Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Call of Duty: Modern Warfare 3 - jak poprawić grafikę w pecetowej wersji?

48 postów w tym temacie

Dnia 14.11.2011 o 13:41, Boro666 napisał:

Pewnie nie chcieli komentarzy w stylu "na PC gra wyglada 100x lepiej". Konsolowcy sa
strasznie wyczuleni na tym punkcie i uparcie twierdza, ze X360 ma super grafike itd.

No, co do tego że Uncharted (Cała seria) na PS3 wygląda świetnie to nikt zaprzeczyć nie może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 14:11, sinir napisał:

Grafiki z 2007 roku nie można ulepszyć, ją trzeba zmienić.

2007?
Ja bym patrzył do początków XXI stulecia, to, co serwują w CoDach to ostro przypudrowany silnik Quake III.
Nie żebym hejtował, stwierdzam fakt. Plusem tego jest, że na kompie, na którym o odpaleniu BF3 na maksa mogę zapomnieć, to MW3 w max detalach chodzi wyśmienicie. A wszelkie lagi w MP mam spowodowane wyłącznie "jakością'' łącza hostującego :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 15:26, Ifym napisał:

No, co do tego że Uncharted (Cała seria) na PS3 wygląda świetnie to nikt zaprzeczyć nie
może.

Oprócz rozdzielczości to prawda wygląda swietnie. To samo Crysis 2 (na PC jednak lepiej). Zawdzięcza to bardzo dobrym artystom 3D i level designerom.

MW3 jest zupełnym przeciwieństwem. Grafika jest okropna, barwy szaro-bure, poziomy brzydkie. I nie jest to wcale w całości wina silnika, ale grafików...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 16:53, byverter napisał:

MW3 jest zupełnym przeciwieństwem. Grafika jest okropna, barwy szaro-bure, poziomy brzydkie.
I nie jest to wcale w całości wina silnika, ale grafików...

Zależy które, rzeczywiście amerykańskie lvle za piękne nie są, ale już etap w zamku, czy samolocie mi się bardzo podobał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Różnicy praktycznie nie widać, gra nadal wygląda paskudnie, jak Skyrim. Tylko, że skyrim przynajmniej jest ciekawy i w nim grafika nie jest jednym z ważniejszych czynników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2011 o 14:09, Bardock693 napisał:

Kuźwa zabijcie mnie ,ale ja żadnej (większej ???)różnicy nie widzę...


Bo to tylko zmiana rozdzielczości jest po prostu. Nie ma żadnych dodatkowych szczegółów poza tym, że gra ma wyższą rozdzielczość...ale tekstury i tak straszą paskudną rozdzielczością (ta trawa, albo woda...)

Wielki_Bubba A widziałeś może jak wygląda woda w Skyrim? Miażdży CoDa i to totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha - przeglądając powyższe screeny aż szukałem ze dwie minuty "końcowej" linijki Myszastego " YOU ARE TROLLED <trollface> !!!

Jaka różnica ?! WTF ?! Podczas gry nawet się nie skapnę przy której opcji gra działa xD Good job !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Err lol różnica jest bardzo widoczna - za pierwszym razem po uruchomieniu wszystkiego na Max. detalach moja pierwsza reakcja była mniej więcej taka: "O kur.. znowu wtopa. Najpierw cholerny zbyt mocny blur w BF3 dzięki antialiasing post, a teraz jeszcze to.." Spędziłem z 40 minut w panelu Nvidii zanim zorientowałem się o co chodziło. I nie chodzi tutaj o jakość tekstur, jak nie wiecie o czym mowa, to lepiej nie wypowiadajcie się wcale. To kwestia ostrości obrazu - i jest to istotne w wirze walki - no chyba że ktoś jest masochistą i woli gdy wszystko na ekranie jest niewyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2011 o 01:16, KaPe napisał:

Jakby nie były podpisane to screeny to bym się nie domyślił, który ma być tym "lepszym".


Tja, wystarczyłoby abyś uruchomił grę i w praniu szybko zauważysz różnicę. Opierając się na obrazkach sam miałbym problem w rozróżnieniu który wygląda lepiej ale wystarczyłoby do zrozumienia o co chodzi włączyć byle inną grę na monitorze dajmy na tą z natywną rozdziałką 1920x1080 i zmienić rozdzielczość na powiedzmy 1024x768. Tak to właśnie wyglądało. I myślę że nawet gorzej niż na konsolach. Po pierwszym uruchomieniu od razu wyłączyłem grę, bo wiedziałem że coś musi być nie tak skoro wygląda to gorzej niż chociażby w Black Ops czy CoD 5.

A dla tych wszystkich fan boyów naprawdę brak słów ;-) Jeżeli ktoś jest na tyle upośledzony i gra tylko w jedną ze zwykle wymienionych gier tj. BF3/CoD z takich powodów bo ta ma taką grafikę, ta taką blablabla, naprawdę żal mi że ktoś jest tak ograniczony =) I BF3 to że ma niby "wspaniałą" grafikę w niczym to nie pomoże z zaistniałymi wciąż bugami, które najpewniej autorzy poprawią dopiero razem z dodatkiem który ma wyjść, co jest żenującę, bo aby choćby grać normalnie muszę wyłączyć HT w Biosie, artefakty co jakiś czas i tak dają znać co jest niedorzeczne na mojej konfiguracji, mimo że w Becie czy też jakbym ja to nazwał Alphie było wszystko ok, tak jak i nie pomoże MW3 które według mnie ma o wiele fajniejszą fabułę w SP i dobre zwieńczenie historii. A grafika wcale nie przeszkadza w rozgrywce czy budzi jakieś obrzydzenie. Ale oba tytuły nie mają prawa uchodzić za grę roku, żadna nie wprowadziła rewolucji. Grając w jedną czy drugą pierwsze odczucia i tak są takie, że da się wyczuć coś z konsol. Szczerze mówiąc już dawno przestałem się udzielać na forach z prostego względu - nie chcę marnować czasu i nerwów na przeciętnego polskiego internautę gdzie jedyne co potrafi zrobić to obrzucić błotem wszędzie tam gdzie tylko można (mimo iż nawet nie doczytał newsa do końca) aby się dowartościować. Ale mam nadzieję, że normali użytkownicy, którzy zwykle oglądają tylko fora, a po ich przeczytaniu nie chce im się nawet napisać jakiejkolwiek opinii, bo komentarze niektórych naprawdę odrzucają, zgodzą się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować