:
Saturday, November 26 at 10:00AM CST.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 12:31, Gesiek12 napisał:

Co jest grane jest juz godzina 12:30 a ja nadal nie mam dostepu do gry nawet nie mam
podswietlonego przycisku play a w meilu pisze You''ll be able to begin testing Star Wars™:
The Old Republic™very soon! Your test begins:
Saturday, November 26 at 10:00AM CST.


też tak mam, to czas dla USA i Kanady, więc o 16-17 powinniśmy już grać. niedługi będzie ten weekend na test :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2011 o 12:31, Gesiek12 napisał:

Co jest grane jest juz godzina 12:30 a ja nadal nie mam dostepu do gry nawet nie mam
podswietlonego przycisku play a w meilu pisze You''ll be able to begin testing Star Wars™:
The Old Republic™very soon! Your test begins:
Saturday, November 26 at 10:00AM CST.


Nie tylko Ty, ja zostałem zaproszony i pobrałem grę i kiedy podaje prawidłowe dane pisze albo, że błędne hasło, albo że odpowiedź na pytanie zła lub, że takiego loginu nie ma, więc sobie darowałem i grę wywaliłem z dysku... Nie chce mieć z tym nic do czynienia, mam dość innych problemów...

Zaznaczę, że ja dostęp powinienem mieć od dnia wczorajszego ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować